Grožio formulė pagal Laurą Mazalienę: išduoda geriausią vaistą visam kūnui

Laura Mazalienė/ Akvilės Razauskienės nuotr.
Dovilė Lebrikaitė
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Mamų radijo įkūrėja ir „Vaflių namų“ bendraturtė Laura Mazalienė (28), šiuo metu besilaukianti trečios atžalos, juokiasi, kad jos grožio rutinai žiemiškas šaltukas turi daugiau įtakos nei nėštumas. „Tiesa, dažniau išgirstu komplimentų, kad atrodau švytinti. Matyt, už tai galima padėkoti hormonams“, – šypsosi.

ODA. Esu dėkinga genams, nes ilgą laiką galėjau naudoti tik dieninį kremą ir nereikėjo sukti galvos. Deja, po pirmojo gimdymo man nustatė žvynelinę ir prasidėjo kiek sunkesnis etapas. Anksčiau nekreipdavau daug dėmesio rinkdamasi priemones, o dabar vaistinėje galiu praleisti net kelias valandas. Dabartinis mano atradimas itin jautriai odai – SVR kosmetikos linijos kremai. Ypač šaltomis dienomis naudoju „Topicrem“ maitinamąjį kremą „Cica“. Ypatingų grožio ritualų neturiu, galiu išskirti tik iš mamos gautą pamoką kaskart tepant veido kremą atlikti nedidelį veido masažą.

MAKIAŽAS. Kasdien dažausi labai mažai. Makiažas man nėra prioritetas, mieliau ryte atlieku keletą jogos pratimų. Bet jei turiu kelias minutes ir laisvas rankas, visada pasidažau blakstienas „Benefit“ tušu „They’re Real“, paryškinu antakius „Anastasia“ pieštuku ir kontūruoju lūpas „Kryolan“ pieštuku. Jei noriu labiau paryškinti veido bruožus, naudoju „Sothys“ skystą pudrą, „MAQ Pro“ kontūravimo priemonę ir „Urban Decay“ šešėlius „Naked2 Basics“. O jei makiažo reikia vakare, kreipiuosi į mylimą vizažistę Laurą Zemeckę, nes savo jėgomis nepasitikiu. Kosmetika mano gyvenime atsirado tik išsikrausčius iš tėvų namų – jie buvo labai griežti šiuo klausimu.

Laura Mazalienė/ Akvilės Razauskienės nuotr.

PLAUKAI. Jie, manau, yra vizitinė moters kortelė. Džiaugiuosi, kad manieji gana sveiki ir stiprūs iš prigimties. Plaukus skalauju tik vėsiu vandeniu, stengiuosi jų nesausinti rankšluosčiais, tam naudoju medvilninius audinius. Reguliariai keičiu šampūnus, tikiu, kad ilgai naudojant tą patį produktą organizmas pripranta ir nebe taip įsisavina jame esančias naudingas medžiagas. Kirpykloje stengiuosi apsilankyti kas ketvirtį – tuomet man pakerpa plaukų galiukus ir atlieka plaukų terapinio atkūrimo procedūrą „Olaplex“.

MITYBA. Mityba mūsų šeimoje labai svarbi, vengiame miltinių patiekalų, ribojame laktozę, nes be šių produktų jaučiamės geriau. Kiekvieną rytą pradedu stikline vandens, šviežiais vaisiais ir mankšta, jei tik pavyksta nubusti anksčiau nei vaikai.

SPORTAS. Po pirmojo gimdymo pamėgau jogą ir ją propagavau, kol sužinojau, kad vėl laukiuosi. Joga man buvo lyg vaistas tiek kūnui, tiek sielai. Šiuo metu lankau baseiną, į jį einu be mergaičių – tai mano ir mažylio pilve laikas. Buvau pasižadėjusi baseiną lankyti dukart per savaitę, bet nepavyksta. Vis dėlto vienas kartas per savaitę – būtinybė.

PATARIMAS. Tikriausiai geriausias kada nors gautas grožio patarimas – priimti save tokią, kokia esu, ir nežvilgčioti į kitus. Visi esame labai skirtingi ir nevienodai suvokiame grožį. Man tikrasis grožis – kai moteris tiki savimi ir tai spinduliuoja. Jokios priemonės to negali nei sustiprinti, nei susilpninti.

Akvilės Razauskienės nuotrauka

5 grožio būtinybės

Veido masažas.

Prižiūrėti, reguliariai pakirpti plaukai.

Stiklinė vandens ryte.

Pasitikėjimas savimi.

Mankšta.

Skaitykite daugiau