Grožio formulė pagal Mildą Bliumenzonienę: „Išgirdusi komplimentą žinau, kada jis yra tikras“

Milda Bliumenzonienė/ „Do you photography“ nuotr.
Daiva Kaikarytė
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Lietuvos kalinių globos draugijos Reabilitacijos centro vadovė Milda Bliumenzonienė (62) prisimena, kad mama nenaudodavo jokio kremo, veidą prausdavo vandeniu su muilu, bet oda buvo labai graži ir dar šiek tiek rusva. Paprastumas tapo ir dukters grožio suvokimo pagrindu.

SANTYKIS SU SAVIMI. Jis korektiškas ir sąžiningas. Išgirdusi komplimentą žinau, kada jis yra tikras, o kada ne visai. Bet vis tiek malonu kad ir avansu išgirsti gražų žodį.

RITUALAI. Labai mėgstu dušą – norisi nusiplauti viską, ko per dieną prisirinko. Drėgną veidą tepu „Kvapų namų“ natūraliais aliejais – migdolų, burnočių ar brandžiai odai skirtu arganų, makadamijų, erškėtuogių ir nakvišų aliejų mišiniu. Patinka švitrūnų, rožių, levandų, rugiagėlių hidrolatai. Visada turiu rankų kremą „Neutrogena“, kurio prireikia jas nusiplovus.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Nesidažau, mano krepšelyje – tik lūpų dažai „Sensai“. Maloni tekstūra, puikiai padengia lūpas, nealergizuoja, neturi kvapo.

PLAUKAI. Neseniai pradėjau naudoti VIVI produktus – „O’Beauty“ šampūną ir kondicionierių, arganų aliejaus kaukę. Mano plaukams tai tinka.  

KŪNAS. Sporto klubas – puiki kūno priežiūros priemonė. Ilgesnis pasivaikščiojimas lauke bet kokiu oru ir pirtis kas savaitę – tobulas poilsis ir priežiūra. Po visko kūną įmasažuoju aliejais – kas gali būti geriau?

ATGAUTI JĖGAS. Visais atvejais padeda dušas, ypač kontrastinis. Gal nelabai gražiai pasirodysiu, bet visai nebaisu, jei mane žmonės mato ir pavargusią.  

PROCEDŪROS. Kaip specialistę ir kaip žmogų myliu kosmetologę Ramunę Budrienę iš grožio terapijos studijos „SkinStory“. Ne itin dažnai, bet apsilankau, kai reikia pakoreguoti antakių liniją, depiliuotis, taip pat mėgstu pedikiūrą. O dėl plastinių operacijų... Džiaugiuosi, kad medicina taip pažengusi, jog gali išvaduoti moteris nuo nerimo, kai yra savimi nepatenkintos. Pati nesu to patyrusi, bet žinau posakį „Niekada nesakyk „niekada“. Kas žino, kas gali nutikti...

KVEPALAI. Juokauju, kad iki gyvenimo pabaigos neišmainysiu „Yves Saint Laurent Opium“ į jokius kitus. Tiesa, dabar pasilepinu „Portrait of a Lady perfume by Dominique Ropion“ – turkiškų rožių aromatas užburia. Kvapai mano gyvenime užima svarbią vietą.

MITYBA. Dirbtinai neriboju maisto, valgau viską, ko noriu, pats organizmas padiktuoja, ko jam reikia, o ko ne. Gardžiausia šiuo metu man yra rauginti kopūstai (rekomenduoju visiems be išimties), rauginti agurkai, avižinių dribsnių košė su sėmenų aliejumi ir, žinoma, sriubos, ypač žuvienė, kurią – pasigirsiu – išmokau virti labai gardžią.

5 grožio būtinybės

Gražūs santykiai su žmonėmis.

„Yves Saint Laurent Opium“ kvepalai.

Judėjimas gryname ore.

Sveika ir saikinga mityba.

Miegas šaltame kambaryje.

Skaitykite daugiau