Grožio formulė pagal Sandrą Daukšaitę-Petrulėnę: aktorė išdavė „skanių“ lūpų paslaptį

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė / Eglės Skiparytės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-08-25 08:02
„Esu ganėtinai konservatyvi: jei atradau puoselėjimo priemonę, kuri man tinka, tai nebeeksperimentuoju ir būnu ištikima tam produktui“, – šypsosi aktorė, anglų kalbos dėstytoja Sandra DAUKŠAITĖ-PETRULĖNĖ (35).

Be kokių grožio ritualų nekeltumėte iš namų kojos?

Neišeinu iš namų be buteliuko vandens – geriu labai daug. Ir – be subtilaus makiažo. Scenoje, filmavimo aikštelėje mane ir taip pridažo, būnu su grimo sluoksniu, o paprastomis dienomis norisi, kad jo būtų kuo mažiau. Bet šiek tiek „SLA Perfect Glow“ kreminės pudros, „La Prairie“ skaistalų, blakstienas ilginančio ir tankinančio „Bourjois Ultra Black“ tušo – be jų neįsivaizduoju savo dienos. Nes bendraudami su žmonėmis būname gana arti vienas kito, noriu, kad mano estetinis vaizdas būtų malonus.

Teatre, filmavimuose pati grimuojatės?

Įvairiai. Priklauso, kas grimuoja, – turiu patikimų profesionalų, pavyzdžiui, puikią vizažistę ir bičiulę Rasą Marozienę. Jie pažįsta mano veido linijas, žino, kas man tinka, – jais visiškai pasitikiu. O jei nauji žmonės – atsiduodu į jų rankas, tik duodu tam tikrų patarimų – esu šiek tiek pramokusi šių gudrybių, neretai pati grimuojuosi renginiams, „Domino“ teatre spektakliams „Vyras po padu“, „Langas į parlamentą“ dažomės pačios. O šiaip nesu reikli.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Grimą pakanka nusiprausti?

Nepakanka. Deja (juokiasi)! Bičiulės ir mokinės, dirbančios grožio srityje, mane aprūpina labai geromis priemonėmis. Turiu nuostabią drėkinamąją „Schaebens“ paakių kaukę, be kurios neįsivaizduoju nei ėjimo miegoti, nei ryto, ir lietuvišką drėkinamąjį „Driu Beauty“ veido kremą mišriai odai. Nusivaliusi grimą, odą prisotinu drėgmės kremais. Labai mėgstu ir paprastas priemones – ryte valgydama agurką jo griežinėliais išsitepu veidą. Ir dukrai ištepu, nors ir pyksta.

Dar kokių liaudiškų priemonių naudojate?

Nakčiai medumi tepu lūpas: iš pradžių dantų šepetuku truputėlį jas patrinu – sujudinu, suaktyvinu kraujotaką – ir užtepu nemažą sluoksnį medaus. Labai geras efektas!

Su aštuonmete dukra Elze jau turite grožio ritualų?

Elzė labai mėgsta lakuoti sau ir man nagus. Ne laku, o nagų stiprikliu „Eveline 8/1“. Atradau šią paprastą, bet labai efektyvią priemonę ir neeksperimentuoju.

Arno Mažylio nuotr.
Arno Mažylio nuotr.

Manikiūrą darotės pati?

Taip. Nemėgstu to sėdėjimo kelias valandas manikiūrininkės kėdėje – man tai darbas, kurį reikia prisiversti atlikti, tad pati darausi manikiūrą, o Elzė nagučius padengia stiprikliu. Ilgalaikį pedikiūrą patikiu profesionalėms.

Pas kosmetologę lankotės?

Labai gera bičiulė Diana Lobyncevienė turi grožio saloną „DL Grožio terapijos studija“ ir mane palepina, pamalonina įvairiausiomis procedūromis – veido valymais, šveitimais, drėkinimais, paskaistinimais, masažiukais. Šios procedūros – puiki atgaiva odai po grimo.

Plaukus šviesinate?

Mano plaukai natūraliai šviesūs, bet neseniai ėmė tamsėti, gal prieš metus pradėjau juos dažyti sruogelėmis. Atsiduodu plaukų stilistei kartą per pusmetį ar rečiau. Turiu labai gerą plaukų galiukų serumą „Cameleo Silky Serum“ – po kiekvieno plovimo jį naudoju. O šampūnus šviesiems plaukams man parūpina profesionalės.

Kuo gaivinate kūną?

Labai mėgstu „Victoria’s Secret“ kūno priežiūros priemones – pasitepus kremais, losjonais su trupučiu blizgesio, oda tampa aksominė. Ir jie labai skaniai kvepia.

Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.

Ar jums svarbūs kvepalai?

Labai! Tik svarbu, kad jų nebūtų per daug, neerzintų aplinkinių. Kai einu į sceną ar filmavimo aikštelę, kur dirbu su partneriais, stengiuosi parinkti kuo švelnesnius kvepalus, kad vos vos jaustųsi. Bet niekada neišeinu į sceną nepasikvepinusi. Tai taisyklė, ritualas, suteikiantis daugiau pasitikėjimo. Ką mėgstu? „Coco Chanel“ , „CoStume National“, „Thierry Mugler Alien“, labai stiprius, vakarinius, šleifinius „Frédéric Malle Portrait of a Lady“ ir nedaug kam patinkantį „Michel Roudnitska Noir Epices“ aromatą.

Liauną figūrą palaikote dietomis ir sportu?

Nei sportu, nei dietomis – tiesiog galvoju, ką dedu į burną. Labai mėgstu valgyti, man viskas skanu – žuvis, mėsa, ypač – kremai, tortai, o bandelėmis galėčiau maitintis nuo ryto iki vakaro (juokiasi). Leidžiu sau viską, bet riboju. Turiu griežtą taisyklę: keturios valandos iki miego nieko nevalgau ir einu miegoti su alkio jausmu.

Evelinos Šumilovaitės nuotr.
Evelinos Šumilovaitės nuotr.

O sportas?

Vienu metu buvau labai įnikusi lankytis sporto klube „Moterų ekspresas“, skirtame tik moterims. Su įvairiais treniruokliais dirbdavome ratu: 45 sekundes su vienu, 45 sekundes – su kitu ir taip ratu apeini visus treniruoklius. Labai patiko – nespėdavo nusibosti, nes nemėgstu monotoniškai ilgai ko nors kartoti. Bet paskui buvo filmavimai, labai neturėjau laiko ir apleidau. O kasdien mėgstu daug vaikščioti, jei yra liftas, visuomet renkuosi laiptus, su šeima važinėjamės dviračiais.

5 grožio būtinybės:

1. Vidinė ramybė, gera nuotaika ir bendravimas.

2. Išbandyta, patikrinta, man tinkanti kosmetika.

3. Gerti daug vandens.

4. Nuolat judėti.

5. Dušas.

Naujausi straipsniai