Grožio formulė pagal Moniką Šedžiuvienę: penki būtini dalykai ir skaisčios odos paslaptis

Monika Šedžiuvienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-05-29 10:59
Skaisčios odos ir sveikų plaukų išsaugojimą atlikėja Monika ŠEDŽIUVIENĖ (24) vadina pačiu tikriausiu darbu, kurį reikia atlikti nuoširdžiai: „Ir nė dienos nesimuliuoti!“

Kaip lepini savo veido odą?

Iki nėštumo oda buvo mišri, o dabar tapo kur kas sausesnė. Savo odos nevadinu labai gražia, nes vis pastebiu problemėlių: ji rausta ir yra jautri. Ypač dažnai ją drėkinu, įsigijau „Avène“ jautriai veido odai skirtos linijos produktų: kremą, serumą, terminį vandenį, prausiklį. Per dažnai kosmetikos priemonėmis neeksperimentuoju, nors sakoma, kad odai prie produktų pripratus teigiamo efekto nebesulauksi. Prieš kelerius metus išbandžiau mezoterapiją. Kitos nulekia šios procedūros pasidaryti per kavos pertraukėlę ir vėl grįžta į darbą – ant odos nematyti jokių pėdsakų, o aš savaitę vaikščiojau raudonu veidu.

Anksčiau mechaninį veido valymą kosmetologijos kabinete atlikdavau kas pusantro mėnesio, nes oda buvo riebesnė, bet dabar prisiruošiu kur kas rečiau. Nebandau taip populiaraus rūgštinio veido valymo – mano odos tipui jis netinka, gali tik dar labiau pabloginti jos būklę.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tau lengva įsiūlyti grožio naujienas?

Nesu patikli. Kadangi neturiu vienos pačios geriausios kosmetologės ir lankausi vis pas kitą, išgirstu daug nuomonių, kas man tinka, kokie produktai yra geri, ką verta išbandyti, o ko ne. Viena siūlo vienus kremus, kita – kitus... Bet juk nepulsi susipirkti visų, todėl apgalvoju, ar tikrai verta. Būna, susigundau ir jau, atrodo, imsiu ir įsigysiu naujų, o senus padėsiu į šalį, tačiau pagalvojusi, kiek pinigų išleidau turimiems, susilaikau.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Grožio salonai ar visgi namai yra ta vieta, kurioje dažniau vyksta tavo grožio ritualai?

Namuose pati sau darausi tik veido kaukes, o visa kita atlieka profesionalai. Nemoku ir nemėgstu lakuoti rankų ir kojų nagų, todėl pedikiūrą ir manikiūrą patikiu šios srities meistrams. Nesiūlyčiau merginoms, ypač blondinėms, pačioms namuose dažyti plaukų: aš jau pasimokiau ne kartą (nusišypso).

Nors dažniausiai tave visi mato šviesiais plaukais, buvai ir tamsiaplaukė, paskui vėl grįžai prie sau įprastos šviesios spalvos. Plaukai lengvai atlaiko pokyčius?

Visada maniau, kad mano plaukai yra prasti, bet kai nuo dažno spalvos keitimo iš šviesios į tamsią, iš tamsios – vėl į šviesią jie visai nutrupėjo, supratau, kad iki tol mano plaukai nebuvo jau tokie ir blogi (juokiasi). Nors dabar nebeturiu jų ilgų, būklę po truputį atkuriu, tam pasitelkiau drėkinamuosius „Milk Shake“ šampūną ir kondicionierių – jie man puikiai tinka. Taip pat perku tos pačios firmos regeneruojamąsias ampules, jas įtrinu į pačius plaukus. Turiu ir „Simply Zen“ ampulių: įtrynus jas į galvos odą skatinamas plaukų augimas. Kasdien plaukų stengiuosi netiesinti ir nebanguoti, nesausinti džiovintuvu.

Kokia dekoratyvinės kosmetikos priemonė tau reikalingiausia, o ko kosmetinėje gali ir nebūti?

Prieš išeidama iš namų būtinai pasitepu kremine pudra, bet drąsiai viešumoje rodausi be blakstienų tušo. Gal kam nors keistai nuskambės, tačiau kosmetologė patikino, kad ir žiemą, ir vasarą turiu veidą tepti pudra, nes mano odai ypač reikia apsaugos nuo žalingo aplinkos poveikio. Aišku, vasara renkuosi lengvesnės tekstūros pudras – BB kremus, o žiemą – sunkesnės. Nors kreminės pudros šiek tiek kemša poras, svarbu veido odą švariai nuvalyti ryte ir prieš miegą. Kreminių pudrų turiu daug ir mėgstu jas keisti: „Lancôme“, „Chanel“, „Make up Store“, „Clinique“, „Dior“... Kas susiję su dekoratyvine kosmetika, man yra lengva liga (šypsosi). Anksčiau vietoje skaistalų naudojau „Egipto žemę“, o dabar įsigijau merginų taip giriamus „Dior“ skaistalus – jie patinka ir man. Lūpų kontūrą ir spalvą mėgstu išgauti pieštukais, todėl jų turiu įvairių: mėgstamiausi – rusvi, rudi ir baklažanų spalvos. Su savimi visada turiu lūpas putlinantį „Dior Maximizer“ blizgį, kuriuo pasitepus jos tampa labai glotnios ir įgyja natūralų atspalvį. Akis ryškinu retai, todėl blakstienų tušo galiu ir neturėti. Kartais blakstienas prisiauginu. Man gražu neryškios akys, o kadangi jos yra bene vienintelė kūno vieta, prie kurios negaliu prikibti ir kurią dažnai pagiria kiti, kam jas begražinti? Ir taip tos mano blasktienikės labai dailios (juokiasi)!

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kaip po koncertų ir filmavimų atgaivini veido odą?

Vos grįžusi namo gerai nuvalau makiažą, nuolat geriu daug vandens ir naudoju intensyviai drėkinančias veido kaukes. Dabar turiu dviejų rūšių „GlamGlow“: drėkinamąją ir valomąją. Labai patinka ir „Casmara“ drėkinamoji veido kaukė, nes efektas toks, lyg būtum ką tik grįžęs iš kosmetologo kabineto. Liaudiškų receptų nebandžiau – ne man tokie dalykai, nors gal kada agurkų griežinėlius ar sušaldytos arbatos kubelius ant veido ir dėjausi...

Kūno odai ir linijoms skiri daug dėmesio?

Sportą šiek tiek apleidau, bet jau ant dienų sugrįšiu. Andrius vis sako: „Eik eik, netingėk!“ Liepiu jam versti mane sportuoti, nes pats kiekvieną rytą eina į sporto salę, o aš pritingiu. Kažkada bandžiau ir vakuuminį kūno masažą probleminėms kūno vietoms, šaldomuosius ir šildomuosius anticeliulitinius gelius, bet kelis kartus panaudojusi padėjau į šalį. Ne itin mėgstu kūno kremų, o išėjusi iš dušo mieliau išsitepu kokosų aliejumi.

5 grožio būtinybės

  1. Drėkinamasis kremas.
  2. Kreminė pudra.
  3. Tvarkinga šukuosena.
  4. Paryškinti antakiai.
  5. Lūpų balzamas
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama