Grožio formulė pagal Urtę Mikelevičiūtę: „Tai, ką dedi į vidų, yra labai svarbu“

Urtė Mikelevičiūtė/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: DOVILĖ LEBRIKAITĖ
Publikuota: 2019-04-29 08:00
„Tai, ką dedi į vidų, yra labai svarbu“, – regis, kitaip ir negalėjo į klausimą apie savo grožio paslaptis atsakyti restoranų konsultantė, tinklaraštininkė, vyno ir maisto žinovė Urtė Mikelevičiūtė (31).

PLAUKAI. Garbanos diktuoja mano nuotaiką. Joms niekada nenaudoju kondicionieriaus, visada renkuosi kaukę – ji suteikia sunkumo. Taip pat naudoju „Label.m“ garbanų kremą. Į kirpyklą einu maždaug kas tris savaites, bet ne dėl to, kad reikėtų, o todėl, kad paprasčiausiai labai myliu kirpyklą – man tai lyg SPA. UFF specialistė Eglė moka elgtis su mano garbanomis, jas dažo, atlieka įvairias plaukus maitinančias procedūras. Tikiu, kad prie garbanų grožio prisideda ir maisto papildas „Biocell Beauty Shots“ su kolagenu ir hialuronu.

VEIDAS. Prieš pusmetį pradėjau daryti veido jogą. Kaip juokauju, ji trunka vieną dainą – vos kelias minutes. Mano oda labai jautri, alergiška, tad kosmetiką renkuosi kruopščiai. Naudoju daug įvairių serumų: hialurono, su spirulina, vitaminu E. Labai mėgstu ir drėkinamąjį purškiklį „Esthederm Cellular Water Mist“. Lankausi pas kosmetologę Ritą Balčiūnienę – ji stebuklus su manimi daro. Kalbant apie veido odos priežiūrą, stengiuosi netaupyti, galbūt tokį požiūrį įskiepijo mama. Faktas – natūralumas yra faina, tačiau natūraliai gražiai atrodyti irgi kainuoja. Aš nieko nesileidžiu, bet stengiuosi grožį puoselėti serumais, kaukėmis, drėkinamosiomis priemonėmis.

MAKIAŽAS. Mano kasdienis, vakarinis ir fotosesijų makiažas nesiskiria (juokiasi). Naudoju „Clinique Even Better“ skystą pudrą. Kad veidas skaisčiau ir gaiviau atrodytų, mėgstu ant skruostų užtepti bronzinamosios pudros. Ją renkuosi ir pagal sezoną, ir pagal plaukų spalvą. Tušas – „Lancôme Hypnôse“. Lūpų dažus labai mėgstu, daug jų turiu, bet visada pamirštu naudoti.

KŪNAS. Šiuo atveju taip pat svarbus „Biocell Beauty Shots“ maisto papildas, skirtas plaukams, nagams ir odai puoselėti. Stengiuosi save palepinti ir bent kas mėnesį apsilankyti SPA. Pirtį labiausiai mėgstu garinę, bet ja nepiktnaudžiauju. Kiek žinau, pirtys nėra gerai veido odai, ypač linkusiai rausti. Jeigu deginuosi, stengiuosi naudoti apsaugines priemones, o soliariumų visai atsisakiau, nes jie skatina odos senėjimą. Jei labai reikia, geriau pasitepu savaiminio įdegio kremu. Gyvenimo būdas taip pat svarbu – nuolat vaikštau, sportuoju, geriu daug vandens.

MITYBA. Daugeliui atrodo, kad aš tik ir valgau (juokiasi). Mano darbas yra didelis iššūkis rūpinantis figūra, nes nuolat tenka dalyvauti degustacinėse vakarienėse. Jeigu kurią nors dieną nereikia nieko ragauti, mėgaujuosi minimalistiniais dviejų ar trijų ingredientų patiekalais.

MANIKIŪRAS. Mėgau žaisti su nagų spalvomis, taškelių ir brūkšnelių printais. Prasidėjus sausiui nusprendžiau nuo viso to pailsėti, tad dabar esu be gelinio lako, be priaugintų nagų – be nieko. Dabar nagai visiškai trumpi ir nelakuoti. Stebiu juos, kaip reaguoja į mitybą, geriamus papildus.

KVEPALAI. Man, kaip someljė, kvapas yra labai svarbus. Tik išėjusi iš dušo kvepinuosi, nesvarbu – viena namie ar ne. Mano mėgstamiausi – iš Kopenhagos kvepalų butiko „Nasomatto Nudiflorum“. Taip pat patinka „Balenciaga Paris“, „Tom Ford Velvet Orchid“ ir „Van Cleef & Arpels Moonlight Patchouli“.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Vanduo.

Veido joga.

Maisto papildai.

Mėgstami kvepalai.

Reguliarus apsilankymas kirpykloje.

Naujausi straipsniai