Grožio formulė pagal Nijolę Narmontaitę: „Einu, reanimuosiu veidą“

Nijolė Narmontaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-06-12 11:30
Aktorės Nijolės NARMONTAITĖS (57) visur daug: vaidina scenoje, rašo knygas, laksto iš vieno Lietuvos krašto į kitą ir po svečias šalis su spektakliais, kūrybos vakarais, knygų pristatymais, renginiais, ir visuomet ji linksma, pozityvi.

Kokios jūsų liaunos, sportiškos figūros paslaptys?

Kur jau ten liauna, kur jau ten sportiška (užsikvatoja)! Tikrai reikės tartis su savimi, ką nors gražaus sau pažadėti, kad vėl imčiau sportuoti. Darbų grafikas toks įtemptas, kad reguliarioms treniruotėms sporto salėje, kurios man tikrai nėra kančia, rasti laiko – jau utopija.

Kokio nors maisto sau nedraudžiu, nes jei ko nors neleisiu, tai mano aviniška prigimtis elgsis atvirkščiai, bet stengiuosi gražiuoju su savimi susitarti, kad silkė yra skaniau nei tortas. Geriausi svorio rezultatai buvo pasiekti, kai derinau maistą, angliavandenius atskirdama nuo baltymų. Ir savijauta nepaprastai pagerėjo, ir miegas. Dabar kartais papiktnaudžiauju ir primakaluoju bulvių su mėsa. Tad nėra ko kaltinti, kad džinsiukai braška.

Esate dažna grožio salonų lankytoja?

Nesu pirmūnė. Tie apsilankymai daugiau spontaniški, atsiradus plyšeliui tarp darbų. Reikėtų daugiau tam skirti laiko: juk vos ne kasdien renginiai, susitikimai, koncertai, spektakliai. Plaukai sukami, tiesinami, veliami, purškiami laku...

Kaip atgaivinate odą po grimo?

Mano personažas Liusilė iš spektaklio „Kapinių klubas“ sako: „Einu, reanimuosiu veidą“, taip ir aš einu ir... tiesiog pieneliu nuvalau, gerai nuprausiu veidą, užtepu kaukę. Esu išbandžiusi įvairiausių priemonių, bet kai atradau, kas man labiausiai tinka, nebesiblaškau ir dabar naudoju „Sothys“ produktus. Vieną kartą per savaitę atlieku veido „kapitalinį“: nušveičiu „Micro-gel peeling“, kuris pašalina visas negyvas ląsteles ir nešvarumus nuo odos.

Su viena ponia išmėginome mėlynių kaukę veidui. Juokėmės iki nukritimo dar ir kitą dieną, nes ne taip paprasta buvo tą gražią mėlyną spalvą nuo veidų nuzulinti!

Ypač gerą poveikį jaučiu panaudojusi „Simone Mahler Galbo-Lift“ serumą su kofeinu, kuris tirpdo poodinį riebalą ir formuoja veido ovalą. Dar mano mėgstami drėkinamieji „Sothys Hydra 3HA“ kremas, serumas ir kaukė – jie intensyviai drėkina, o kaukę galima užsitepti nakčiai ir nuplauti tik rytą. Taip pat naudoju paakių priežiūros priemonę „Secrets“.

Dar ruošiuosi išbandyti „Sothys“ naujausią išradimą, kuris buvo ilgai laikytas paslaptyje, – „La Crème 128 Secrets de Sothys“. Rašoma, kad kremo sudėtyje yra ypatingų sudedamųjų medžiagų, dėl kurių oda atrodo jauna. Jei pastebėsite, kad lakstau pajaunėjusi, tai jau būsiu išbandžiusi tą stebuklą (juokiasi). Juk visada smagu išbandyti tai, kas paslaptinga. O jei kremas nepadės, gal placebas suveiks?!

O liaudiškas priemones naudojate?

Prisišaldau ledukų su ramunėlių ekstraktu, mėtomis – rytą tai tobula priemonė veidui atgaivinti. Kartą esu panaudojusi labai „efektyvią“ natūralią priemonę – su viena ponia išmėginome mėlynių kaukę veidui. Juokėmės iki nukritimo dar ir kitą dieną, nes ne taip paprasta buvo tą gražią mėlyną spalvą nuo veidų nuzulinti!

Ar kasdien, kai nereikia lipti į sceną, darotės nors minimalų makiažą?

Be makiažo neišeinu iš namų. Kai reikia į sceną, veidą piešiu ryškiau. O štai visai neseniai Telšių kultūros sostinės baigiamajame renginyje reikėjo miuzikle vaidinti pamotę. Visus taip gražiai grimavo. Pasiteiravau, koks bus mano grimas. Meistrė atsakė, kad jokio, nes ir taip gerai. Tai štai, matote, kokios čia grožio formulės, kai savas veidas tinka tik pamotėms raganoms vaidinti (užsikvatoja)!

Kokią dekoratyvinę kosmetiką renkatės?

Naudoju „Sothys Teint satiné – Age-Defying Foundation“ kreminę pudrą. Ji labai natūrali, be to, veikia kaip stangrinamasis kremas, neapsunkina odos ir neužkemša porų.

Kaip tvarkote nagus?

Manikiūras ir pedikiūras – tos procedūros, kurias patikiu tik profesionalams ir lankausi pas juos reguliariai. Meistrės kartais paatvirauja, kad atėjus rudens ar žiemos sezonui sumažėja klienčių – juk niekas nemato to pedikiūro. Man sezonai įtakos neturi, blogai jausčiausi, jei rankos ir kojos būtų nesutvarkytos.

Ar didelis jūsų kvepalų arsenalas?

Mano uoslė paaštrėjusi, todėl kvepalams esu ypač jautri. Dieną kvepinuosi „Hermès Un Jardin Sur Le Nil“, o vakariniams, šventiniams jau daug metų nerandu atitikmens, todėl konservatyviai renkuosi „Paloma Picasso“. Kvepinuosi jais labai seniai ir taip prisirišau prie to kvapo, kad kartą prieš „Meistriškumo pamokos“ spektaklį, kuriame vaidinu Marią Callas, pamačiusi, jog neįsidėjau kvepalų, grįžau namo pasiimti. Gerai, kad į šį vaidinimą ateinu prieš keturias valandas, tad spėjau sulakstyti...

5 grožio būtinybės:

1. Įkvepiantys „Paloma Picasso“ kvepalai.

2. Nuolatinė nagų ir plaukų priežiūra.

3. „Sothys“ veido priežiūros priemonės.

4. Svarbu „vidinis grimas“ – gera nuotaika

5. Ir pats svarbiausias punktas – žmogus, kuris šalia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai