Grožio formulė pagal Nijolę Pareigytę-Rukaitienę: atskleidė vienintelę kosmetikos priemonę, be kurios negali apsieiti

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-14 07:55
„Laikausi nuomonės, kad kiekvieną darbą turi atlikti tos srities specialistas. Todėl odos, plaukų priežiūrą patikiu profesionalams, – pasakoja dainininkė, renginių vedėja, „69 danguje“ grupės narė Nijolė PAREIGYTĖ-RUKAITIENĖ (32). – Niekada nesirinkčiau kirpėjos su neišpuoselėtais plaukais ar kosmetologės, kurios oda problemiška, nesutvarkyta.“

Esate nuolatinė grožio salono lankytoja?

Stengiuosi kartą per mėnesį pasimatyti su kosmetologe. Dabar, kai grįžome iš mėnesio kelionės po Tailandą, matyt, dėl klimato ir kitokio maisto odai prireikė skubios pagalbos, tad lankausi kas dvi savaites.

Buvau prisipirkusi gal tūkstantį veido kaukių, galiausiai jas išmesdavau į šiukšliadėžę. Kas geriau – užsitepus kaukę kepti blynus, prižiūrėti vaiką, plauti namus ar, nuėjus į saloną, leisti kosmetologei profesionaliai pasirūpinti tavimi? Juk išties didelis malonumas su ta kauke gulėti 15 minučių, apsuptai aromatinių žvakių, klausantis gražios meditacinės muzikos. Ir profesionalė tikrai geriau žino, ko reikia tavo odai.

Kokią dekoratyvinę kosmetiką naudojate?

Prieš eidamos į sceną, kuriai reikia pribloškiančio įspūdžio, naudojame profesionalams skirtą kosmetiką – jau praeityje tie jaunystės metai, kai bet ką užsitepdavome. Tačiau ši kosmetika – stipri, kaip molis, kaip cementas užklijuoja poras, oda nekvėpuoja. Kartą LRT sutikusi Laimą Kybartienę paklausiau, kaip jai, tiek metų naudojančiai eteriui skirtą grimą, pavyksta išlaikyti tokią gražią odą, ir ji atsakė: pirmoji ir vienintelė taisyklė – privaloma prieš miegą gerai nusivalyti kosmetiką, kad neliktų nė kruopelytės. Aš tai perėmiau – negalėčiau užmigti nenusiplovusi makiažo, man tai kaip kvėpavimas, rodos, lyg kas burną užėmęs trukdytų kvėpuoti. O kai nereikia į sceną – visiškai nesidažau. Tik be lūpų balzamo negaliu apsieiti.

Kaip odą puoselėjate namuose?

Dėl to profesionalų grimo oda pasidarė problemiška, todėl man reikia ypač geros, tiksliau, ne tiek brangios, kiek ypač tinkamos kosmetikos. Atradau „Biologique Recherche“ liniją: švelnų valomąjį pienelį su deguonimi makiažui valyti „Lait VIP O2“, losjoną „Lotion P50“, šalinantį negyvas odos ląsteles ir nešvarumus, normalizuojantį riebalinių liaukų sekreciją, šios linijos rūgštinį valiklį, švelnų micelinį valomąjį kremą „Crème Dermopurifiante“, kuris padėjo atsikratyti spuogų! Ir drėkinamąjį serumą „Sérum Extraits Tissulaires“. Taip pat tinka lietuvių firmos ODA priemonės: rūgštinis prausiklis odai prausti nuvalius makiažą ir regeneruojamasis kremas mišriai odai.

Makiažą nuo veido nuvalau trimis etapais: nusiprausiu šaltu ar drungnu vandeniu su specialiomis putomis, nuvalau emulsiniu geliu ir dar rūgštiniu valikliu. Ir tik tuomet perbraukus per veidą vatelė lieka balta. O jau tada – kremas

Plaukų priežiūrai skiriate daug dėmesio?

Taip. Priemones parenka kirpėja – ji mato, ko reikia, o aš atsirenku, kas man tinka. Ne pirmus metus esu labai patenkinta, „Nook“ firmos drėkinamuoju šampūnu su arganų ir makadamijų aliejais, tos pačios firmos purškiamuoju kondicionieriumi, arganų aliejuku plaukų galiukams, taip pat naudoju atkuriamąjį „L’Oréal Expert“ šampūną.

O visi kiti grožio reikalai?

Nemėgstu namuose darytis kaukių, manikiūrų, pedikiūrų – visa tai patikiu profesionalams. Pastebėjau, kad ne viena moteris turi problemą, kaip ir aš: kadangi ilgą laiką priaugindavau nagus, lakuodavau geliniu laku, nualinau – nago plokštelė pasidarė labai plona. Ieškojau pagalbos. „Nailbar“ specialistės patarė nagams duoti pailsėti – nelakuoti tris mėnesius, nuolat dengti specialiu gydomuoju „Eveline Cosmetics“ laku ir kondicionieriumi „8 in 1. Total Action Intensive Nail Conditioner“. Per tą laiką jie išgydė nagučius – dabar galiu džiaugtis stipriais, gražiais nagais, o buvo visiškas popierius.

Kokius kvepalus rastume jūsų rankinėje?

Nors turiu jų daugybę, pastaruosius penkerius metus beveik nesikvepinau: kai laukiausi, visiškai nepernešiau kvapų, metus maitinau dukrytę – taip pat visiškai negalėjau kvepintis. Paskui ilgai ieškojau patinkančio kvapo ir pagaliau atradau „Amouage Ciel“, tai – vyro dovana.

Ar sportuojate, kad išlaikytumėte gražias kūno formas?

Dabar man geriausias sportas yra šokiai – šoku tango. O geriausia dieta – darbas. Jei Pareigytė stora, vadinasi, neturi darbo (užsikvatoja), jei Pareigytė sukūdusi – vadinasi, labai užimta. Repeticijos, darbai, koncertai, dainavimas, šokiai, fotosesijos – geriausias mano sportas ir dieta.

Žinoma, reikia ir į sporto salę. Iki praeitos vasaros lankiau TRX – funkcines treniruotes su diržais. Bet vasarą toks intensyvus gyvenimas: koncertai, bėgi, skubi, iš paskutiniųjų eini į TRX – pervargau. Pajutau, reikia ramybės, per daug erzelio mano gyvenime. Dabar psichologiškai jaukinuosi mintį – kaip kad pusę metų ruošiausi atsisakyti alkoholio, – apie jogą. Kažkada ją išbandžiau, bet buvau per jauna – nesugebėdavau susikoncentruoti: veide – šypsena, galvoje – kaip praleisiu vakarą. Dabar, jaučiu, subrendau ir vieną dieną jogai prisiruošiu.

5 grožio būtinybės:

1. Kruopščiai, trimis etapais, nusivalyti grimą ir makiažą.

2. Kartą per mėnesį apsilankyti pas kosmetologę.

3. Tinkamai parinktos priemonės mano problemiškai odai.

4. Išpuoselėti plaukai.

5. Nuolatinis judėjimas, tobulinimasis – vokalo, šokio judesių lavinimas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai