Grožio klinikos įkurtuvės: svečių mintys apie išvaizdos tobulinimą ir triukai su krūtų implantais

Indrė Burlinksaitė ir Liudas Vaisieta, Simona ir Jonas Nainiai, Kristina, Vygintas ir Kristė Kaikariai / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą būrys žinomų žmonių leidosi į netikėtą grožio komandiruotę. Į ją savo svečius pakvietė Vilniuje duris atvėrusi nauja „Grožio chirurgijos“ klinika. Čia klinikos koridoriai virto tikra scena – svečiai buvo stebinami muzikiniais pasirodymais ir magijos triukais... su silikoniniais krūtų implantais.

Sostinės verslo centre „3 burės“ duris atvėrė dar viena „Grožio chirurgijos“ klinika. Grožio komandiruotės metu susirinkusiems buvo suorganizuota kupina siurprizų ekskursija po naująją kliniką, kurios metu jie turėjo galimybę iš arti susipažinti su gydytojų darbo aplinka.

„Grožio chirurgijos“ klinikos atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Ekskursijos metu grožio kruizo keleivius nustebino Gineso rekordininkas, iliuzionistas Rokas Bernatonis, magijos triukus krėtęs su… silikoniniais krūtų implantais. Rokas su markeriu pažymėjo vieną kortą iš kaladės, kuri galiausiai nepastebimai atsidūrė implante.

Muzikiniu fonu rūpinosi Eglė Jakštytė, o vakaro svečius užėmė renginio vedėjai – televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė ir aktorius Vytautas Rumšas.

Į klinikos atidarymą atvyko ir būrys žinomų žmonių. Tarp jų – Simona ir Jonas Nainiai, Vaida Skaisgirė, Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė, Jurga Anusauskienė, Saugirdas Vaitulionis, Elvyra Monginienė, Simona Starkutė, Natalija Martinavičienė su vyru, Greta Lebedeva su Aleksandru Kazakevičiumi, Indrė Burlinskaitė su draugu Liudu Vaisieta, Jolanta Šmidtienė ir kiti. Savo vyro Vyginto Kaikario svarbios įkurtuvių šventės, žinoma, nepraleido ir Kristina Kaikarienė.

„Grožio chirurgijos“ klinikos atidarymas Vilniuje (48 nuotr.)
+42

Žmonės.lt susirinkusių svečių klausė, ką jie mano apie įvairias grožio procedūras ir išvaizdos dailinimą.

Klinikos atidaryme apsilankę Simona ir Jonas Nainiai teigė, kad prieš grožio procedūras neturi nieko prieš – svarbiausia, kad pats žmogus būtų laimingas.

„Viskas yra gerai, jei žmonėms to reikia, jei tai padeda labiau pasitikėti savimi. Bet mano genai geri, – juokėsi Jonas. – Šiaip grožis yra viena iš laimės paslapčių. Tai jei gamta nedavė, korekcijos nėra blogai. Svarbiausia, kaip pats jautiesi.“

„Grožio chirurgijos“ klinikos atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Simona Nainė sakė nebijanti senti, tačiau jei vėliau jaustųsi nepatogiai, tai grožio procedūroms nesipriešintų.

„Man raukšlės net yra gražu. Bet yra estetiniai dalykai, kurie ateityje gali versti jaustis nekomfortiškai. Tarkim, akių vokų nukritimas – tai yra normali operacija, kurią gali rekomenduoti paprastas gydytojas. Be to, krūtis didinasi ir moterys, kurios galbūt turėjo 3 vaikus, po gimdymo nori būti gražios, patikti pačios sau. Tai jei žmogus turi galimybę pasitobulinti, aš – už“, – teigė moteris.

Pati Simona jokiomis plastinės chirurgijos paslaugomis nesinaudojo: „Aš patinku sau tokia, kokia esu. Bet jei ateity jausiu, kad man kažkas nepatinka, kreipsiuosi pas specialistus.“

Kristina Kaikarienė teigė, kad svarbiausia rimtesnes grožio procedūras daryti tinkamame amžiuje: „Kai tai daro merginos, kurioms 16 metų, tai esu kategoriškai prieš. Kai tai daro moterys, kurioms yra virš 40 metų, jei jos savęs neišdarko, esu 100 procentų už. Svarbiausia, kad būtum laiminga, nesvarbu, kiek turi raukšlių. Mums pačioms yra linksmiau žiūrėti į veidrodį, patogiau dažytis. Grožio chirurgija padeda pašalinti bėdas, kurios atsiranda su metais.“

„Grožio chirurgijos“ klinikos atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Moteris neslepia, kad grožio procedūromis kartais naudojasi. „Aš nuo 40 metų naudoju botoksą raukšlėms sumažinti, bet ne panaikinti. Mano veidas niekada nebuvo įtemptas ar labai lygus. Aš galiu raukyti kaktą, antakius, juoktis. Ir tas visada bus tikrai, – juokėsi Kristina. – Taip pat esu bandžiusi lazerio procedūra odai, tai man ją tiesiog pastangrino. Svarbiausia, turėti normalų gerą kremą, truputėlį injekcijų kas kažkiek laiko ir būti patenkintai gyvenimu.“

Vaida Skaisgirė teigė, kad vargu ar pati naudotųsi botokso injekcijomis: „Pačiai neteko tuo naudotis, tokiam amžiuje dar nepridera. Bet nematau nieko blogo, jei kažkam to reikia. Bet nemanau, kad pati lyginčiausi raukšles. Nuo senatvės nepabėgsi. Mes senstame vos gimę, – juokėsi jis. – Pasiryžčiau tik jei man kažkas keltų diskomfortą. Svarbiausia, kad žmonės jaustų ribas.“

„Grožio chirurgijos“ klinikos atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Su mylimuoju Aleksandru Kazakevičiumi grožio renginyje pasirodžiusi Greta Lebedeva teigė, savo išvaizda rūpinasi natūraliais būdais.

„Esu nei už, nei prieš. Tai – kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Jei žmogus jaučia kompleksų, kažką nori pasitobulinti neįdėjęs darbo, pavyzdžiui, sporto klube. Kol kas esu patenkinta savo figūra. Pas dermatologus ir odontologus vaikštau, bet nieko rimtesnio nesu dariusi“, – pasakojo ji.

„Grožio chirurgijos“ klinikos atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Modelio Simonos Starkutės manymu, svarbiausia saikas ir tinkamas amžius.

„Aš manau, kad grožio chirurgija yra gerai, bet tam tikrame amžiuje. Pačiai dar neteko gultis po plastikos chirurgo skalpeliu, bet niekada nesakau „ne“. Jeigu iškiltų kažkokia problema, jei matyčiausi kokius defektus, kreipčiausi į specialistus. Manau, kad kiekviena moteris turi save prisižiūrėti, bet svarbiausia, kad iš to didelio rašto neišeitum iš krašto“, – juokėsi Simona.

„Grožio chirurgijos“ klinikos atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Pasak jos, jaunos merginos daro klaidą, jei sugalvoja save tobulinti pas plastikos chirurgus: „Aš labai prieš, kai jaunos merginos darosi injekcijas, nes jaunystė yra nuostabus dalykas ir nieko nereikia keisti. Reikia tiesiog džiaugtis.“

Indrė Burlinskaitė, pirmą kartą viešumoje pasirodžiusi su širdies draugu Liudu Vaisieta, tikino, kad gerą išvaizdą jai padeda išlaikyti sveikas gyvenimo būdas.

„O injekcijos, manau, yra kiekvienos moters reikalas, negalėčiau pasakyti, esu už ar prieš. Susenti irgi savotiškai gražu, natūralu procesas. Aš rūpinusi savo išvaizda, sportuoju, propoguoju sveiką gyvenim o būdą, kas padeda išlaikyti gražią odą“, – 15min sakė ji.

„Grožio chirurgijos“ klinikos atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Skaičiaus septyni lemtis

Lemtingas sutapimas – klinika „Grožio chirurgija“, Kaune veikianti jau septynerius metus, šiuo magišku ir sėkmę simbolizuojančiu skaičiumi pažymėjo naujos klinikos sostinėje atidarymą. Klinikos įkūrėjai – gydytojas anesteziologas – reanimatologas Jonas Staikūnas bei plastikos chirurgai Kęstutis Maslauskas ir Vygintas Kaikaris, teigė, kad, kaip ir Kaune veikiančioje klinikoje – čia dermatologijos, odontologijos ir plastinės chirurgijos sričių grožio ir sveikatos ekspertai suvienijo savo žinias ir patirtį, kad po vienu stogu galėtų teikti itin platų paslaugų spektrą.

„Grožio chirurgijos“ klinikos atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau