Grožio formulė pagal Laurą Imbrasienę: „Galėčiau tik saldumynus valgyti!“

Laura Imbrasienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Jūratė Ražkovskytė
Publikuota: 2018-08-06 08:00
„Kartą pralinksmino vienos bičiulės žodžiai: „Na, negali būti, kad tau – tiek metų, o tu nieko nesileidi!“ Tada susimąsčiau, kad iš tiesų atrodai taip, kaip gyveni, valgai ir jautiesi“, – šypsosi buvusi laidų vedėja, vaikų darželio „Išdykęs vėjas“ įkūrėja Laura IMBRASIENĖ (39).

PLAUKAI. Visai neseniai sužinojau, kad daugybė žmonių mano, jog mano plaukai tiesūs. Tačiau jie – labai garbanoti ir sausi. O norint, kad garbana būtų daili ir spyruokliuojanti, plaukus reikia ypač drėkinti, nepamiršti jiems skirtų aliejų.

Kasdienei priežiūrai naudoju „Cut Code Healthy Hair Code“ stiprinamąjį šampūną su grūdų gemalų, linų sėmenų ir morkų ekstraktais; tos pačios firmos regeneruojamąją kaukę su migdolų pienu ir sviestmedžių aliejumi.

O „Cut Code“ plaukų serumas pagamintas tik iš aliejų, kurie tinka išskirtinai mano plaukams. Kadangi dažnai tiesinu plaukus karštomis žnyplėmis, jau esu išmokyta būtinai purkšti apsauginiais kondicionieriais, kurie saugo nuo karščio. Kartą per mėnesį apsilankau pas savo plaukų meistrę Rūtą Morozovienę, kuri plaukus palepina atkuriamąja kauke.

VEIDAS. Kaip kiekviena moteris aš irgi kartkartėmis skųsdavausi pavargusia veido oda. Laimei, susipažinau su puikia specialiste Jolanta Vasiliauskiene ir ant mano stalelio netruko atsirasti „HyaCell“ gydomosios kosmetikos linija. Šie kremai – be parabenų, kvapiklių, sudėtyje beveik nėra riebalų ir jie veikia ląstelių lygmeniu. Jie tarsi iš naujo pradeda odos atsinaujinimo ciklą.

Dar man patinka, kad nereikia atskiro kremo paakiams. Kadangi ne visada pavyksta apsilankyti pas kosmetologę, namuose paprastai turiu „HyaCell HA“ didelio skvarbumo serumą ir saugų, jau paruoštą naudoti namuose rūgštinį „Gel Peel“ šveitiklį.

TINKLINIS, PILATESAS IR KITOS SPORTO ŠAKOS. Jei tik susiburia gera kompanija, tinklinis yra vienas mėgstamiausių mano sporto rūšių. Taip pat labai mėgstu kalnų slidinėjimą, pasivažinėjimus dviračiu, badmintoną, retkarčiais – ir stalo tenisą.

Pastaruoju metu įkalbėjau save rasti laiko ir vaikštau į pilatesą arba kalanetiką. Apskritai man labiau patinka komandinis sportas nei vienišas darbas treniruoklių salėje. Šiemet net dukra Saulė jau išmoko slidinėti, tad pagaliau visi kartu galėsime mėgautis vienu smagiausių žiemos sportų.

SALDUMYNAI. Esu visiškai pamišusi dėl saldumynų. Galėčiau tik juos ir valgyti! Žinoma, stengiuosi tvardytis ir keisti į sveikesnius produktus. Užkandžiams mėgstu riešutus, džiovintus vaisius, uogas. Dažnai pasidarau vandens ir chia sėklų gėrimą – tada kurį laiką skrandis turi ką veikti.

Mokau save mažinti maisto porcijas, nes suprantu, kad ateina laikas, kai bet kokia papildoma kalorija ims labiau kenkti. Geriu daug vandens: vos pabudusi pirmiausia išgeriu stiklinę vandens ir tik vėliau – puodelį kavos.

RANKOS. Kadangi labai daug naudoju rankų kremo, visuose namų kampuose esu prisistačiusi „Green Feel“ rankų kremo tūtelių.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Plaukus dažyti tik augaliniais dažais.

Neiti į lovą nenusivalius makiažo.

Dieną pradėti nuo stiklinės vandens.

Rasti laiko knygai.

Turėti patikimus plaukų ir veido odos specialistus.

Naujausi straipsniai