Grožio formulė pagal Skaivą Jasevičiūtę: „Mano esminės grožio paslaptys tik dvi“

Skaiva Jasevičiūtė / G. Kropio / „Žmonės Foto“ nuotr.
GRYTĖ LIANDZBERGIENĖ
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Po ilgų įvaizdžio paieškų supratau, kad esminės mano grožio paslaptys tik dvi: šviesūs plaukai ir balta šypsena. Visa kita nėra taip svarbu“, – tvirtina radijo ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė (36).

TINGULYS. Kalbant apie kosmetiką, aš esu tinginė. Labiausiai mėgstu, kai ypatingomis progomis makiažą daro profesionalas, o kai reikia kasdien pasidažyti pačiai – išsiverčiu su pudra, antakių pieštuku ir lūpų balzamu. Tiesą sakant, mano šunys turi daugiau kosmetikos nei aš.

VEIDAS. Su oda man pasisekė: ji nereikalauja ypatingos priežiūros, nesausėja, nepleiskanoja, yra gana lygios spalvos, todėl nenoriu jos išlepinti. Prausiuosi grynu vandeniu, jokių prausiklių ar tonikų nenaudoju. Paskui pasitepu veidą „Guerlain“ drėkinamuoju kremu. Toninio kremo irgi nenaudoju – odą padengiu tik „Make Up For Ever“ kompaktine pudra, o skruostus paryškinu „Egipto žeme“.

AKYS. Tingėčiau kasdien dažyti akis, tad gelbsti priaugintos blakstienos. Nemojuoju jomis lyg vėduoklėmis – maniškės atrodo gana natūraliai. Krepšelyje turiu „Dior“ vokų šešėlius, bet kasdien jų nenaudoju. Antakius paryškinu rusvai pilkšvais šešėliais. Pačių antakių forma visai nebloga: ją palaiko Jasevičiūtė su pincetu rankose.

LŪPOS. Lūpų spalvą kasdien pagyvinu švelniai rožiniu „Dior“ balzamu, jei reikia labiau jas paryškinti – tai puikiai atlieka raudoni „Make Up For Ever“ lūpų dažai. Jie akimirksniu padaro makiažą šventiškesnį.

PLAUKAI. Likimas neapdovanojo gerais plaukais, genetika šiuo atveju iš manęs pasijuokė, todėl tenka juos priauginti. Tai daro meistrė Oksana, kuri prižiūri daugelio žinomų Lietuvos merginų plaukus. O spalva ir forma rūpinasi meistras Jevgenijus Trafimovas. Su spalva neeksperimentuoju, nes prisieksperimentavau paauglystėje: turėjau tamsius, raudonus ir žalius, kol supratau, kad būti blondine – smagiausia ir geriausia.

DANTYS. Jie gražūs, ir už tai dėkoju ne gamtai, o estetiniam plombavimui. Tai buvo viena geriausių investicijų.

KVEPALAI. Labai daug jų turiu: moteriškų ir vyriškų, nišinių ir paprastų. Jau dešimt metų dievinu „Dolce & Gabbana The One“: nebrangūs, populiarūs, bet man labai tinka.

FIGŪRA. Nesu iš tų laimingųjų, kurios valgo viską – ir išlieka gražios. Kadangi nesportuoju, išlaikyti figūrą padeda tik saikinga mityba. Jau seniai stengiuosi vengti miltų, cukraus: angliavandenių mano racione tiek, kiek gaunu iš daržovių, vaisių ir retkarčiais – ryžių. Pagrindiniai mano produktai – mėsa, žuvis, daržovės. Geriu vandenį, bet labai mėgstu ir kolą: dievų gėrimas, nieko negaliu sau padaryti. Neseniai su kolege susilažinome, kad abi numesime po penkis kilogramus: tada valgiau labai mažai, kiaušinis ryte, salotos vakare, ir viskas. Pirmosios trys dienos būna sunkios, paskui organizmas pripranta ir svoris ima kristi.

PROCEDŪROS. Esu išbandžiusi botulino toksino injekcijas nuo raukšlių ir prakaitavimo – veikė puikiai, tikrai kartosiu. Dažnai dalyvauju šunų parodose, kur reikia oficialiai rengtis ir daug bėgti: dėmės ant drabužių atrodydavo negražiai, o botulinas padėjo tai išspręsti. Dabar galiu bėgti kiek noriu – išlieku visiškai sausa. Nesu nusistačiusi ir prieš plastines operacijas: jei žmogus gali sau tai leisti, jei tai jį pagražina, aš tikrai esu už, tik reikia turėti saiką.

5 grožio būtinybės

Balta šypsena.

Šviesūs plaukai.

Geras miegas – bent 7 valandas.

Kvepalai.

Pasitikėjimas savimi: kai patinki sau, patinki ir kitiems.

Skaitykite daugiau