Grožio formulė pagal Katriną Knizikevičiūtę: kas jai padeda sukurti natūralaus odos spindesio efektą?

Katrina Knizikevičiūtė/Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-18 07:24
Mados ženklo „Bajoras“ įkūrėja Katrina Knizikevičiūtė (23) niekada nepamirš geriausio kada nors gauto grožio patarimo: būtina pasirūpinti, kad ne tik kūnas, bet ir oda visada būtų deramai pamaitinti. „Tai paprasčiausias ir efektyviausias būdas išlaikyti švelnią bei stangrią odą“, – šypsosi Katrina.

VEIDAS. Visada pasirūpinu, kad veido oda būtų švari ir pamaitinta. Niekada neinu miegoti ir nesportuoju su makiažu. Naudoju „Soap & Glory“ putojantį veido prausiklį ir valomąją kaukę. Veido odą maitinu intensyviai drėkinančiais kremais. Lengvesniu tepuosi ryte, prieš darydamasi makiažą, o sunkesniu, aliejinio pagrindo, – vakare. Dažnai dirbu fotomodeliu, todėl būna, kad per darbo dieną makiažą pakeičiu keturis kartus. Po tokių dienų visiškai išsausėja paakių sritis – tuomet pasirūpinu paakių kauke ir kremu „La Roche-Posay“, jis tapo mano atradimu. Mėgstu kartą per savaitę pasidaryti mažą SPA ir palepinti veido odą detoksikuojamosiomis arba maitinamosiomis kaukėmis.

MAKIAŽAS. Jeigu nėra svarbesnių susitikimų ar ypatingos progos, dažniausiai nesidažau ir džiaugiuosi galimybe leisti veido odai pakvėpuoti. Jeigu jau nusprendžiu pasidažyti dieną, stengiuosi, kad makiažas būtų natūralus ir švytintis. Labai mėgstu, kai oda atrodo skaisti ir šiek tiek įraudusi. Natūralaus spindesio efektui sukurti naudoju skystą „Lush“ iliuminatorių, jį tepu prieš kreminę pudrą, o ant viršaus – sausą highlighter’į. Vakarui renkuosi labiau eksperimentinį makiažą: mėgstu ryškių spalvų šešėlius, spalvotus akių pieštukus ir blakstienų tušą. Kad spalvos būtų sodrios, šešėliai turi turėti ryškų pigmentą. Dažniausiai naudoju vienos ryškios spalvos NYX šešėlius, kontrastingos spalvos apvadą ir priderinu spalvotą tušą.

ODA. Kūno priežiūrai naudoju bekvapį kokosų aliejų, į jį įsilašinu levandų aliejaus. Mane levandų kvapas veikia atpalaiduojamai ir raminamai.

Katrina Knizikevičiūtė/Gedmanto Kropio nuotr.
Katrina Knizikevičiūtė/Gedmanto Kropio nuotr.

PLAUKAI. Pirmą kartą plaukus trumpai nusirėžiau dar mokykloje, bet ilgai netruko, kol ataugo mano tamsios garbanos. Kitą kartą juos nusikirpau po balinimo: norėjau visiškai baltų plaukų ir greitai, todėl jie labai nukentėjo. Galiausiai nusprendžiau, kad atėjo laikas būti trumpais plaukais. Nuo to karto vis nenustojau jų trumpinti ir eksperimentuoti su stiliais bei spalvomis. Dabar dirbu plaukų modeliu ir kartais pasitaiko, kad ekspertai, pas kuriuos patenku, visai nesaugo mano plaukų. Kartą juos balino ir dažė net du kartus tą pačią dieną. Po tokių eksperimentų plaukus tenka trumpinti ir padaryti pertrauką tarp užsakymų modeliauti. Dažniausiai dirbu su „Toni & Guy“ kompanija, ji visuomet deramai pasirūpina mano plaukais. Su ja dirbantis ir mano draugas, nuostabiai talentingas plaukų stilistas-edukatorius, visuomet pasirūpina, kad kartą per mėnesį ateičiau pas jį. Tada koloristai pasirūpina spalva ir palepina plaukus gydomosiomis kaukėmis, o mano bičiulis atnaujina šukuoseną. Prižiūrėti plaukai, kad ir kokie trumpi būtų, yra viena svarbiausių išvaizdos detalių.


Katrina Knizikevičiūtė/Gedmanto Kropio nuotr.
Katrina Knizikevičiūtė/Gedmanto Kropio nuotr.

SVEIKATA. Svarbu ne tik kūnas, bet ir mintys! Užsiimu joga bei tai či. Prieš ketverius metus atradau sau tinkamą sporto šaką ir esu didžiausia jos gerbėja, stengiuosi ją praktikuoti kiekvieną dieną. Be to, valgau sveiką, ekologišką maistą, neseniai visiškai atsisakiau mėsos bei produktų su laktoze ir glitimu. Jaučiuosi gerokai lengvesnė, o ir oda nebekrečia kvailysčių. Kiekvieną rytą geriu žaliąjį kokteilį, visada turiu reikiamų papildų.

NAGAI. Manikiūrą ir pedikiūrą dažniausiai darausi namuose. Nagų nelakuoju dėl modelio darbo – klientai dažniausiai prašo bespalvių.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Drėkinamasis veido kremas.

Spalvotas akių pieštukas.

Ekologiškas maistas.

Reguliariai pakirpti ir nudažyti plaukai.

Levandų aliejus.

Naujausi straipsniai