Grožio formulė pagal Teresą Ulozienę: „Kūno grožiui neužtenka tik kosmetikos“

Teresa Ulozienė / G. Žilinsko nuotr.
ŽIVILĖ KAREVAITĖ
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Dekoratyvine kosmetika galime paslėpti veido trūkumus ar nuovargį, bet kiekvieną rytą mano kaukė, kuri visiškai nieko nekainuoja, – šypsena veide“, – žaviu geros nuotaikos receptu dalijasi vestuvių planuotoja, meilės švenčių organizavimo įmonės „Vestuvių laikas“ viena iš įkūrėjų Teresa Ulozienė (37).

ODA. Esu labai dėkinga mamai, kuri mane dar paauglę nusivedė pas nuostabią kosmetologę. Ši supažindino su veido priežiūros pagrindais ir įvardijo tris pagrindines taisykles, jų laikausi iki šiol: 1. Nesvarbu, koks gražus makiažas būtų, privaloma jį nusivalyti prieš miegą. 2. Jokiu būdu nespausti spuogų veide. 3. Porą kartų per metus apsilankyti pas kosmetologę.

Natūralu, kad bėgant laikui tenka vis daugiau procedūrų darytis pas kosmetologus. Esu trijų vaikų mama, gyvenu aktyviai, todėl nėštumas, gimdymas, stresas, nemiegotos naktys palieka pėdsakus veide ir kūne. Mano oda yra lepi, sausa, jai reikia nuolatinio drėkinimo, todėl mano atradimas ir džiaugsmas – biorevitalizacija. Šiuo metu naudoju „Natinuel“ veido kremus. Taip pat vakarais prieš miegą mėgstu užsidėti „MasqueBAR“ kaukę, kuri ramina ir intensyviai drėkina odą.

PLAUKAI. Gamta apdovanojo garbanotais plaukais, jie yra tam tikra mano vizitinė kortelė. Tik kartais paprašau kirpėjo juos ištiesinti, kad paįvairinčiau savo stilių ar pabrėžčiau nuotaiką. Niekada neeksperimentuoju ir visas dažymo, kirpimo procedūras atlieka patikimas kirpėjas. Esu labai prieraiši ir specialistų, kuriais pasitikiu, beveik nekeičiu – draugauju ilgus metus. Plaukams prižiūrėti naudoju „Insight“ šampūną ir balzamą, vieną kartą per savaitę – „System“ kaukę su keratinu. Pagrindinės mano taisyklės: žiemą saugau plaukus nuo šalčio ir būtinai dėviu galvos apdangalą, vasarą –tepu apsauginiu aliejumi. Jį naudoju ir plaukus džiovindama.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Laikui bėgant mano makiažas tapo daug profesionalesnis ir kokybiškesnis, nes jį daro tik patikimi šios srities specialistai. Atostogų metu visiškai nenaudoju dekoratyvinės kosmetikos, leidžiu odai pailsėti, atsigauti, bet niekada nepamirštu apsaugos nuo saulės, nes mano oda yra labai šviesi ir linkusi nudegti. Tiesa, turiu prisipažinti, kad be tušo, lūpų blizgio ir šiek tiek bronzinamosios priemonės negaliu išeiti iš namų – net važiuodama gimdyti pasidažiau. Mano kosmetinėje visada rasite „Douglas 5 in 1“ tušą, „Armani“ paakių maskuoklį, „Shisheido“ lūpų blizgį ir „Egyptische Erde“ bronzantą.

KŪNAS. Kūno grožiui neužtenka tik kosmetikos – tam reikalingas ir sportas, pasivaikščiojimai, taisyklinga mityba, kuri padeda išlaikyti kūno formas, o odai – atrodyti sveikai ir gražiai. Vasarą stengiuosi kuo daugiau laiko leisti gryname ore. Kitais metų laikais mėgstu limfodrenažinį masažą, kuris ne tik pagerina savijautą, bet ir koreguoja kūno apimtis. Visą žiemą sportavau su asmenine trenere, o vasarą atradau vandenlentes.

MAISTAS. Esu saldumynų mėgėja, galėčiau juos valgyti kelis kartus per dieną, todėl tenka prisipažinti, kad maisto kontroliavimas man yra kasdienybė. Valgau viską, bet mažais kiekiais ir labai atsakingai renkuosi tai, ką dedu į burną, ir tai, ką gaminu savo šeimai.

KVEPALAI. Kvepalai ir namų kvapai man labai patinka – turiu jų daug ir įvairių. Labai dažnai kvepalai mums sukelia gražių prisiminimų. Man vieni tokių – „Thierry Mugler Angel“, nes tai buvo mano pirmieji kvepalai, kuriuos padovanojo šviesaus atminimo tėvelis.

MANIKIŪRAS. Esu iš tų moterų, kurioms manikiūras ir pedikiūras yra terapija. Tai kaip susitikimas su gera drauge. Su savo manikiūrininke draugauju jau 15 metų, ji tarsi mano asmeninė psichologė. Šią žiemą patyriau traumą čiuoždama snieglente, susilaužiau ranką, bet vis tiek dariausi vienos rankos manikiūrą.

5 grožio būtinybės

Miegas.

Vanduo.

Sveika mityba.

Manikiūras ir pedikiūras.

Laikas su pačiais mylimiausiais.

Skaitykite daugiau