Grožio formulė pagal Vidmantę Martikonytę: „Graži jaučiuosi tada, kai esu laiminga“

Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Graži jaučiuosi tada, kai esu laiminga. O šiuo metu neturiu jokių priežasčių būti nelaiminga“, – juokiasi drabužių prekės ženklo „Go.Mante“ kūrėja Vidmantė MARTIKONYTĖ (30).

ODA. Prieš kelerius metus turėjau problemų – skruostai buvo nusėti skausmingais spuogais. Va, tada rytais tikrai pabusdavau baisiai nelaiminga. Nė viena kosmetologė negalėjo padėti. Gydytoja dermatovenerologė diagnozavo aknę, skyrė gydymą ir rekomendavo kosmetiką „NeoStrata“. Pokytis buvo labai greitas – visos bėdos dingo per savaitę ar dvi. Ir toliau veidą stengiuosi prižiūrėti rūpestingiau, nes dirbu su audiniais, o tai – dulkės, kurios sėda ant odos. Ryte nusipraususi naudoju „Dior“ firmos „Capture Youth“ serumą bei to paties pavadinimo kremą, o vakare neatsigulu nenusivaliusi makiažo ir kruopščiai nenupraususi „NeoStrata“ veido prausikliu „Glycolic Wash“. Kas 2–3 savaites vakarais naudoju „NeoStrata Gel plus 15 AHA“.

ŠUKUOSENOS. Oi, kokių tik jų nėra buvę! Kadaise net esu išbandžiusi cheminę – buvau garbanota kaip afrikietė. Neseniai daug kasyčių buvau prisipynusi. Kadaise tamsią plaukų spalvą neseniai iškeičiau į kur kas šviesesnę. Man patinka keistis. Ir paprastai šis noras užeina pavasarį. Nesikeičia tik tai, kad neišsiplovusi galvos į gatvę neinu, – šiuo metu naudoju „The Body Wonders“ šampūną „Aloe Vera“.

STILIUS. Pirmenybę visada teikiu suknelėms, o ne kelnėms. Aš jas keičiu, matuojuosi, galiu keliskart persirengti, kol randu tą, su kuria tądien jaučiuosi gražiausia, liekniausia. Iš esmės ir mano drabužių verslas atsirado dėl to, kad sunkiai rasdavau nusipirkti patinkančią ir man tinkančią suknelę, – esu mažo ūgio, todėl įsigijus drabužį pirmiausia tekdavo jį taisyti, o tik paskui vilktis.

MAISTAS. Nors nesu iš tų, kuriems svoris auga greitai, bet nuolat žiūriu, ką valgau, kiek sportuoju. Nuo šio pavasario, jau maždaug keturis mėnesius, maitinuosi pagal „7 pack“ programą – ryte gaunu visos dienos maistą dėžutėse. Man labai patogu, nes kitaip tiesiog neturėčiau laiko galvoti, kur nueiti papietauti. Šaldytuvo namuose turiniu daugiau rūpinasi vyras. Beje, pas mus visada turi būti pieno ir kiaušinių: pieno man į rytinę kavą, o kiaušinių vyrui su sūnumi, nes mielai juos valgytų ir pusryčiams, ir vakarienei. Nors kiekvienas valgome skirtingą maistą, bet stengiamės išsaugoti tradiciją visiems drauge susėsti prie vakarienės stalo – pasikalbėti apie dienos įvykius.

LŪPOS. Esu lūpų blizgių maniakė! Man tiesiog nepatogu, kai jos nepadažytos. Turbūt sunkiai suskaičiuočiau, kiek jų turiu, – mažiausiai trisdešimt. Rankinėje visada nešiojuosi bent penkis skirtingus. Juk norisi tai ryškaus, tai bespalvio. Šiuo metu daugiausia naudoju „Make up For Ever“ firmos „Artists Acrylic“, taip pat nesenai įsigijau „Winky Lux“ kompanijos „Flower Balm“ – tokie smagūs, žaismingi. Labai patinka ir YSL lūpų dažai „Rouge Volupté Shine“.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Šypsena.

Lūpų blizgis.

Sveika mityba.

Sportas keturiskart per savaitę.

Aukštakulniai visada gražiau už sportbačius.

Skaitykite daugiau