Grožio formulė pagal Liuciną Rimgailę: „Labai myliu savo garbanas ir žiūriu į jas kaip į duotybę“

Liucina Rimgailė / Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Vestuvių organizatorei ir „Liu Patty“ kepyklėlės įkūrėjai Liucinai RIMGAILEI (27) visada gera girdėti savo vyrą Tadą besidžiaugiant „gražiąja žmona“. Ir tam nereikia nei labai brangių priemonių, nei vis populiarėjančių grožio procedūrų.

Rytinės apeigos jums svarbu?

Vienas didžiausių malonumų – atsikelti ir neskubant išgerti puodelį kavos, suvalgyti ką nors labai skanaus (dažniausiai tai būna desertas), paskaityti portalų žinutes, pažiūrėti laidą „Labas rytas, Lietuva“. Dėl šių dalykų galiu net atsikelti valanda anksčiau. Kartais tai būna penkta šešta ryto, o kartais – ir ketvirta. Tada visas miestas dar miega, man niekas neskambina – būna ramu ir gera... Dievinu rytus!

Dėl grožio ir sveikatos rytais visuomet išgeriu bent vieną stiklinę vandens, o visi kiti įpročiai – paprasti: dušas, drėkinamieji kūno ir veido kremai, veido tonikas. Niekada neišeinu iš namų nepasikvepinusi ir bent jau neužsitepusi pudros. Išimtis – tikri laisvadieniai, kai tereikia nulėkti iki šalia namų esančios parduotuvės. Susiruošti man dažniausiai prireikia valandos, kartais – net daugiau. Jei turiu išvykti paryčiais – susisuku per 30–40 minučių.

Liucina Rimgailė / Asmeninio archyvo nuotr.

Garbanoti plaukai reikalauja didelės priežiūros?

Nelabai. Plaukus tiesiog kas trečią rytą išplaunu šampūnu. Šiuo metu naudoju „Nivea“, bet jau kurį laiką nerandu idealiai tinkančio. Dar privalu naudoti gerą balzamą arba kaukę, dabar man labiausiai tinka „Margaritos“ plaukų balzamas su alaus mielių ekstraktu. Jį išbandyti patarė draugė. Tai – palyginti pigi, bet man – tobulai veiksminga priemonė.

Juokiuosi, kad man nėra nieko paprasčiau, nei išeiti iš vonios garbanotai (juokiasi). Užtenka lašo putų ar kitokios modeliavimo priemonės bei difuzoriaus ir plaukai – garbanoti. Labai myliu savo garbanas ir žiūriu į jas kaip į duotybę, o ne erzinantį dalyką. Tačiau pastaruoju metu pamėgau lengvai banguotus plaukus, o štai jiems subanguoti ar netgi ištiesinti prireikia daugiau laiko. Apskritai viskas priklauso nuo nuotaikos – tada belieka pasirinkti tinkamą modeliavimo priemonę. Kaip tik šiuo metu stalčiuje turiu kokių šešių skirtingų gamintojų, nes vis ieškau tinkamiausių. Kol kas man labiausiai tinka „Schwarzkopf Got2b“, įvairios „Live Clean“, „Margaritos“ priemonės.

Liucina Rimgailė / „Studija Vualia“ nuotr.

Kokiomis priemonėmis palepinate veidą, kūną?

Kasdien veidą valau „Bioderma“ valomuoju vandeniu „Sensibio H2O“, taip pat drėkinu „Nivea“ toniku, tepu kremu. Dabar tai – „Biotherm“, bet tobuliausias, kokį esu naudojusi, buvo „La Prairie Skin Caviar Luxe Cream“. Tiesa, tai – brangokas malonumas, kurį reikės sau leisti, kai oda bus šiek tiek brandesnė. Kol kas mielai, bet atsargiai išbandau rekomenduojamas priemones. O štai šveitiklių namų sąlygomis po to, kai prisidirbau gana rimtų alerginių reakcijų, nebenaudoju. Vietoj to kartą per mėnesį užsuku pas kosmetologę. Veido valymai, drėkinamosios procedūros, kaukės – pasak kosmetologės, kol kas man to užtenka (šypteli).

Didžiausias pasilepinimas man – putų pilna vonia. Mėgstu ir visokias kvepiančias druskas, švelnią dušo želę ir kūno šveitiklį. Kadangi mano oda sausa, dažnai ją drėkinu kūno kremais. Neretai tai būna „Body Shop“ sviestas, bet mielai naudoju ir kitokias priemones, nes draugės labai mėgsta man jas dovanoti.

Dekoratyvinę kosmetiką perkate ekspromtu ar į grožio skyrių užsukate tik kai reikia?

Pudrą, kvepalus, skaistalus perku, kai prireikia, – tokie pirkiniai būna suplanuoti. Bet lūpdažiai, blizgiai ir šešėliai atsiranda visiškai ekspromtu ir gana dažnai. Man labai patinka „Clinique“, „Estée Lauder“, „Make up Factory“ kosmetika, o kartais pavyksta nusipirkti ir paprastesnės, bet puikiai man tinkančios. Pavyzdžiui, kartą atsitiktinai įsigijau labai fainą „H&M“ blizgį.

Tadas ir Liucina Rimgailos / „Studija Vualia“ nuotr.

O kaip su kvepalais?

Mano pasirinkimą labiau lemia sezonai: žiemą naudoju sodresnius (šiuo metu mano mėgstamiausi – „Sospiro Vivace“), o vasarą – lengvesnius, pavyzdžiui, „Chanel Chance Eau Tendre“.

Manikiūras, pedikiūras...

...tai – būtinybė! Kiekvienos moters (beje, ir vyro) nagai privalo būti tvarkingi ir gražūs. KASDIEN!

Kad gerai atrodytum, sportuoti būtina?

Žinoma! Tik man gana sunkiai sekasi ugdyti įprotį sportuoti. Šiuo metu lankau pilatesą, bet kiek tai truks, net neįsivaizduoju. Džiaugiuosi, kad bent kol kas šitos treniruotės man patinka, ir nenorėčiau sustoti. Nenoriu numesti svorio, o pilateso treniruotėse tiesiog gerai sušildau ir patampau raumenis, kūnas nesunkiai dirbdamas tampa stangresnis.

Kokią įtaką išvaizdai turi maistas?

Oi, tai – skaudi tema (šypteli). Suvalgau be proto daug saldumynų – negaliu sau nieko padaryti. Bet kadangi man smarkiai palengvėja suvalgius ko nors saldaus, spėju, kad ir išvaizdai tai turi teigiamos įtakos. Mažiausiai mano racione yra mėsos. Dievinu daržoves, troškinius iš jų, žuvį ir įvairias jūrų gėrybes. Negaliu gyventi be pieno produktų. Mano mėgstamiausias sūris – ožkų pieno, daržovė – turbūt burokėlis. Jų derinys su gražgarstėmis ir balzaminio acto kremu niekada nepabosta – galiu valgyti kilogramais.

Deja, maitintis reguliariai man beveik nepavyksta. Kartais visą dieną ir praleidžiu užkandžiaudama... Žinau, kaip svarbu sureguliuoti mitybą, visada tai prisimenu ir stengiuosi bent jau priartėti prie to.

Liucina ir Tadas Rimgailos / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ar brangu būti gražiai?

Aš sąmoningai neskaičiuoju (juokiasi).

Ką labiausiai, kalbant apie išvaizdą, giria vyras?

Šypseną. Tadas visuomet pastebi mano išvaizdos pokyčius ir jei jam patinka, visuomet pasako komplimentą. Tadui patinka gražiai pasidažiusios moterys ir nors nepatarinėja, kaip ir ką daryti, visada pasidžiaugia savo „gražia žmona“.

5 grožio būtinybės

1. Miegas.

2. Bent valandėlė sau.

3. Įvairios drėkinamosios priemonės.

4. Tvarkingas manikiūras, plaukai ir antakiai.

5. Dėmesingas vyras šalia.

Jausminga Tado ir Liucinos Rimgailų fotosesija (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau