Grožio formulė pagal Juliją Žižę: nepatikėsite, kuo graži moteris plauna galvą

Julija Žižė / Nerijaus Palucko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Ilgus metus save laikiau negražia. Reikėjo daug nugyventi ir patirti, kad pamilčiau atvaizdą veidrodyje, kad suvokčiau: moteris gražiausia tuomet, kai yra savimi“, – tikina prekės ženklo „Wear Mad By July“ įkūrėja Julija ŽIŽĖ (30).

Betgi tu – gražuolė, kuriai, kaip galėtume pamanyti, net grožio priemonių nereikia?

Oi!.. Nėra pasaulyje moters, kuri sau neturėtų priekaištų: absoliučiai visos nori ilgesnių kojų, gražesnių plaukų ir minus penkių kilogramų. Pamenu, žvalgydavausi į kitas merginas: vienos antakiai gražesni, kitos blakstienos tankesnės... Vaikystėje graužiausi dėl to, kad esu per liesa, paauglystėje – kad per stora. Kai su drauge pavartome nuotraukas, kuriose mums – po dvidešimt, kvatojamės iki ašarų: juodas įdegis, gofruoti plaukai, ilgi nagai, ryškiai rožiniai trumpi sijonai... Tikros fyfos: ir kaip į mus tuomet vaikinai žiūrėjo?.. Turėjo praeiti daug metų, kad pamilčiau save ir aklai nebesivaikyčiau grožio etalonų ir madų. Kosmetikos priemones aš naudoju, bet jaučiu saiką: esu už neperdėtą grožį.

Neverta išleisti tūkstančių brangių firmų gaminiams, protingesnis sprendimas – susirasti gerą kosmetologę.

Ką pirmiausia darai, atsikėlusi ryte?

Prausiu veidą vandeniu ir „Iwostin“ putomis. Kai sykį oro uoste jas atėmė, duty free parduotuvėje nusipirkau „Dior“: puikios, gerai putoja, ilgam užtenka. Veidą pasitepu vitamino C serumu, o tada ateina eilė BB kremui: naujausias pirkinys – „Lancôme“, bet šiaip nesivaikau garsių prekių ženklų. Galiu drąsiai nueiti į prekybos centrą ir nusipirkti „Garnier“ BB kremą: jei jis nesivelia ant odos, gražiai atrodo, man to užtenka ir visai nesijaudinu, kad tai ne „Chanel“. Tą patį galvoju apie drėkinamuosius kremus: neverta išleisti tūkstančių brangių firmų gaminiams, protingesnis sprendimas – susirasti gerą kosmetologę. Anksčiau mano oda sausėjo, šerpetojo, bet kai prieš penkerius metus atradau kosmetologę – viskas susitvarkė. Ji ištyrė mano odą ir išvardijo, ką naudoti: kremas „Atopalm Real Barrier“ ir „Medik8“ serumas su vitaminu C man tobulai tinka.

Rimtesnių kosmetologinių procedūrų tau dar nereikia?

Kosmetologė man atlieka koralų pilingą: jis puikiai išvalo odą. Tikiu, kad reikia pradėti konservuoti savo grožį anksčiau, nei įsisenėja raukšlelės. Sykį pasiskundžiau, kad mane erzina vertikali raukšlė tarp antakių: „Gal man jau reikėtų botulino?“ „Aš tau stipriau sudrėkinsiu odą, ir nieko nebereikės“, – pažadėjo kosmetologė, ir jokio botulino nebereikėjo. Jau pasidomiu mezoterapijos, PRP procedūromis, bet kol kas dar nesiryžau išbandyti.

Kokią dekoratyvinę kosmetiką naudoji?

Neįsivaizduoju gyvenimo be „Garnier“ paakių maskuoklio: juo liovėsi prekiauti Lietuvoje, tad parsivežu iš visų kelionių. Skaistalų turiu daug, labiausiai tinka rausvieji „Isadora“. Blakstienoms nepakeičiamas – „Clinique“ tušas su silikoniniu šepetėliu. Beje, jei norite tankesnių blakstienų, dažykite jas braukdamos ne tik iš apačios, bet ir iš viršaus! Lūpas dažau „Clarins“ blizgiu: patinka jo kvapas, tekstūra, jis nesubėga į kampučius – jau visos mano draugės tapo jo maniakėmis. Jei reikia pasidažyti ryškiau – naudoju kūno spalvos pieštuką. Visoms moterims patarčiau lūpas prieš dažant papudruoti ir išorinį jų kontūrą apvesti kūno spalvos pieštuku – tuomet jos atrodo putlesnės ir didesnės.

Akis dažau rudu „Lancôme“ pieštuku, o kad linija nebūtų pernelyg griežta – padažau ją šešėliais. Mano mėgstamiausia – NYX žemės atspalvių šešėlių paletė, kuri tinka ir dienai, ir vakarui. Nemažai dėmesio skiriu antakiams, nes tikiu, kad antakiai moteriai – kaip pasas: parodyk man savo antakius, ir aš pasakysiu, kas tu... Maniškius reguliariai tvarko ir dažo specialistė.

Sulauki daug komplimentų dėl gražių plaukų?

Kadaise juos turėjau labai ilgus. Įtėviai neleido kirptis, o buvo madingi visokie kirpimai, ryškios spalvos!.. Ir vieną dieną neištvėriau: nusikirpau juos ir padažiau chna. Kai turi – nevertini, o kai prarandi... Geriau jau niekada nebūčiau kirpusi. Išbandžiau įvairius šampūnus, galiausiai apsistojau ties „Margaritos“ šampūnu su linų ir kviečių ekstraktais – jis man geriausias, nes plaukams suteikia svorio. Naudoju ir „Margaritos“ balzamą. Po dušo plaukus patepu aliejumi – „Kerastase“ arba „L’Oréal Mythic Oil“. Kerpuosi pas Mantą Tautvaišą: esu natūralumo šalininkė, tačiau kartais noriu atsinaujinti, būti madinga, o Mantas sugeba padažyti plaukus labai natūraliai. Niekada nepamirštu manikiūro: ir rankų, ir kojų nagai man periodiškai lakuojami ilgalaikiu laku.

Kaip rūpiniesi savo kūnu?

Su drauge turime ritualą: kartą per mėnesį važiuojame į „Harmony Park“ be vyrų ir vaikų, užsisakome masažų, pilingų – po to jaučiuosi kaip naujai gimusi. Mėgstu ir sportą: mano raumenys turi gerą atmintį, nereikia daug sportuoti, kad turėčiau ryškų pilvo presą. Tik mieliau renkuosi ne sporto salių treniruoklius, o giluminius pratimus, kurie stiprina kūną iš vidaus. Labai patiko oro joga: kai kabėdama ore žvakės poza darai atsilenkimus, tiesiog jauti, kad raumenys dirba iki šonkaulių... Aš – už vidinę harmoniją.

5 grožio būtinybės

  1. Darbas, kuris daro tave laimingą.
  2. Sporto šaka, kuri tau patinka.
  3. Skaistalai.
  4. Gražūs antakiai.
  5. Tvarkingas manikiūras.

Nerijaus Palucko nuotrauka

Skaitykite daugiau