Grožio karalienei Tatjanai Lavrinovič vyras dovanų įteikė... sargybinį

Tatjana Lavrinovič – savaitgalio su bičiulėmis Barselonoje akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Pusantros paros kitame mieste, o įspūdžių – visam mėnesiui. Tokiu ryškiu savaitgaliu Barselonoje džiaugiasi Tatjana LAVRINOVIČ. Ypatingų spalvų šiai išvykai suteikė ir 33-iasis jos gimtadienis.

Krepšininko Kšištofo Lavrinovičiaus žmona į kelionę išsiruošė su trimis bičiulėmis. Tokie moteriški pabėgimai 2018-ųjų misis pasaulio titulo savininkei neįprasti – pirmą kartą ji ne su šeima, o su bičiulėmis išvyko pravėdinti galvos.

„Labiausiai mėgstu atostogauti su vyru, tačiau sezono metu jis negali keliauti“, – sako Tatjana, namuose trumpam palikusi tris atžalas – sūnus Danielių (11) bei Dominyką (8) ir dukrą Emily (4).

Ką pasilinksminti nusiteikusios moterys nuveikė?

Tatjanai draugiją Barselonoje palaikė „TV žaidimų“ personalo vadovė Audronė Kalmatavičienė, koncertų organizatorė Karina Pučinskaja ir krepšininko Mindaugo Lukauskio žmona Jurgita / Asmeninio albumo nuotr.

„Nieko! – juokiasi Tatjana. – Šeštadienį tiesiog vaikštinėjome po Barseloną – nužingsniavome penkiolika kilometrų, buvo labai šilta, paplūdimys pilnas besimaudančių žmonių, bet mes nedrįsome to daryti.“

Visoms moterims Barselona jau pažįstama, tad garsios vietos, muziejai šįkart nesulaukė jų dėmesio – malonu buvo tiesiog mėgautis atmosfera, stebėti žmones. Tatjana nesivargino ir užsukti į parduotuves, nes, kaip pati sako – šiais laikais visur visko galima nusipirkti. Tik štai būtinai norėjo surasti „NBA Cafe Barcelona“ kavinę, juk namuose, be vyro, yra dar du aistringi krepšinio gerbėjai – sūnūs. Jiems mama iš greta esančios parduotuvės lauktuvių parvežė kepurių, kojinaičių su NBA emblemomis, mėgstamų krepšininkų figūrėlių. Tik štai dukrytės tokiomis lauktuvėmis nenudžiuginsi – Tatjana jai nupirko suknelę.

Namuose, – o grįžo kaip tik per savo gimtadienį, – ir pačios Tatjanos laukė dovanos.

Po kelionės Tatjaną pasveikino šeima

„Iš vyro gavau naujausio modelio telefoną ir toookio dydžio meškiną!“ – moteris buvo taip nustebinta, kad net sunku suvokti, kuri dovana jai svarbesnė.

Taip – žmogaus dydžio meškinas nepraktiška, bet labai maloni dovana.

„Vyras sakė, kad turėsiu miegoti su meškinu, kai jis treniruojasi ir žaidžia Panevėžyje“, – juokiasi Tatjana.

Tatjana Lavrinovič – savaitgalio su bičiulėmis Barselonoje akimirkos (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau