Grožio formulė pagal Simoną Nainę: tobulus plaukus padeda išlaikyti... botoksas

Simona Nainė / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Autorius: System
Publikuota: 2017-08-04 08:00
Noriu, kad išvaizda pirmiausia patiktų man pačiai, o jei sulaukiu komplimentų, tai tik dar labiau paglosto širdį, bet tikrai nesu grožio auka, kuri negali išeiti į gatvę be makiažo. Taip, man irgi pasitaiko „bad hair day“ – „nevykusių plaukų dienų“, – juokdamasi prisipažįsta grupės „Pinup Girls“ narė ir prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona NAINĖ (28).

Ką darote, kad tų „nevykusių plaukų dienų“ būtų kuo mažiau?

Už gražius ir ilgus plaukus esu dėkinga genams. Namuose jais rūpinuosi labai paprastai: šampūnas, kaukė arba balzamas, specialus aliejus. Kartą per mėnesį keliauju dažyti, jeigu reikia – patrumpinu galiukus. Kas pusmetį stengiuosi pasidaryti plaukų botoksą – visai neseniai tai atradau ir rezultatais buvau labai patenkinta.

Kokia tai procedūra?

Tai naujiena, vadinama revoliucine: speciali botokso masė, turinti atkuriamųjų medžiagų, užtepama ant šlapių plaukų ir paliekama išdžiūti. Plaukai pamaitinami, atkuriama jų struktūra. Jie tampa glotnesni, žvilgantys, lengvai šukuojami.

Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Tomo Adomavičiaus nuotrauka

Kokias odos puoselėjimo priemones renkatės?

Žinau auksinę taisyklę: negalima naudoti priemonių, skirtų vyresnio amžiaus moterims! Kitaip sakant, visi kremai turi būti skirti jūsų amžiui. Džiaugiuosi atradusi „Clinique Sculptwear“ veido serumą ir tos pačios firmos dieninį bei naktinį kremus „Smart“. Taip pat patinka „Lancôme“ priemonės. Neįsivaizduoju savo dienų be micelinio vandens „Bioderma“. Labai patinka „Rituals“ kompanijos kūno šveitikliai ir maitinamieji kremai – jų visuomet turiu. Šveitikliai puikiai pašalina negyvą odą, kremai nuostabiai pamaitina. Gaila laiko nuolat lankytis SPA, tad jei tik jo užtenka, mėgstu namuose pasidaryti purvo įvyniojimą. Tai paprasta ir pigi procedūra: kojas ir pilvą iki krūtinės ištepu specialiu jūrų dumblių mišiniu, apvynioju maistine plėvele ir pabūnu. Dumbliai ištraukia toksinus, oda pasidaro standesnė, gražesnė. Žinau, kad tokią viso kūno procedūrą seniau moterys darydavosi kaip liekninamąją.

Esate dažna grožio salonų lankytoja?

Pas kosmetologę apsilankau kas porą savaičių – darausi depiliacijas ir antakių korekciją. Du kartus per metus atlieku veido valymą rūgštimi. Pedikiūras ir manikiūras, mano nuomone, privalomas kiekvienai moteriai. Tik man visada turi būti vienoda rankų ir kojų nagų spalva. Jei skiriasi – negaliu pakęsti!

Laukdama vasaros užsukate į soliariumą?

Soliariumas – geras išradimas, tačiau mane labiausiai erzina, kad ten turi nueiti, nusirengti, išsitepti kremu, trumpai pagulėti ir vėl apsirengti (juokiasi)! O jei rimtai, nesu iš moterų, kurioms trūks plyš reikia būti įdegusiomis. Juokauju, kad man patinka būti aristokratiškos išvaizdos. Mėgstu degintis saulėje, tačiau mano oda tokia, kad dažniausiai parausta ir tik vėliau šiek tiek paruduoja. Ne kartą esu persikaitinusi, tad išmokau, kad degintis galiu tik išsitepusi specialiomis priemonėmis, o ir lepindamasi saulės voniomis turiu jausti saiką.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ar kasdien darotės makiažą, kam patikite jį iškilmingomis progomis?

Dienų būna visokių: kartais galiu išeiti neužtepusi nė lašo makiažo, o būna, kad norisi ryškiai pasidažyti lūpas. Viskas priklauso nuo nuotaikos ir laiko. Tačiau taip, dažniausiai stengiuosi pasirūpinti, kad mano išvaizda būtų reprezentatyvi. Kas svarbu renkantis dekoratyvinę kosmetiką? Tikrai nesu iš tų, kurios skaitytų kiekvieną etiketę ir gūglintų norėdamos sužinoti sudėtį. Turiu didelį lagaminą dekoratyvinės kosmetikos, o daugiausia – lūpų dažų, blizgių, lūpų pieštukų. Renkantis kreminę pudrą man svarbiausia, kad ji susilietų su oda, būtų kuo mažiau pastebima ir nesuteiktų kaukės efekto. Tam puikiai tinka BB kremukai. Ruošdamasi koncertams renkuosi sunkesnį pagrindą. Prieš iškilmingus renginius, filmavimus, fotosesijas visada kreipiuosi į Rūtą Pakeltytę, nes pasitikiu ja ir tobulais jos makiažais, o plaukus dažniausiai tvarkausi pati.

Kokius kvepalus rastume jūsų rankinėje?

Daug metų kvepinuosi „Montale Black Aoud“ – tai labiausiai man patinkantis aromatas.

Masažais lepinatės?

Juos mėgstu, tačiau kartą po netaisyklingai atlikto stipresnio masažo jaučiau rankos skausmą. Šiuo metu „remontuojuosi“ stuburą, laikyseną ir pečius, tad man griežtai uždrausti bet kokie masažai.

Deichmann nuotr.
Deichmann nuotr.

Sportuojate?

Juokiuosi, kad esu susipykusi su sportu. Vienintelės, kas man patinka, – TRX funkcinės treniruotės su diržais.

Kokie jūsų mitybos įpročiai?

Jeigu užduotumėte šį klausimą mano vyrui (laidų vedėjui „radistui“ Jonui Nainiui – red. past.), atsakytų, kad tragiški, nes jam visada atrodo, jog aš nepavalgiusi. Prieš keletą metų labai geras draugas Ghassanas Saidas išmokė maitintis tinkamai: gaminti maistą be riebalų, derinti produktus, skaičiuoti kalorijas ir valgyti keletą kartų per dieną. Tiesa, šiuo metu dėl įtempto darbų grafiko ne visada pavyksta laikytis tokio režimo, tačiau jei tik pajuntu, kad kūno apimtys kinta man nepalankia linkme, grįžtu prie savų taisyklių.

5 grožio būtinybės:

  1. Tinkamos veido priežiūros priemonės.
  2. Miegas.
  3. Vanduo – stengiuosi išgerti kuo daugiau, nes jis – skaistesnės odos, geresnio virškinimo ir geresnės savijautos laidininkas.
  4. Tinkama mityba.
  5. Suvokimas, kad pirmiausia pačios turime save mylėti.

Naujausi straipsniai