Grožio formulė pagal Simoną Starkutę: „Nesigundau tik grožio rinkoje pristatomomis naujovėmis“

Simona Starkutė / Tomas&Lukas nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis ir laisvalaikio aprangos „SbyS“ kūrėja Simona STARKUTĖ (31) nepakenčia dažytis, dažnai persivalgo, per daug neišlaidauja kosmetikos parduotuvėse ir nelabai tiki grožio naujovėmis. Bet kaip jai pavyksta taip gerai atrodyti?!

Jeigu nori atrodyti kaip Simona...

...turi kasdien gerai valgyti, išsimiegoti, turėti artimo žmogaus kompaniją, jausti vidinę ramybę su žiupsneliu ašarų. Toks mano fizinio ir dvasinio grožio kokteilis. Siūlau jo paragauti visoms moterims ir merginoms, kurios nori švytėti ir jaunai atrodyti (šypsosi).

Prabudusi ryte veidą bent 10–15 minučių pašildau „Bioptron“ šviesa, paskui nuvalau toniku. Visada išgeriu pusę litro vandens ir tik tada sėdu prie pusryčių stalo. Vakare nusivalau makiažą „Bioderma“ miceliniu vandeniu, jeigu dieną dekoratyvine kosmetika veido neapkraunu, – o taip dažniausiai ir būna, – tiesiog nuplaunu prausikliu, patepu „NO7 Lift & Luminate“ naktiniu serumu ir „Guerlain Super Aqua“ kremu.

Vadinasi, kosmetikos parduotuvėse per ilgai neužsibūni ir šimtų eurų ten nepalieki?

Nuo pat mažens, amžiną jai atilsį, mama mane mokė investuoti ne į išvaizdą, o į savo ateitį, todėl didžiąją dalį pinigų išleisdavau tikrai ne grožiui puoselėti. Dabar kone viską investuoju į kuriamos laisvalaikio aprangos linijos „SbyS“ tobulinimą. Kita vertus, mano kuriamą madą irgi galima priskirti prie grožio, nes graži apranga puošia kiekvieną vyrą ir moterį, tad jeigu į mano verslą pažvelgtume iš kito kampo, paaiškėtų, kad pinigų išvaizdai negailiu – bet ne tiek savo, kiek kitų (nusišypso).

Nesigundau tik grožio rinkoje pristatomomis naujovėmis – esu labiau linkusi palaukti, kol kas kitas išbandys ir pasakys visus „už“ ir „prieš“, o tada jau galiu ryžtis ir aš. Kadangi nemėgstu dažytis, mano kosmetikos krepšelis labai menkas: pudros beveik nenaudoju – nebent reikia pasirodyti kokiame vakarėlyje, o kasdien pakanka blakstienų tušo „Max Factor 2000 Calorie“, „Dior“ skaistalų, „Mac“ lūpų pieštuko ir blizgio. Bet ir tuos retai išsitraukiu...

Nepamenu tavęs tamsiaplaukės. Visada plaukus dažei šviesiai?

Tik pradėjusi modelio karjerą buvau tamsiais plaukais ir dėl jų priežiūros per daug nesukau galvos, bet laikui bėgant vis šviesinau, o tai reikalavo skirti daugiau dėmesio jų išvaizdai. Dabar kartą per tris mėnesius dažau šviesiomis sruogelėmis ir bent kartą per mėnesį pasidarau „Olaplex.“ procedūrą, kuri pamaitina ir atgaivina plaukus. Turiu įprotį nusipirkti visą liniją to paties prekės ženklo produktų – mielai naudoju „Greenas“ šampūnus su žolelių ekstraktais ir natūraliais eteriniais aliejais, kondicionierių su makadamijų aliejumi, plaukų toniką su vaistažolių ekstraktais, plaukų ir galvos odos kaukę su augaliniais aliejais, stimuliuojamąjį galvos odos šveitiklį.

Ar kosmetologo kabinete yra tekę patirti nusivylimų?

O taip! Bandžiau strijų ir plaukelių šalinimą lazeriu – visiškai nepadėjo! Taip pat – kūno linijų gražinimą: kavitaciniu lazeriu atliekamą procedūrą ir limfodrenažą – irgi neišvydau jokio rezultato. Ir veido odą jauninančios aparatinės grožio procedūros nesuteikė norimo vaizdo, todėl į jas tiesiog numojau ranka, – pinigų mėtymas į balą.

Nors savo išvaizdą patikiu profesionalams, yra viena procedūra, kurią atlieku namuose: tai veido ir kūno šveitimas. Pačiai darytis visokius manikiūrus ir pedikiūrus nėra nei laiko, nei ūpo.

Dabar kvepi?..

Mėgstamų kvepalų turiu ne vienus – mano spintelėje jų daugybė, bet kuriais purkšiuosi, priklauso nuo nuotaikos, drabužių stiliaus ir progos. Jeigu diena šilta, o aš vilkiu lengvą spalvotą apdarą, pasirinksiu „Atelier Cologne Orange Sanguine“ arba „Do Son Diptyque“. Ramų ir gaivų vakarą – „Amouage Honour“, „Good Girl Gone Bad By Kilian“ arba „Ajmal Crafting Memories“. Prieš oficialų renginį, kurio metu žadu vilkėti vakarinius drabužius, mielai pasikvepinu „Frederic Malle Portrait of a Lady“ arba „Laurent Mazzone Sensual Orchid“ aromatais.

Kad esi liekna – matyti, tačiau ne visi žino, jog mėgsti ne tik skaniai pavalgyti, bet ir persivalgyti. Sportuoji kasdien?

Stengiuosi sveikai maitintis, tik ne visada pavyksta, todėl dažnai kovoju su savimi dėl geros savijautos, o po persivalgymų guodžiu save, kad nusidėjau valgydama gerą ir kokybišką maistą. Sunkiausia man – jį normuoti. Riboju konditerijos gaminius, tačiau džiaugiuosi bent tuo, kad niekada nemėgau mėsainių, aliejuje keptų riebių patiekalų, beveik nevalgau kiaulienos. Kasdien bandau išgerti nemažai vandens, – nors retai pavyksta, – ir sportuoti tris ar keturis kartus per savaitę.

Modelio darbas per tuos penkiolika metų turbūt ne tik davė naudos, bet ir ką nors atėmė: dažnas plaukų šukavimas karštomis žnyplėmis, vėlimas alina plaukus, keliasluoksnis makiažas – odą.

Tiesos yra, bet dirbant modeliu labiausiai nukenčia santykiai su artimaisiais, kurie laukia tavęs namuose. Nukenčia ir emocinė būsena, nes lydi nuolatinis mylimųjų ilgesys. Aišku, prie to pripranti ir belieka laukti dienos, kai grįši namo. Širdis džiaugiasi iš laimės būnant čia, namuose Vilniuje. Tada nuo veido nedingsta šypsena, o besišypsanti moteris yra pati gražiausia.

5 grožio būtinybės

  1. Stiprus klasikinis viso kūno masažas.
  2. Mechaninis odos valymas.
  3. Blakstienų tušas.
  4. Lūpų balzamas.
  5. Šlakelis mėgstamų kvepalų.
Simona Starkutė pristatė naują drabužių kolekciją (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau