Grožio formulė pagal Katažiną Zvonkuvienę: „Norėdama ko nors pasiekti, turiu juodai arti“

Katažina Zvonkuvienė / Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-05 08:00
Dainininkė Katažina ZVONKUVIENĖ (37) visuomet stengiasi atrodyti nepriekaištingai: „Scenoje negali būti jokių kompromisų.“

Ar turite kokių nors grožio ritualų?

Esu labai atsakinga. Ką liepia kosmetologė, stomatologė ar kirpėja – vykdau šventai. Po gimdymo reikėjo atgaivinti plaukus – keletą mėnesių prieš miegą tryniau juos „Minoxidil“ tirpalu. Geriu daug papildų: cinko, seleno, vitamino C, biotino – visas komplektas, kurį parinko kosmetologė. Kiekvieną rytą pradedu stikline vandens, visada valgau pusryčius. Anksčiau būdavo, kad išgeriu puodelį kavos ir – pirmyn, tačiau skrandžio bėdos viską sudėliojo į vietas. Dabar jau geriau kur nors pavėluosiu, bet avižų ar grikių košės be jokių pagardų suvalgysiu.

Yra žmonių, kuriems duota: graži oda, plaukai, dantys – jie gali nieko nedaryti. O aš, norėdama ko nors pasiekti, turiu juodai arti. Mano išvaizdos formulė – pastangos ir daug darbo.

Kokiomis grožio technologijomis naudojatės?

Nuo vaikystės turėjau didžiulį kompleksą dėl plaukų. Jie labai prastai augo, į pirmą klasę ėjau nuskusta „nuliuku“ ir su skarele. Vaikai mokykloje buvo negailestingi – tapau tikru patyčių objektu. Jaunystėje su draugais net nesimaudydavau jūroje, bijodavau, kad sušlapus plaukams pamatys mano plikę... Visą laiką svajojau užaugusi visiems parodyti ir įrodyti, kad galiu būti graži, turėti puikius plaukus. Buvo visko: vėlimo, didžiuliai kiekiai putų, lako, rišdama „kriauklytę“ kišdavau į vidų medžiagos gabalėlį, kad plaukų atrodytų daugiau. Taip juos nualindavau, kad net nesiekdavo pečių. Ačiū Dievui, technologijos tobulėja. „Eliuzi“ grožio studijoje jau ketverius metus džiaugiuosi juostiniu plaukų priauginimu. Kai nustojau juos kankinti, net savi pradėjo stiprėti, jų padaugėjo. Kas mėnesį einu darytis korekcijos, negaliu šaknų tepti aliejukais ar šiurkščiai šukuoti – gali atsiklijuoti lipnios juostos. Bet galiu drąsiai ir toliau naudoti mėgstamą „Emme“ kosmetiką, plaukus prižiūrėti kaip įprastai.

Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.
Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.

Jūsų figūra – pavydėtina. Kaip ją išlaikote?

Esu dėkinga genams ir greitai medžiagų apykaitai. Mano tėtis buvo gero sudėjimo – aukštas, niekada neturėjo pilvo. O man ir gyvenimo ritmas viską sudėlioja – esu labai judri, nedirbu sėdimo darbo, su vaikučiais irgi visada ant kojų. Taip pat prižiūriu mitybą. Riboju miltinius patiekalus, atsisakiau kiaulienos. Tačiau esu tikra, kad su saiku galima valgyti viską, ko nori, todėl pakviesta į pikniką šašlykų neatsisakau. Taip noriu auginti ir vaikus – manau, žmogus turi visko paragauti.

Kaip išlaikote tobulą šypseną?

Nuo vaikystės kompleksavau dėl silpnų dantų. Prieš trejus ar ketverius metus jiems atliktas estetinis plombavimas. Tai nepigi procedūra, vieno danties tobulinimas tada kainavo apie 500 litų. Bet, kaip minėjau, esu perfekcionistė ir susitvarkiau visą matomą šypseną. Dabar privalau dantis prižiūrėti dar kruopščiau. Po šios procedūros daug greičiau pradeda lipti apnašos, todėl reikia laiku lankytis pas stomatologą, kas pusę metų atlikti burnos higieną. Kiekvieną vakarą užmigdžiusi vaikus beveik valandai užsidarau vonioje: be visų kosmetinių procedūrų, dar ir labai kruopščiai vieno danties šepetėliais bei tarpdančių šukelėmis valau dantis.

Kaip prižiūrite odą?

Mano oda labai problemiška, jautri, negaliu su ja eksperimentuoti. Paauglystėje turėjau daug spuogų, mėgindama susitvarkyti išbandžiau daugybę priemonių, bet tik dar labiau viską sugadinau. Šešiolikos pradėjau lankytis pas kosmetologę Daną Tunevič, jos patarimų iki šiol klausau šventai. Dažniausiai naudoju „Thalgo“ ar „Noreva“ kosmetiką. Ji labiausiai tinka tiek veido, tiek kūno ir net vaikų odos priežiūrai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Koncertuodama greičiausiai išmėginate įvairią dekoratyvinę kosmetiką. Kokią renkatės kasdien?

Su dekoratyvine kosmetika esu linkusi eksperimentuoti, bet draugėms visada patariu netikėti reklamomis ir nepulti stačia galva. Pamačiusi, kad grupės merginos turi ką nors įdomaus, paprašau duoti išbandyti ar gaunu iš kur nors mėginuką ir perku tik tuomet, kai esu tikra, jog priemonė patinka. Šiuo metu naudoju „Estée Lauder“ kreminę pudrą – ji netepa, todėl galiu ir pasidažiusi drąsiai glaustis prie vaikų. Taip pat patinka „Chanel“ sausa pudra, naudoju „Make Up Forever“, SLA produktus. Vis dėlto prabangus pavadinimas man – ne rodiklis. Kai kurių priemonių randu ir pigesnių prekių ženklų. Pavyzdžiui, lūpų pieštukus renkuosi „Catrice“ – jie minkšti, lengvai drožiami, o ir nebrangūs. Vienintelė priemonė, kurios nekeisčiau į jokią kitą, – „Max Factor“ blakstienų tušas „False Lash Effect“. Mano įdubusios akys, kiti tušai labai teplioja, o šis – tiesiog tobulas!

Ar turite mėgstamiausius kvepalus?

Ilgą laiką turėjau „Frédéric Malle Portrait of a Lady“, o dabar labai pamėgau „Amouage Epic“. Mėgstu sunkesnius, ryškius kvapus, dažniausiai renkuosi nišinius kvepalus.

5 grožio būtinybės

  • Būtinai papusryčiauti.
  • Puodelis kavos.
  • 1,5–2 litrai vandens per dieną.
  • Pamyluoti vaikus.
  • Malda.
Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.
Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.

Naujausi straipsniai