Grožio formulė pagal Medą Jonaitytę: „Esu dėkinga genetikos dievams“

Meda Jonaitytė / Vaido Jokubausko nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-10-28 11:17
Reikia plano – taip lengviau pakelti nuovargio periodus. „Inavati“ prekės ženklo pardavimų vadovė Meda Jonaitytė (42) , pajutusi, kad metas atgauti jėgas, stengiasi iš anksto planuoti, kada galėtų ramiai išsimiegoti.

DOVANA. Dramų dėl grožio niekada neišgyvenau. Mano tėvai atrodo jaunatviškai, puikiai jaučiasi ir 90-mečiai seneliai, tad esu dėkinga genetikos dievams – nejaučiu poreikio dirbti dėl išvaizdos. Bet negyvenu tik genetika.

ODA. Stengiuosi veido neprausti vandeniu, todėl makiažą valau miceliniu vandeniu. Ypatingą dėmesį skiriu paakiams, kurie linkę patamsėti dėl nuovargio, be to, jau laikas ir raukšlelėmis toje zonoje pasirūpinti atidžiau. Taigi po ilgų ieškojimų esu atradusi paakių kremą „HXR-Eye Cream“ iš profesionalios „Skin Perfusion“ linijos, kuris pasižymi į botoksą panašiu poveikiu ir efektyviai pašviesina paakius. Veidui kas rytą tepuosi patempimo efektą suteikiančiu „Filorga Lift Structure“ kremu, o nakčiai – iš tos pačios serijos „Filorga Sleep & Lift“.

Mano galva, abu jie idealiai papildo vienas kitą poveikiu, nes tikiu, kad kremas dienai ir nakčiai sukurtas skirtingas ne šiaip sau. Ypatingas mano atradimas ir meilė – deguonies prisotintas „Filorga Oxygen-Peel“ šveitiklis. Net ruošiantis vakarėliui jį galima panaudoti – oda pasidaro skaisti, veidas labai atsigauna. Dar prieš svarbius įvykius ar kai noriu pasilepinti naudoju kaukes. Jas pasirenku priklausomai ir nuo poreikio, ir nuo nuotaikos. Jei dėmesio reikia paakiams, labai efektyvios Fillmed EYE-RECOVER MASK, nes jos dedamos ne tik paakiams, bet ir ant vokų. Visam veidui drėkinti patiko su Laboratoires SVR šių metų naujove B3 kauke, kuri maloniai drėkina ir paputlina veidą.

Meda Jonaitytė/Vaido Jokubausko nuotr.
Meda Jonaitytė/Vaido Jokubausko nuotr.

KŪNAS. Nepakeičiama dušo priemonė – SVR micelinis prausimosi aliejus „Topialyse Huile Lavante Micellaire“. Kūną tepu neseniai atrastu modeliuojančiu kremu iš Filorga su kofeinu. Stipriai maitinanti, bet gerai įsigerianti tekstūra bei malonus kvapas maloniai užbaigia vonios procedūras.

KOSMETIKA. Atostogų metu stengiuosi apsieiti be dekoratyvios kosmetikos, jos minimaliai naudoju ir jei dieną praleidžiu biure. Mėgstu pasitepti „Filorga BB“ dieniniu kremu, o vakarui renkuosi „Lanĉome“ kreminę pudrą. Mano kosmetinėje – ir „Mac“ sausa pudra bei tos pačios kompanijos švytėjimo suteikiantis produktas, „Bobbi Brown“ skaistalai, „Urban Decay“ šešėliai, „L’Oréal Volume Million Lashes“ blakstienų tušas.

PLAUKAI. Nenaudoju jokių ypatingų produktų, žinau, kad šampūnas šiuo metu – Izraelio kompanijos, net negalėčiau pasakyti, kokios.

Meda Jonaitytė  / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Meda Jonaitytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

SUNKIOJI GROŽIO ARTILERIJA. Man smalsu paskaityti apie grožio pasaulio naujoves, bet labiau domina ne skalpeliu atliekamos procedūros, o švelnesnės, tokios kaip PRP – plazmoliftingas. Anksčiau buvau radikaliau nusiteikusi plastinių operacijų klausimu – kam to reikia? Tačiau yra moterų, kurios sensta anksčiau. Nieko blogo, jei jos nori atrodyti taip, kaip jaučiasi. Ne 16 metų, žinoma, bet jei 50-metė atrodo kaip 65-erių, kodėl gi nesubalansavus šio momento. Užpildai ir implantai man mažiausiai priimtini. Kadangi dirbu grožio srityje, susiformavo nuostata, kad individualumas – vertybė. O užpildai moteris padaro vieno veido.

RITUALAS. Kai jaučiu, kad jėgos senka, tiesiog bandau suplanuoti, kada galiu išjungti telefoną ir gerai išsimiegoti. Pailsėti padeda ir australų aviganis Solo. Būna, tingiu, nenoriu, neturiu laiko, bet privalau pasirūpinti šunimi ir nueiti su juo atitinkamą skaičių kilometrų. Pasivaikščiojimas miške – puiki reabilitacija. Tai kartu ir mano sportas.

MITYBA. Nuo vaikystės netoleruoju laktozės, tad džiaugiuosi, kad atėjo laikai, kai pieno produktai man nebebrukami. Mažai mėsos, atidus vertinimas, ką deduosi į burną, – toks mano maitinimosi būdas, bet, žinoma, kartais leidžiu sau gastronominę nuodėmę.

Meda Jonaitytė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Meda Jonaitytė / Redos Mickevičiūtės nuotr.

5 grožio būtinybės

  • Miegas.
  • Ilgi pasivaikščiojimai su augintiniu.
  • Itin kruopštus makiažo valymas.
  • Įdomus drabužis, aksesuaras.
  • „Maison Francis Kurkdjian“ kvepalai „Baccarat Rouge 540“.
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai