Grožio formulė pagal tinklininkę Moniką Povilaitytę: „Kai laukiuosi, gyvenu ramiau, bet vienas ritualas liko“

Monika Povilaitytė / Tomo Adomavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-13 08:00
Ilgi šviesūs plaukai, klasikiniai veido bruožai ir spindinti oda – paplūdimio tinklininkė Monika POVILAITYTĖ (23) paperka natūraliu grožiu. Jos nuomone, nebūtina ant savęs krauti kilogramo grožio priemonių, kad jaustumeisi puikiai.

PLAUKAI. Plaukus paveldėjau iš mamos – jos jie stori, nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Šviesinau saviškius gal tik porą kartų gyvenime, paskutinį – prieš vestuves, nes vasarą natūraliai nušviesėja nuo saulės. O jei pastebiu, kad jie išsausėjo ar galiukai ėmė šakotis, einu į grožio saloną pas plaukų stilistą Armandą Fedorovičių – jis turi stebuklingų priemonių plaukams atgaivinti. O namie stengiuosi naudoti natūralesnius šampūnus ir kondicionierius – mano plaukams puikiai tinka lietuviški „Rasos“ ir „Margaritos“ produktai.

ODA. Nors treniruodavomės lauke plieskiant saulei, jokių apsauginių kremų nenaudodavau. Po treniruočių ar varžybų pasitepdavau kremu, skirtu sausai odai. Irgi paprastu, pavyzdžiui, „Nivea“. Kartais manimi pasirūpina vyro Simo mama – neseniai ji rekomendavo kūno losjoną „Bodysol“.

Tomo Adomavičiaus nuotr.
Tomo Adomavičiaus nuotr.

VANDUO. Neskaičiuoju, kiek stiklinių išgeriu, – geriu tada, kai noriu. Įpratau prie vandens su citrina – kai anksti rytais būdavo sunku keltis į treniruotę, į stiklinę vandens įsispaudavau daugiau kaip pusę citrinos: tai suteikia energijos, pabandykite!

MAISTAS. Stengiuosi maitintis sveikai, bet turbūt tikrai nėra sportininkų, kurie tik plaktųsi žaliuosius kokteilius ir nieko, išskyrus mėsą ir daržoves, nevalgytų... Prieš treniruotes ir varžybas, aišku, nesukerti picos, bet, būna, atsigriebi savaitgaliais. Tikrai nebijau pasigardžiuoti saldainiu ar pyragaičiu.

MAKIAŽAS. Kai būna retų ypatingų progų, makiažo darytis einu į saloną, o mano namuose aptiktumėte tik vieną priemonę – blakstienų tušą. Na, gal dar „Neutrogena“ lūpų vazeliną. Galbūt tai irgi mamos įtaka – ji iki 18 metų nenaudojo jokių gražinimosi priemonių, o gal tokį pasirinkimą nulėmė ir gyvenimo būdas: daug sportuodavau ant smėlio, per karštį, tad būtų buvę keista varginti veidą po pudros sluoksniu, nors varžybose matydavau ir tokių žaidėjų. Tinklininkės taip atrodo retokai, bet lengvosios atletikos varžybose matau, kad yra nemažai veidą pasidailinusių sportininkių. Laisvalaikiu dažytis irgi nemėgstu, man kartais kelia šypseną ne pagal situaciją persidažiusios merginos, klapsinčios priklijuotomis blakstienoms. Tiesa, nagus itin kruopščiai prižiūriu – reguliariai lankausi salone. Dabar, kai nebesportuoju, netgi pavyko užsiauginti šiek tiek ilgesnius.

RITUALAI. Su Simu labai mėgstame vandenį – vasaromis važinėdavome maudytis į Trakų ežerus, kitu metu mielai pasilepindavome SPA. Ypač mėgstu „stiprius“ masažus. Dabar, kai laukiuosi, gyvenu ramiau, tačiau vienas mielas ritualas liko – su Simu eiti pasivaikščioti palei Nerį nuo Šiaurės miestelio iki Bernardinų sodo ir atgal. Kartą per savaitę būtinai tą nemažą atstumą nužingsniuojame.

MIEGAS. Man jo reikia labai daug. Štai šiandien atsikėliau vienuoliktą... Galėčiau eiti miegoti labai anksti ir keltis labai vėlai. Kai išsimiegu, jaučiuosi ne tik pailsėjusi, bet ir graži.

STILIUS. Rengiuosi taip, kad būtų patogu, todėl šortų vasarai tikrai turiu daugiau negu suknelių. Nesu aukštakulnių mėgėja, net per vestuves nekaukšėjau plonais kulniukais – avėjau patogius įsispiriamus batelius, kurių po ilga suknele niekas nematė...

5 grožio būtinybės

Miegas.

Vanduo su citrina.

Pasivaikščiojimai gryname ore.

Gera nuotaika.

Masažas.

Naujausi straipsniai