Grožio formulė pagal Neringą Nekrašiūtę: „Pakeitusi mitybą numečiau apie dešimt kilogramų“

Aktorė, dainininkė Neringa NEKRAŠIŪTĖ
Autorius: REMIGIJA PAULIKAITĖ
Publikuota: 2018-10-01 08:00
„Scenos žmogui svarbus ne tik talentas, bet ir išorinis grožis. Kūnas yra mūsų darbo įrankis. Reikia jį puoselėti, puošti“, – mano aktorė, dainininkė Neringa NEKRAŠIŪTĖ (32). Jai scena yra šventovė, į kurią negali žengti nepasipuošęs.

VEIDAS. Kasdienybėje apskritai nesidažau, netgi blakstienų. Turiu visą lagaminą įvairios kosmetikos, bet ji skirta darbui. Einant į sceną veido nelygumus labai gerai užmaskuoja kreminė pudra „Nouba“. Naudoju ir šios kompanijos antakių dažus. Lūpas dažniausiai ryškinu matiniais blizgiais. Tarp mėgstamiausių – „Max Factor“, „Maybelline“.

Po koncertų ir spektaklių odą maitinu kaukėmis. Labai patinka nimmedžio valomoji kaukė, naudoju molio prausiklį iš kvapų namų „Gasulas“, „Biodermos“ micelinį vandenį, „Margaritos“ prausimosi putas jautriai odai, drėkinamąjį kremą.

Prieš miegą veidą visada patepu arbatmedžių ar levandų eteriniu aliejumi. Mėgstamiausi – kompanijos „Young Living“. Aromaterapija atpalaiduoja, gerai nuteikia poilsiui.

MITYBA. Septynerius metus esu vegetarė. Tiek pat laiko nevartoju alkoholio, negeriu kavos, o arbatų aš nemėgstu. Pakeitusi mitybą numečiau apie dešimt kilogramų ir dabar nebeskaičiuoju kalorijų, nebeseku svorio. Jei pajuntu, kad lyg papilnėjau, pradedu laikytis vienintelės taisyklės – nevalgau vakare po 18 valandos. Daug laiko praleidžiu kelyje. Užkąsti visada pasiimu bemielės duonos, nes man suteikia energijos, baltymų kokteilio arba pasukų gėrimo, agurkų.

Du kartus per mėnesį pasninkauju: tą dieną valgau vaisius, geriu vandenį. Beje, save vis dar bandau įpratinti vandens kasdien gerti kuo daugiau. Turiu gal dvidešimt gertuvių – kad visada būtų po ranka. Aš tikiu, kad vanduo labai sveika.

SPORTAS. Tapus vegetare, atsirado jėgų sportuoti. Man patinka grupinės treniruotės, ypač zumba. Rytais užsiimu joga. Atlieku pratimus ir namuose, bet jogos studijoje – smagiau, be to, būnu tikra, kad asanas atlieku teisingai, nes mokytoja pataiso klaidas.

Sportas man padėjo atsikratyti nugaros skausmų, įtampos. Praėjusią vasarą moterų jogos stovykloje išbandžiau ir sąmoningo kvėpavimo sesijas. Tai – žodžiais nenusakomas atradimas! Kadangi patiriu daug įtampos, streso, frustracijų – kasdienybės be jogos ir kvėpavimo pratimų nebeįsivaizduoju.

PLAUKAI. Dėl dažymo, nuolatinio tiesinimo karštomis žnyplėmis prieš spektaklius plaukus labai nualinau. Dabar bandau sustiprinti, atgaivinti. Naudoju „Davines Oi“ šampūną ir kaukę. Dažnai prieš miegą plaukus tepu arganų ar migdolų aliejumi, o jų šaknis – ricinų. Tokias kaukes laikau per naktį.

MIEGAS

Mano filosofija – gultis ir keltis kuo anksčiau. Būtų idealu užmigti iki dešimtos vakaro, o ryte atsikelti iki penkių. Vasarą stovykloje savaitę kėliausi ketvirtą ryto. Po to jaučiausi keleriais metais atjaunėjusi. Dėl mano darbo tokiu ritmu gyventi nuolatos, deja, neįmanoma. Tačiau reikia bent sykį per mėnesį pasidaryti miegadienį: kartais ilgai pasivartyti lovoje moteriai labai sveika.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

1. Lengva mityba.

2. Joga ir kvėpavimo pratimai.

3. Ilgas buvimas gamtoje, pasivaikščiojimai.

4. Miego režimas – anksti gultis ir keltis.

5. Meditacija ir malda.

Aktorė, dainininkė Neringa NEKRAŠIŪTĖ / Studijos „Feministė“ nuotrauka
Aktorė, dainininkė Neringa NEKRAŠIŪTĖ / Studijos „Feministė“ nuotrauka

Naujausi straipsniai