Grožio formulė pagal Moniką Račiūnaitę: „Ateityje planuoju pasitelkti pagalbon injekcijas“

Monika Račiūnaitė / Naglio Bieranco (Fotogenijai) nuotr., Luko Juodžio stilius
Autorius: Daiva Kaikarytė
Publikuota: 2018-02-26 08:00
Modeliams dėl grožio galvos sukti nereikia – įnoringam podiumui įtikusios yra žavios kasdien, pastangų dėti nereikia? Modelis Monika RAČIŪNAITĖ (28) sako, kad reikia, bet iš tiesų džiaugiasi ir puikiais genais.

Koks jūsų pačios santykis su savimi – mokate ramiai priimti komplimentą?

Komplimentas yra teigiama energija ir jį priimu su malonumu. Kodėl gi ne? Kuo daugiau komplimentų – tuo žmonės laimingesni.

Injekcijos, plastinės operacijos – ko nors jau griebėtės iš sunkiosios grožio pramonės artilerijos ar planuojate tai daryti ateityje?

Ateityje planuoju pasitelkti pagalbon injekcijas. Moteriai maždaug iki 40 metų nereikėtų piktnaudžiauti injekcijomis. O kai prasideda aiškūs senėjimo procesai, injekcijos suteikia estetiškesnį vaizdą ir pasitikėjimo savimi.

Kaip prasideda ir baigiasi jūsų vakaras vonioje?

Ilgiau vonios procedūroms laiko galiu skirti, kai sūnelis ne namie. Tada – tik mano laikas, kurį galiu skirti kūnui ir sielai. Gera muzika, žvakės ir visiška ramybė... Kosmetiką renkuosi atidžiai, šiuo metu – iš „Germaine de Capuccini“ linijos. Mėgstu įvairius aliejus, nes jie suteikia odai aksominio švelnumo.

Naglio Bieranco (Fotogenijai) nuotr., Luko Juodžio stilius
Naglio Bieranco (Fotogenijai) nuotr., Luko Juodžio stilius

Kas jūsų dekoratyvinės kosmetikos krepšelyje – kasdieniam makiažui ir proginiam?

Dažnai nesidažau, tai priklauso nuo nuotaikos. Kasdieniam makiažui renkuosi lengvos tekstūros kremines pudras iš BB linijos. O proginiam, vakariniam makiažui dažniausiai naudoju „Make Up Forever“ kosmetiką, nes gerai maskuoja ir efektingai atrodo.

Kaip rūpinatės savo plaukais?

Kadangi mano plaukai trumpi – rūpesčių nedaug. Bet palepinu juos kaukėmis, patinka arganų aliejus bei plaukų žibalas – pastarasis suteikia jiems žvilgesio. Produktus renkuosi kuo natūralesnius.

Ar džiaugiatės ilgalaikio manikiūro ir pedikiūro teikiamu patogumu?

Tvarkingas manikiūras ir pedikiūras – vizitinė kortelė. Ilagalaikis lakavimas yra patogu ir praktiška, bet aš jo vengiu, nes vargina nagus – jie tampa trapūs.

Koks jūsų būdas atsigauti, kai būnate išvargusi, kuriam laikui pamiršusi save?

Kai jautiesi išvargusi, pirmiausia reikia sustoti. Nes skubėjimo ir lėkimo ratas yra amžinas, užburtas. Patinka rekomenduojama nieko nedarymo diena – kartą per savaitę. Po tokios stebuklingos dienos jėgų grįžta dvigubai.

Naglio Bieranco (Fotogenijai) nuotr., Luko Juodžio stilius
Naglio Bieranco (Fotogenijai) nuotr., Luko Juodžio stilius

Ar reguliariai lankotės pas kosmetologijos specialistą?

Stengiuosi kartą per mėnesį apsilankyti pas kosmetologę. Tai tas pats, kas rytą vakarą valyti dantis. Kartą per mėnesį iš esmės pasirūpinti oda tiesiog privaloma.

Ir, žinoma, paisyti specialisto patarimų. Šiuo šaltuoju metų laiku ypač svarbu drėkinti ir kartu maitinti veido odą.

Kaip rūpinatės kūnu? Fotosesijos, podiumas reikalaudavo ir fizinės ištvermės.

Džiaugiuosi, kad turiu puikius genus. Maisto neriboju, renkuosi sveiką. Sportas, miegas ir geras maistas – puikios savijautos ir išvaizdos sąlygos. Mėgstu kalanetikos treniruotes – stiprina raumenis ir grūdina ištvermę.

Kvepalai – kokius renkatės, apie kokius svajojate?

Anksčiau kvepindavausi „Gianfranco Ferré“ kvepalais, atradusi „Amouage“ – nepaleidžiu pastarųjų.

Kokių dažniausiai moterys daro klaidų, puoselėdamos, ryškindamos savo grožį?

Moteris visų pirma turi išlaikyti saiką. Neužgožti savo natūralaus grožio, o makiažo priemonėmis tik paryškinti privalumus. Rytų Europoje moterys mėgsta ryškų ir ekspresyvų įvaizdį, nors nemanau, kad to joms reikia. Čia moterys genetiškai labai gražios ir žavios.

5 grožio būtinybės

1. Miegas.

2. Sportas.

3. Meilė sau ir aplinkai.

4. Laikas sau.

5. Sveika mityba.

Naujausi straipsniai