Grožio formulė pagal Nataliją Bunkę: „Valgau viską ir daug“

Natalija Bunkė / Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-11-06 07:59
Per keliolika metų, praleistų scenoje, dainininkė Natalija BUNKĖ (34) išmoko ne tik greitai bei profesionaliai pasidažyti, bet ir atidžiai pasirūpinti savo grožiu nusileidus koncertų uždangai.

Scenoje esi nuo paauglystės – tai ir savo grožiu tikriausiai rūpiniesi nuo labai jaunų dienų?

Visada buvau smalsi, tad eksperimentuoti su kosmetika pradėjau dar mokykloje. Aišku, tie eksperimentai būdavo juokingi, patirties įgyti padėjo tik bandymai ir klaidos. Pasižiūriu į save nuotraukose prieš dešimt metų ir stebiuosi: dabar atrodau kur kas geriau! Anuomet nemokėjau nei tonuoti, nei šešėliuoti, dariau daug klaidų. Pavyzdžiui, iki 28 metų veido netepiau jokiu drėkinamuoju kremu – šventai tikėjau, kad man jo nereikia, juk oda ir taip riebi... Pasirodo – dar ir kaip reikia. Todėl dabar turiu daug kremų ir serumų. Manau, po trisdešimties kiekviena moteris turėtų labai prižiūrėti odą.

Ką pirmiausia darai atsikėlusi ryte?

Nuprausiu veidą vandeniu. Tepu „Medik8“ serumą su hialuronu: jis užtikrina odos elastingumą, smarkiai drėkina. Kai įsigeria, tepu tos pačios firmos serumą su vitaminu C, galiausiai – drėkinamąjį „Sesderma C-Vit“ kremą. Panašų ritualą atlieku ir vakare: veidą nupraususi „Sesderma Hidraven“ prausikliu, tepu tuos pačius serumus, po jų – „Sesderma Azelac“ kremą, skirtą turintiems bėdų dėl aknės.

Toninis kremas man – viena būtiniausių kosmetikos priemonių. Dabar naudoju „Mac Pro Longwear“ toninį kremą ir „Chanel“ birią pudrą, o skruostikaulius paryškinu „IsaDora“ skaistalais. Man patinka katės akys, todėl ties blakstienomis brėžiu ilgoką liniją „Artdeco“ skystu akių kontūro pieštuku. Naudoju „Kryolan“ ir „Bikor“ šešėlius – šviesių ir rusvų spalvų, pastaruoju metu pamėgau madingą bordo spalvą. Blakstienas dažau „Maybelline Colosal Volum Express“ tušu. Nemėgstu priaugintų blakstienų – maniškės natūraliai ilgos ir tankios, bet atskleisiu paslaptį: naudoju „LiLash“ serumą. Eidama miegoti visada juo patepu blakstienų liniją – ir jos užauga didžiulės.

Tavo antakiai taip pat labai dailūs.

Aš iš prigimties blondinė, antakiai – irgi labai šviesūs, todėl jiems atlikta mikropigmentacijos procedūra. Darydama makiažą, jų kontūrą dar paryškinu rusvais šešėliais. Tuomet ateina eilė lūpoms: jas apvedu minkštu kontūriniu „Bourjois“ pieštuku ir padažau blizgiu. Jų turiu daug, šiuo metu mėgstamiausi – šviesių atspalvių „Paese Silky Matt“. Kartais paryškinu viršutinį lūpų kontūrą švytėjimo suteikiančia „Mac“ priemone, bet ją reikia naudoti atsargiai: labai išputlina lūpas, jos gali atrodyti nenatūraliai.

Ką manai apie korekcines veido procedūras, botulino ir hialurono injekcijas?

Džiaugiuosi žmogumi, kuris jas išrado!.. Man jau ne šešiolika ir aš jas darausi – čia nėra jokios paslapties, raukšleles naikina daugelis save prižiūrinčių moterų. Manau, tikrai nepersistengiu. Kartais paskaitau komentarų, kad jau peržengiau ribą putlindama skruostus, bet galiu prisiekti: skruostams ničnieko nesu dariusi, jie tokie iš prigimties, o abejojantiems galiu parodyti savo šeimos nuotraukų – ir mano mama, ir močiutė turi lygiai tokius pat (juokiasi).

Mane nuo paauglystės kamavo aknė, todėl esu išbandžiusi įvairias procedūras, net frakcinį odos atnaujinimą lazeriu, beje, jis nepadėjo – randelių vis tiek liko. Užtat patiko PRP procedūra: po trijų kartų visos raukšlelės ir nelygumai tarsi užsipildė, oda tapo stangresnė ir elastingesnė. Rudenį ketinu kartoti šių procedūrų kursą. Turiu nuostabią kosmetologę, lankausi pas ją kas mėnesį – ji nusprendžia, ko mano odai labiausiai reikia. Vis liepia gerti daugiau vandens: būtinieji du litrai per dieną vis dar yra mano siekiamybė.

Kaip rūpiniesi ilgais plaukais?

Natūralūs mano plaukai nėra ilgi – šiuo metu juos esu prisiauginusi keratino kapsulėmis. Už tai esu dėkinga meistrei Laurai: atrodo natūraliai, nesimato jokių prisegamų plaukų. Jų kirpimu ir dažymu rūpinasi meistrė Oksana iš Grigiškių, pas ją lankosi nemažai žinomų merginų: ji puikiai žino mano dažų formulę, nors kartais mudvi leidžiame sau paeksperimentuoti. Namuose plaukų priežiūrai naudoju „Emmediciotto“ produktus: įvairius šampūnus, kaukes, puikią priemonę galiukams stiprinti ir kitas.

Dailus manikiūras – būtinybė?

Žinoma. Nagų grožiu dažniausiai rūpinuosi pati: namuose turiu ilgalaikio lakavimo įrangą, mėgstu „Ba-ha“ nagų priežiūros priemones. Kai retkarčiais nueinu į saloną, meistrės stebisi: „Jūsų nagai natūralūs? Ir tokie ilgi?..“ Ką turiu, tą turiu – tobulus, labai stiprius smailios formos nagus. Stengiuosi jų nepažeisti: lakuodama bazinį sluoksnį tepu du kartus. Žiemą labiau mėgstu tamsias sodrias spalvas, vasarą gražu prancūziškas manikiūras. Patinka ir ombre technika nulakuoti nagai.

Tavo lieknas kūno linijas dar labiau padailina sportas?

Tikrai ne dietos, nes valgau viską – ir daug (šypsosi). Vasarą šiek tiek mažiau sportuoju – koncertuoju kasdien, tad didysis sportas yra mano darbas. Scenoje sukuosi kaip gyvsidabris: YVOS koncertuose net lubomis karstausi... Bet nuo rudens grįšiu sportuoti į salę.

5 grožio būtinybės

  1. Miegas.
  2. Sušukuoti švarūs plaukai.
  3. Vanduo.
  4. Toninis kremas.
  5. Dailūs antakiai.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama