Grožio formulė pagal Medą Jonaitytę: „Individualumas – vertybė, o užpildai moteris padaro vieno veido“

Meda Jonaitytė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: Daiva Kaikarytė
Publikuota: 2018-07-16 09:26
Reikia plano – taip lengviau pakelti nuovargio periodus. Modelių agentūros „Image Group“ bendraturtė Meda JONAITYTĖ (40), pajutusi, kad metas atgauti jėgas, stengiasi iš anksto planuoti, kada galėtų ramiai išsimiegoti.

Dovana. Dramų dėl grožio niekada neišgyvenau. Mano tėvai atrodo jaunatviškai, puikiai jaučiasi ir 90-mečiai seneliai, tad esu dėkinga genetikos dievams – nejaučiu poreikio dirbti dėl išvaizdos. Bet negyvenu tik genetika.

Oda. Stengiuosi veido neprausti vandeniu, makiažą valau „Bioderma“ miceliniu vandeniu „Hydrabio H2O“. Paakiams renkuosi „Filorga HXR-Eye Cream“ iš „Skin Perfusion“ linijos, dienai naudoju „Filorga Lift Structure“ kremą, nakčiai – „Filorga Sleep & Lift“. Naujausia ir karščiausia mano meilė – deguonies prisotintas „Filorga Oxygen-Peel“ šveitiklis. Net ruošiantis vakarėliui jį galima panaudoti – oda pasidaro skaisti, veidas labai atsigauna. Kadangi nesilankau pas kosmetologę, naudoju kaukes: paakiams – „Filorga Optim-Eyes Patch“, veidui – „Filorga Meso-Mask“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kūnas. Nepakeičiama dušo priemonė – SVR micelinis prausimosi aliejus „Topialyse Huile Lavante Micellaire“. Kūną tepu „Bioderma Atoderm Intensive Baume“ balzamu.

Kosmetika. Atostogų metu stengiuosi apsieiti be dekoratyvios kosmetikos, jos minimaliai naudoju ir jei dieną praleidžiu biure. Mėgstu pasitepti „Filorga BB“ dieniniu kremu, o vakarui renkuosi „Lanĉome“ kreminę pudrą. Mano kosmetinėje – ir „Mac“ sausa pudra bei tos pačios kompanijos švytėjimo suteikiantis produktas, „Bobbi Brown“ skaistalai, „Urban Decay“ šešėliai, „L’Oréal Volume Million Lashes“ blakstienų tušas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Plaukai. Nenaudoju jokių ypatingų produktų, žinau, kad šampūnas šiuo metu – Izraelio kompanijos, net negalėčiau pasakyti, kokios.

Sunkioji grožio artilerija. Man smalsu paskaityti apie grožio pasaulio naujoves, bet labiau domina ne skalpeliu atliekamos procedūros, o švelnesnės, tokios kaip PRP – plazmoliftingas. Anksčiau buvau radikaliau nusiteikusi plastinių operacijų klausimu – kam to reikia? Tačiau yra moterų, kurios sensta anksčiau. Nieko blogo, jei jos nori atrodyti taip, kaip jaučiasi. Ne 16 metų, žinoma, bet jei 50-metė atrodo kaip 65-erių, kodėl gi nesubalansavus šio momento. Užpildai ir implantai man mažiausiai priimtini. Kadangi dirbu grožio srityje, susiformavo nuostata, kad individualumas – vertybė. O užpildai moteris padaro vieno veido.

Redos Mickevičiūtės nuotr.
Redos Mickevičiūtės nuotr.

Ritualas. Kai jaučiu, kad jėgos senka, tiesiog bandau suplanuoti, kada galiu išjungti telefoną ir gerai išsimiegoti. Pailsėti padeda ir australų aviganis Solo. Būna, tingiu, nenoriu, neturiu laiko, bet privalau pasirūpinti šunimi ir nueiti su juo atitinkamą skaičių kilometrų. Pasivaikščiojimas miške – puiki reabilitacija. Tai kartu ir mano sportas.

Mityba. Nuo vaikystės netoleruoju laktozės, tad džiaugiuosi, kad atėjo laikai, kai pieno produktai man nebebrukami. Mažai mėsos, atidus vertinimas, ką deduosi į burną, – toks mano maitinimosi būdas, bet, žinoma, kartais leidžiu sau gastronominę nuodėmę.

5 grožio būtinybės

  • Miegas.
  • Ilgi pasivaikščiojimai su augintiniu.
  • Itin kruopštus makiažo valymas.
  • Įdomus drabužis, aksesuaras.
  • „Maison Francis Kurkdjian“ kvepalai „Baccarat Rouge 540“.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.
Gertrūdos Varnaitės nuotr.

Naujausi straipsniai