Grožio formulė pagal Oneidą Kunsungą-Vildžiūnienę: „Niekas moters taip nepuošia kaip meilė sau“

Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė / Monikos Sutkutės nuotr.
Dovilė Lebrikaitė
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Niekas moters taip nepuošia kaip meilė sau. Aktorė ir vizažistė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė (30) ilgai tiesino žaismingas garbanas, slėpėsi po ryškiu makiažu, kol vieną dieną ištiestomis rankomis priėmė unikalų savo grožį.

VEIDAS. Turiu aknę, teko varstyti nemažai kosmetologų kabinetų durų, kol atsirinkau, kas man padeda. Anksčiau šią bėdą sprendžiau veido valymu, lazerio procedūromis, vaistais... Tai padėjo, bet ligos neišgydė. Neišeidavau iš namų nepasidažiusi, probleminę odą slėpdavau storu makiažo sluoksniu. Kompleksavau, atrodė, kad žmonės su manimi bendraudami tik spuogus ir mato, rodės, kuo daugiau apie juos galvoju, tuo daugiau jų kyla. Kai laukiausi, veido odos būklė dar pablogėjo, todėl pagimdžiusi nusprendžiau, kad reikia ieškoti problemos priežasčių ir spręsti šį klausimą iš esmės. Dabar svarbiausia veido odai yra tinkama mityba ir, žinoma, higiena. Ryte veidą nuplaunu vandeniu, vakare naudoju prausiklį – turiu kelis: „Esthederm Osmoclean Pure Cleansing Gel“, „Beautydrugs Flower Foam Cleanser“ ir „Sensilis“. Veidą šluostau tik vienkartiniu rankšluosčiu, dažnai keičiu pagalvės užvalkalą. Dabar, kai grimuojuosi pati, esu garantuota, kad ir makiažo teptukai švarūs, nesudirgins odos. Po spektaklių visada pasidarau veido kaukę – tai jau tapo ritualu. „Meder Eu-Seb“ – ši veido kaukė nuostabi.

MAKIAŽAS. Laisvu nuo darbo metu jis man nėra būtinas. Kai pagimdžiau, makiažas būtų trukdęs dukrytę glausti, myluoti, bučiuoti, todėl nesidažiau. Dabar, kai aknę išsigydžiau, išeinu nesidažiusi ir į gatvę. Darbe tenka daug grimuotis, todėl esu pratusi būti ir pasidažiusi, ir nepasidažiusi – visada jaučiuosi gerai. Makiažo pagrindą renkuosi atsižvelgdama į tai, kaip smarkiai noriu odą maskuoti, dabar turiu „Kanebo Sensai“, „Estée Lauder“, „Sensilis“, „Sothys“, „By Terry“. Lietuvoje sau tinkančių atspalvių randu lengvai, mano oda nėra labai tamsi – kartais lietuvaitės mėgsta taip įdegti (šypsosi).

PLAUKAI. Mano plaukai, kai juos pamilau, pasidarė paklusnūs ir sukalbami. Anksčiau juos tiesindavau, va tada būdavo sunkumų! Kasryt reikėdavo keltis valanda anksčiau vien todėl, kad ištiesinčiau plaukus. O drėgni lietuviški orai nebuvo tam palankūs. Dėl to būdavau amžinai nepatenkinta ir bambėdavau. Kokia nesąmonė! Jau daugelį metų mane kerpa Jurgita Malakauskaitė ir man nieko nebereikia daryti – tik išsiplauti galvą ir paformuoti garbanas.

KVEPALAI. Turiu keletą mėgstamų kvapų, juos renkuosi pagal nuotaiką ar įkvėpimą: „Comme des Garcons Incense Avignon“, „Parfum d’Empire Wazamba“ ir „Ambre Russe“. Beje, kaimynystėje yra kvepalų krautuvėlė, kurioje dirba mano mylima Elena. Ji vis sako: „Nepirk tų kvepalų, ateik, tave iškvepinsiu, ir vilk tą kvapą per Užupį.“ Tad galiu užbėgti į krautuvėlę, kai esant progai noriu pasikvepinti kaip nors ypatingai.

POILSIS. Praėjusią žiemą praleidome Azijoje, prieš išvykdama sakiau, kad neišlįsiu iš masažo salonų, bet per tris mėnesius ten nuėjau tik vieną kartą. Šėlti jūroje ar lakstyti motoroleriu pasirodė maloniau (šypsosi). Labai patinka maudytis ežere, jau laukiu vasaros, kai maudynes ežere vėl galėsiu paversti kasdieniu ritualu.

MITYBA. Vengiu glitimo. Stengiuosi ir cukraus neprisiėsti vakare, gerti daug vandens. Būsiu nuobodi, bet ši priemonė veiksminga ir būtina. Gerkite daug vandens ir jūsų oda padėkos. Mėgstu saldumynus, tačiau šokoladus ir pyragus keičiu į datules ar savo pačios darytą saulėgrąžų chalvą. Aišku, kartais suvalgau ką nors, ko įprastai vengiu, bet neplaku savęs už tai, svarbiausia – nebūti fanatiškai.

NAGAI. Manikiūras ir pedikiūras man svarbu, bet labai eksperimentuoti nemėgstu. Patinka minimalizmas, renkuosi gryną spalvą, o ji gali būti tiek pastelinė, tiek ryški.

5 grožio būtinybės

Po spektaklio – veido kaukė.

Daug vandens.

Tinkama mityba.

Higiena visose gyvenimo srityse.

Akimirkos nuotaiką atitinkantys kvepalai.

Skaitykite daugiau