Grožio formulė pagal Viktoriją Miškūnaitę: išmoktos pamokos ir atradimas, kuris pagražina 1000 kartų

Operos dainininkė Viktorija Miškūnaitė / MARK & MIGLE Photorgaphy
Autorius: Daiva Kaikarytė
Publikuota: 2018-10-22 08:00
„Kaip tau negėda savo amžiuje šitaip gražiai atrodyti? Ir kada gi tu pradėsi senti?“ – juokais mamai vis užduoda tokį klausimą operos dainininkė Viktorija MIŠKŪNAITĖ (35). Ir smagiai priduria, kad žvelgdama į mamą yra rami, vadinasi, dar mažiausiai dvidešimt metų ir ji bus graži.

Koks jūsų pačios santykis į save – ramiai priimate komplimentą ar pasidaro nepatogu?

Paauglystėje kompleksuodavau, manau, kaip ir daugelis paauglių, manydama, kad tai kažkoks dviprasmiškas pokštas, tačiau dabar dažnai į komplimentus atsakau žaismingai. Pvz.: „Ką padarysi“ arba „Ačiū! Toks darbas (būti gražiai)“. Aš pati labai mėgstu pagirti, pastebėti gražius dalykus, todėl mielai sakau komplimentus kitiems. Manau, tai šiltas būdas priminti, kad atkreipi dėmesį į kito žmogaus pastangas, jo privalumus bei apskritai pozityvius dalykus.

Ar jūsų giminės moterys įdiegė kokių nors grožio įpročių, galbūt iki šiol naudojatės kokiu nors senu, tarkim, kaukės veidui, receptu?

Galiu pasidžiaugti, kad mūsų giminės moterys yra labai gražios ir jaunos! Mamai dažnai sakau: „Kaip tau negėda savo amžiuje šitaip gražiai atrodyti? Ir kada gi tu pradėsi senti".  Žvelgdama į ją esu rami – dar mažiausiai dvidešimt metų būsiu graži! (Juokiasi.) Paslaptis, turbūt, paprasta – genai, bet taip pat mūsų giminėje beveik niekas nerūko (nei vyrai, nei moterys) ir saikingai vartoja alkoholį, be to, aš nuo 8 metų esu vegetarė. Taigi, iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad sveiki gyvenimo įpročiai išties įtakoja ne tik bendrą savijautą, bet ir kūno grožį, odos skaistumą, lygumą bei, ko gero, ilgaamžiškumą.

Viktorija Miškūnaitė / Vilmantas Dambrauskas
Viktorija Miškūnaitė / Vilmantas Dambrauskas

Kaip prasideda ir baigiasi jūsų vakaras vonioje?

O… vonia yra mano mylima vakaro buveinė! Tik dažnai neturiu laiko ilgai ja mėgautis. Prisipažinsiu, dar ne taip seniai gana atmestinai rūpinausi savo veido oda – būdavo vakarų, kai net nenusivaliusi makiažo griūdavau į lovą, tačiau ilgainiui pripratau skirti laiko sau šiek tiek daugiau. Kasdieninis makiažas, teatro grimas labai išvargina veido odą, todėl reikia ją dažniau palepinti. Turbūt juokingai nuskambės, bet pagrindinis dalykas yra veido valymas ir prausimas. Patikėkit, tos ekstra 10 minučių atsiperka su kaupu!

Kadangi mano veido oda yra labai jautri ir sausa, valau miceliniu vandeniu „Bioderma”, mano raudonuoti linkusiai odai jis praktiškai vienintelis valiklis, kuris nedirgina odos. Tuomet prausiu veidą švelniu prausikliu „Kiehl’s” su agurkų ekstraktu arba, jei oda ypač išsausėjusi, - valau „Clarins“ pieneliu.

Nakčiai dažniausiai naudoju kokį nors serumą, pavyzdžiui, „Espa Proserum“ arba „Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate”. Arba nenaudoju nieko - leidžiu odai natūraliai „pakvėpuoti”. Drėkinantis dieninis kremas – be jo nei žingsnio iš namų. Šiuo metu mano atradimas – „Guerlain Abeille Royale“ – fantastiškas lengvos tekstūros kremas!

Pas kosmetologę nesilankau. Kažkada buvau sugalvojusi darytis veido valymą, tai gavau tokį stiprų veido uždegimą, kad gydžiausi beveik 5 metus! Iki šiol nenaudoju jokio paakių kremo – man jo nereikia.

Kas jūsų dekoratyvios kosmetikos krepšelyje – kasdieniam makiažui ir proginiam?

Daugiausia naudoju MAC dekoratyvinės kosmetikos. Ji gerai laikosi. Kasdieniniam makiažui naudoju lengvą kreminę pudrą „Guerlain Aqua Nude“, tušą „HR Lash Queen“, antakiams paryškinti – „MAC“ pieštuką ir visada – šlapią plunksnelę akių pravedimui, šiuo metu tai – „NYX Epic Ink Liner“. Šiek tiek skaistalų – MAC mineralinė pudra „New Romance“. Lūpas dažnai palieku natūralias, bet vakarui mėgstu ryškias spalvas. Neseniai gavau dovanų išskirtinį lūpdažį, parvežtą iš Pietų Korėjos – „Nature Republic“, kuris už spalvą gavo „Red Dot“ dizaino apdovanojimą.

Viktorija Miškūnaitė / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
Viktorija Miškūnaitė / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.

Kaip rūpinatės savo plaukais?

Kone kasdien būnant scenoje turi nepriekaištingai atrodyti, be to, žmonės pradeda tave sieti su vienu ar kitu įvaizdžiu. Prieš kelis metus nusidažiau plaukus tamsia spalva (esu blondinė!) ir dabar, net jei ir labai norėčiau, negaliu nieko keisti. Todėl renkuosi LA BIOSTHETIQUE plaukų dažus, kurie yra sukurti natūralių, augalinės kilmės ingredientų pagrindu ir, ko gero, yra vieni iš nedaugelio produktų, kurie taip puikiai laiko spalvą! Vilniuje mažai salonų dirba su šituo brendu, todėl labai džiaugiuosi atradusi saloną „Pretty“, kuriame meistrės visada palepina mano plaukus specialiomis kaukėmis bei parenka tinkamus produktus. Man apskritai patinka visa šitos produkcijos idėja, vizija ir estetika.

O manikiūras, pedikiūras – ar jums patinka ilgalaikis lakavimas, džiaugiatės šiuo „išradimu“? Galbūt jums visai nepatinka lakuoti nagų?

Kadangi amžinai neturiu laiko, o rankos turi būti tvarkingos, tai naudojuosi tik ilgalaikiu lakavimu. Mėgstu išbandyti visokius netikėtus dizainus, ornamentus, dažnai lakuoju nagus pagal nuotaiką ar netgi derinu prie naujo projekto ar vaidmens. Prieš penkerius metus turėjau muzikinį projektą „Coco Chanel“, tai kiekvienas nagas buvo nulakuotas skirtinga „Chanel" tematika. Atsimenu, grožio salone prasėdėjau kone tris valandas! Ką padarysi, mėgstu aš visokius „crazy“ dalykus (juokiasi). Per vasarą leidžiu savo rankų nagams pailsėti – nelakuoju visai. Tuomet visą fantaziją „sudedu“ į pėdų grožį.

Koks jūsų atsistatymo būdas, kai būnate išvargusi, kuriam laikui pamiršusi save?

Miegoti, miegoti, miegoti. Niekas taip greitai ir puikiai neatstato organizmo, kaip miegas. Reikia tiesiog rasti laiko „atsijungti“. Jokių kitų stebuklingų būdų nežinau. Vitaminai. Kai būna įtemptas periodas, rytais geriu tirpias tabletes „Berocca“, taip pat daug mineralinio vandens. Svarbiausia, jausti savo organizmą ir laiku sustoti. Geriau pailsėti pusdienį ir vėl dirbti, negu nualinti organizmą iki negalėjimo – toks nuovargis man dažniausiai pasireiškia peršalimo simptomais – sloga, pakilusia temperatūra, krečiančiu drebuliu. Jei jaučiu, kad jau nebeturiu jėgų, kas bebūtų, randu laiko tuojau pat sustoti ir pailsėti, kokybiškai pavalgyti, pamiegoti – ir liga praeina net neprasidėjusi. Mano specialybėje tai yra labai svarbu.

Ką manote apie rimtesnes gražinimosi priemones – injekcijas, plastikos operacijas?

Hm, sunku pasakyti. Niekada nebandžiau. Labiau tikiu biologinėmis organizmo galiomis – mūsų kūnas yra toks stebuklingas dalykas! Tik reikia jam kartais padėti regeneruotis – pamaitinti iš vidaus: vitaminais, sveiku maistu. Manau, plastikos operacijos labiau skirtos, sakykim, kažkokių rimtų trūkumų korekcijoms; labiau net grąžinti moteriai psichologinį komfortą nei pasigražinti. Bet, tarkim, girdėjau, kad Niujorko „Metropolitan" operos solistai seniau turėdavo pasirašyti kontraktus, kad, „reikalui esant“, jie sutinka darytis plastines operacijas! Mane tai stulbina. Koks reiklus gali būti sceninis darbas?

Viktorija Miškūnaitė / Monikos Penkutės nuotr.
Viktorija Miškūnaitė / Monikos Penkutės nuotr.

Koks jūsų naujausias atradimas, kurį rekomenduotumėte ir draugei?

Labai rekomenduoju išbandyti Kobido imperatoriškąjį veido masažą SPA Vilnius, Gedimino pr. pas kosmetologę Mariną. Tai yra tokia poilsis ir sielos šventė, kad kiekviena po šitos procedūros pasijus atjaunėjusi ir pagražėjusi tūkstantį kartų! Pagal laiko galimybes darausi šitą masažą bent kartą per mėnesį.

Kaip rūpinatės kūnu? Ar lankotės sporto salėje, galbūt sportuojate namie?

Sportuoju, lankau baseiną. Šį sezoną planuoju išbandyti jogą, nors man labiau prie širdies judrus, energizuojantis sportas. Draugė vis kalbina išbandyti boksą, bet dar turbūt neturiu prikaupusi tiek neigiamų emocijų, kad reikėtų kažkur „išsilieti“.

Kvepalai – kokius mėgstate, kurie padarė įspūdį, apie kokius svajojate ar jiems taupote pinigus?

Kvepalus aš tiesiog dievinu! Su kiekvienu nauju vaidmeniu mano kvapų kolekciją papildo naujas aromatas. Buvo ir klasikinis „Chanel 5“, ir „Nishane Tuberoza”, ir „Divin’enfant - Etat libre d’Orange“, „Lady Vengeance - Juliette Has a Gun“, kasdieniškas „L’Occitane - Eau de Parie”. Šiuo metu kvėpinuosi tiesiog vetiverijų eteriniu aliejumi. Jos man asocijuojasi su giliai į žemę šaknis įleidusiu augalu, emociškai sukoncentruojančiu – kaip tik tai, ko man dabar reikia.

5 grožio būtinybės

Miegas

Gera nuotaika

Vanduo

Šviežiai spaustos sultys

Įsimylėjimas!

Naujausi straipsniai