Grožio formulė pagal Kariną Stungytę: „Meditacija išmokė save pamilti“

Karina Stungytė / Robert Mishka nuotr.
Autorius: Beatričė Jurevičiūtė
Publikuota: 2019-12-09 08:00
„Anksčiau matydama save ekrane svarsčiau: kas su manimi negerai? O ir šiais instagramo tobulybės laikais sunku nebūti kritiškam savo išvaizdai, kai visi aplink idealūs. Meditacija išmokė save pamilti“, – atvira aktorė Karina Stungytė (31).

ODA. Turiu probleminę, į bėrimus linkusią, mišrią veido odą, todėl man gana sunku rasti tinkamų produktų jos priežiūrai. Vis išbandau ką nors naujo ir stengiuosi konsultuotis su specialistais. Veidui prausti ir valyti naudoju „Kanebo“ kreminį prausiklį, toniką, o pašalinusi makiažo likučius užsitepu to paties prekių ženklo drėkinamojo losjono.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Atradau kelias priemones ir be jų neįsivaizduoju savo kasdienybės. Bėgant laikui išaugau iš besaikio lūpų dažų, akių šešėlių ar kreminių pudrų pirkimo – dabar tiksliai žinau, ko reikia ir kas man tinka: „Giorgio Armani Luminous Silk Foundation“ kreminė pudra, „Charlotte Tilbury Magic Away“ paakių maskavimo priemonė, „Kim Kardashian Nude Lip Liner Benefit Dandelion“ skaistalai.

ATRADIMAS. „Benefit Hoola Quickie Contour Stick“ veido kontūravimo pieštukas. Šį universalų produktą naudoju lūpoms ir vokams ryškinti.

PLAUKAI. Vengiu plaukus žalojančių įrenginių: džiovintuvo, tiesinimo ir garbanojimo žnyplių. Jau daugelį metų renkuosi kuo natūralesnius šampūnus ir balzamus, tikiu, kad tokios priemonės išties mažiau kenkia: dabar naudoju „Davines“ produktus. Kartą per savaitę plaukus palepinu avokadų, arganų ar sezamų aliejaus kaukėmis – ypač tinka sausiems ir silpniems. Nepamirštu reguliariai apsilankyti pas kirpėją, kad patrumpintų plaukų galiukus.

KŪNAS. Sveikame kūne – sveika siela. Jogą praktikuoju jau ne vienus metus – pailsi kūnas ir protas. Joga pakeitė ir mano požiūrį į save: ramiai praleidžiamas laikas su knyga kur kas vertingesnis nei nuolatinė savigrauža, kad yra už tave geriau atrodančių.

GROŽIO INOVACIJOS. Domiuosi grožio ir jaunystės išsaugojimo paslaptimis, tačiau nesu iš tų moterų, kurios skuba viską iš karto išbandyti. Grožio procedūrų dabar tiek daug, kad sunku ir suprasti, kuri geriausia.

KVEPALAI. Kvepalų dažnai nekeičiu, patinkančiais galiu purkštis ir visą dešimtmetį. Jau penkerius metus esu ištikima „Blue Sapphire Boadicea the Victorious“ aromatui.

5 grožio būtinybės:

  • Miegas.
  • Vanduo.
  • Lūpų pieštukas.
  • Kreminė pudra.
  • Veido kontūravimo pieštukas.

 

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama