Grožio formulė pagal Kristiną Tarasevičiūtę: veido odai – valymas ultragarsu

Kristina Tarasevičiūtė / Arūno Stankevičiaus ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Beatričė Jurevičiūtė
Publikuota: 2018-04-09 07:31
„Moteris privalo kokybiškai pailsėti ir rasti laiko sau, nes tai yra raktas į gerą savijautą. Dėl to atsiranda šypsena, pasitenkinimas, pasitikėjimas savimi ir darbingumas“, – beria šokėja Kristina TARASEVIČIŪTĖ (30).

Nuolatos esi scenoje, o ten nė vienas artistas nepasirodo be storo grimo sluoksnio. Dėl to veido oda reikalauja išskirtinio rūpinimosi?

Svarbiausia – gerai nuvalyti makiažą. Ruošdamiesi spektakliams naudojame prakaitą tobulai sulaikančią ir odos defektus paslepiančią „Kryolan“ kosmetiką, bet ją nuvalyti nepaprasta, tad procedūrą pradedu nuo „Bioderma“ micelinio vandens, tik tada odą nuplaunu „Clinique“ veido odos prausikliu. Kadangi visa tai atlikusi makiažo likučių ir dirbtinių blakstienų klijų vis tiek pastebiu, procedūrą kartoju – vėl nuvalau miceliniu vandeniu, o prausiklio dar kartą išspaudžiu jau ant elektrinio veido valymo šepetėlio. Jeigu vakaras nelabai vėlus, nepatingiu užsitepti ir kokios kaukės – jėgoms apleidus, tiesiog pasitepu serumu ir griūnu į lovą.

Mano veido oda riebi, todėl kasdien naudoju šiam odos tipui skirtas priemones, tačiau nuo jų šaldytuvo lentynėlė nelūžta (kosmetiką visada laikau šaldytuve). Rytais veidą nuprausiu šaltu vandeniu, pasitepu paakių kremu – to vienintelio ir nuostabaus dar neatradau, kas mėnesį bandau vis naują. Netaškau pinigų nereikalingiems pirkiniams, bet kremai, kaukės (jų turiu daug ir įvairiausių), profesionalams skirta kosmetika, plaukų formavimo ir priežiūros priemonės, nagų tvarkymas, plaukų dažymas – vis tiek kas mėnesį susidaro nemaloni suma.

„Fotografuojančios aktorės“ nuotr.
„Fotografuojančios aktorės“ nuotr.

Kai kurias grožio procedūras juk galima atlikti ir namie – pavyktų sutaupyti.

Kaukes! Daug kaukių! (Juokiasi.) Dėl jų esu lengvai išprotėjusi. Kadangi mano veidas turi atlaikyti daug grimo, susimaišiusio su prakaitu, kaukėms negailiu pinigų. Norėdama gerai išvalyti odą, renkuosi „Filorga: Scrub & Mask“ šveitiklį. Mėgstu latvių firmos „Madara Detox“ poras sutraukiančią žalio molio kaukę, o siekdama suteikti odai spindesio (labai gerai prieš renginius, šventes), naudoju lietuvišką VIVI modeliuojamąją kaukę su hialuronu ir kolagenu.

Kai Martyno (Kristinos draugas aktorius Martynas Vaidotas – red. past.) nėra namuose, nepamirštu lakštinių veido kaukių – nesinori jo išgąsdinti (nusijuokia).

Bandau įsivaizduoti tavo namų grožio kampelį. Koks jis?

Mano kosmetikos pasaulis padalytas į tris dalis: sceninį, proginį ir kasdienį. Kiekvienai daliai skirta atskira kosmetinė. Už šokėjų sceninį grimą paprastai būna atsakingos grimuotojos, o valstybiniame dainų ir šokių ansamblyje „Lietuva“, kuriame šoku, – aš. Proginį kosmetikos krepšelį sudaro „Mac“, NYX, „Estée Lauder“, „Paese“ priemonės. Neįsivaizduoju šventinio makiažo be „MAC Pro Longwear“ pudros, „Max Factor“ birios pudros, „Estée Lauder“ skaistalų, NYX ir „Paese“ šešėlių bei raudonų „Chanel“ lūpų dažų. Kasdienai renkuosi „Catrice“ antakių pieštuką, „Lancôme“ lūpų pieštuką, jau ilgus metus dievinamą lūpų blizgį „Rasa“ ir visus mano įvaizdžius vienijantį, pasak profesionalių šokėjų – geriausią „Maybelline Lash Sensational“ blakstienų tušą. „YouTube“ kanale dažnai pažiūriu grožio vlogerių sukurtas makiažo pamokas, produktų pristatymus, bet aklai nepasitikiu: žinau, kad už apžvalgas iš kosmetikos gamintojų jie gauna pinigų, o ar tos priemonės veiksmingos – čia jau kitas klausimas.

„Fotografuojančios aktorės“ nuotr.
„Fotografuojančios aktorės“ nuotr.

Plaukų priežiūrai skiri ne mažiau dėmesio nei veido odai?

Džiaugiuosi bent tuo, kad eksperimentai su plaukais seniai baigėsi. Ilgus šviesius plaukus turiu daugiau nei dešimtmetį ir vis niežti nagus nusikirpti. Kadangi mano darbas susijęs su bent keliomis rimtomis šukuosenomis per savaitę, didžiausias siaubas – plaukų lakas, nes jį labai sunku išplauti. Po pasirodymų scenoje naudoju ekologišką šampūną su baltuoju moliu, jis puikiai pašalina visas velniavas. Kasdienai renkuosi „Gold“ linijos balzamą ir lengvesnį šampūną dažytiems plaukams, tos pačios firmos plaukų šilką. Turėdama laiko, užsitepu arganų aliejaus kaukę, taip pat vartoju maisto papildus, skirtus nagams, plaukams ir odai, – atrodo, kad jie palaiko plaukų augimą.

Ką vadintum šių dienų savo grožio atradimu?

Naujausias mano atradimas – veido odos valymas ultragarsu, labai rekomenduoju. Po šios procedūros tiesiog negalėjau patikėti rezultatu: veidas atjaunėjo mažiausiai trejais metais, oda nustojo riebaluotis. Būtinai kartosiu presoterapijos procedūrą – labai gerai išjudina limfą. Bet šiaip grožio salonuose esu naujokė, nes anksčiau tam nebuvo laiko ir pinigų.

Balerinų turbūt nekankina persivalgymai ir fizinio krūvio stoka...

Nekankina. Be įvairios veiklos scenoje, nuo rugsėjo dar pradedu vesti „Ballet Body Workout“ treniruotes Jolantos Verseckaitės sporto studijoje moterims, tad fizinis krūvis tik padidės. Dėl mitybos... Tiesiog noriu sau palinkėti tvirtesnės valios, kad valgyčiau kuo sveikiau ir laikyčiausi mitybos režimo. Nenuspėjamas darbo grafikas, kelionės ir noras skaniai pavalgyti mane dažnai išmuša iš vėžių. Didžiuojuosi tik tuo, kad niekada neturėjau potraukio į saldumynus, tačiau nuolat turiu kovoti su noru užkandžiauti riebiai ir sūriai.

5 grožio būtinybės

  1. Drėkinamosios kaukės.
  2. Miegas.
  3. Vanduo.
  4. Laikas sau.
  5. Augalinė mityba.

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama