Grožio formulė pagal Ramintą Naujanytę-Bjelle: „Kad ir kokį kūną turėtume, labai svarbu jį mylėti“

Raminta Naujanytė-Bjelle
Beatričė Jurevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Visi mes skirtingi ir visi savaip gražūs. Tačiau, kad ir kokį kūną turėtume, labai svarbu jį mylėti. Žiūrėdami į veidrodį galime tik džiaugtis tvirtu kūnu, bet tai ne priežastis drovėtis putlesnių formų“, – įsitikinusi dainininkė Raminta Naujanytė-Bjelle (28).

RITUALAS. Vasarą – vėsi, žiemą – karšta rytinė vonia su eteriniais aliejais ar vonios putomis. Minutė ant adatų kilimėlio, stiklinė vandens su citrina – ir aš jau pasirengusi pradėti dieną. 

VEIDO ODA. Mano didžiausias atradimas – bendradarbiavimas su grožio specialistais. Supratau, kad žurnalų straipsniai ir vaizdo klipai „YouTube“ kanale negali iki galo padėti atrasti tinkamiausių priemonių ir problemų sprendimų. Pradėjusi dažniau filmuotis televizijoje ir koncertuoti, susipažinau su nuostabiais vizažo meistrais – daug pagalbos sulaukiau iš Marijos Stanislauskaitės. Būtent ji išmokė taisyklingai paruošti odą makiažui, tinkamai ją pamaitinti vakarais. Veido odą mielai palepinu įvairiomis korėjietiškomis kaukėmis. Ir dar! Nevisavertis maistas, nuolatinis stresas ar neišsimiegojimas – tai yra natūralu studentišku laikotarpiu – nualina organizmą ir jokios kosmetikos priemonės čia nepadės. Todėl dabar man svarbiausia kokybiškai pailsėti gamtoje ir gerti vitaminus – man padeda Q10. 

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Jaučiu silpnybę dekoratyvinės kosmetikos produktams, todėl drąsiai prisipažįstu, kad šioje srityje išties išlaidauju. Bet ir stengiuosi atrasti geriausius produktus. Mano kosmetinėje visada kas nors iš MAC, „bareMinerals, „Make Up For Ever“. Svarbiausias dalykas – kokybiškai sutvarkyta veido oda, o jau paskui prasideda du žaidimai – arba labai natūralus, lengvas makiažas, kuris tik atgaivina veidą, paryškina bruožus (net nebūtina vesti akių kontūro linijos), arba daug daug blizgučių ir kuo keistesni sprendimai. Viskas priklauso nuo nuotaikos, bet blizgučiai – labai lengvas ir greitas sprendimas lipant į sceną koncertuoti.

PLAUKAI. Mėgstu keisti plaukų spalvą ir šukuoseną. Pastaraisiais metais kas pusmetį iš šviesios tampu tamsi, iš tamsios – šviesi. O visais mano plaukų pokyčiais jau daug metų rūpinasi Edvardas Kulvičius. Buvo laikas, kai rožiniai, mėlyni ir violetiniai plaukai ar sruogos man buvo norma, bet dabar nusprendžiau tiesiog rengtis spalvotai ir dažytis ryškiau. Nežinau, ar pavyks, bet stengiuosi atsiauginti ilgesnius plaukus. Anksčiau vis neišlaukdavau...

KŪNAS. Jeigu vaizdas veidrodyje nedžiugina, siūlau išbandyti jogą ir dar kokį intensyvesnį sportą. Žinau, kad nuolat judėti yra būtina, visgi aš sunkiai sugebu kasdien užsiimti sportu. Nors mano kūnas – tarsi kareivio, esu ištverminga, po ilgesnės pertraukos nuo fizinės veiklos jis signalizuoja apie sunkumus. Ypač paskausta raumenis po laipiojimo kalnais, bet jeigu kasdien bent po penkiolika minučių padarau jogos pratimų, kūnas iškart tarnauja patikimiau.

MITYBA. Labai gerai veikia amžinosios taisyklės: nevalgyti naktį, skanauti mažiau kepto ir riebaus maisto. Pastebėjau, kad užkandžių, prieskonių ir padažų atsisakymas taip pat labai gerai sutvarko reikalus. 

KVEPALAI. Mėgstu natūralius kvepalus. Eteriniai aliejai „Young Living“, kuriuos kartais geriu kaip vaistus, labai įdomiai atsiskleidžia ant kūno. Iš Rytų vienuolių sužinojau, kad jeigu žmogus sveikai valgo, negeria, nerūko, jo prakaitas neskleidžia blogo kvapo. Dar turiu didelę silpnybę vyriškiems kvepalams, todėl kartais net ir pati jais pasikvepinu (nusišypso).

MANIKIŪRAS. Tik ilgalaikis gelinis lakavimas, ir tik pas specialistus. Jeigu nespėju, pasidarau manikiūrą pati, bet tai laiko švaistymas, nes labai ilgai užtrunku. Mano nagai turi būti neilgi, nes groju, todėl grožio salone galvą suku tik dėl spalvos pasirinkimo. 

 

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Drėkinamasis kremas.

Makiažo pagrindas.

Skaistalai.

Blakstienų tušas.

Veido kaukė.

Skaitykite daugiau