Grožio formulė pagal Jolantą Svirnelytę: „Ne visos spalvos ar jų atspalviai man tinka“

Jolanta Svirnelytė / Redos Mickevičiūtės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-03-31 14:46
„Įsivaizduokite: netrukus – tiesioginė transliacija, kartais sunkiai prognozuojamas pokalbis. Tačiau žinau: veidas nugrimuotas puikiai, plaukai švyti gražiai sudėlioti, drabužiais esu patenkinta. Taigi, kad ir kas bus – atrodau gerai. Pasitikėjimas savimi – iš karto didesnis, galiu visą dėmesį skirti pašnekovui, darbui“, – sako televizijos žurnalistė Jolanta Svirnelytė (41).

Prieš televizijos laidas jūsų grimu rūpinasi specialistai. O kiek dėmesio veido odai skiriate kasdien pati?

Minimaliai: vasarą – svarbiausia koks nors drėkinamasis, žiemą – maitinamasis kremas. Nors anksčiau serumus vertinau skeptiškai, bet odą regeneruojantis „Lancôme“ serumas patiko ir pasiliko mano namuose. Dabar naudoju drėkinamąjį „Rexaline“ kremą. Jis atsirado, kai keliaudama į Prancūziją pamiršau pasiimti kremą. Ten taikiausi nusipirkti ką nors žinomo, bet pardavėja pasiūlė išbandyti šitą – ir patiko. Pastaruoju metu naudoju ir lietuvišką kosmetiką „Žiedė“. Ji mano vonioje atsirado irgi atsitiktinai: buvo savaitgalis, baigėsi kremas – užsukau į vaistinę ir nusipirkau „Žiedę“. Jau esu išbandžiusi kelių rūšių kremą ir esu patenkinta.

Kaip su dekoratyvine kosmetika?

Kasdien dažausi minimaliai: paryškinu blakstienas, akių kontūrą ir – pirmyn. Tačiau jei ruošiuosi vakarėliui – tariuosi su vizažiste arba pasigražinu pati. Tokiems atvejams turiu „Lancôme“ kreminę pudrą. Ilgai blakstienas ryškindavau „Chanel“ tušu, bet pabandžiau „Helena Rubinstein“ ir nebegaliu skirtis! Gaila, kad kol kas šio prekės ženklo grožio priemonių Lietuvoje nėra. Šią vasarą draugė tokio blakstienų tušo vėl parvežė iš Izraelio. Mano akių šešėliai – „Givenchy“. Lūpdažiai –vizažistės rekomenduoti „Inglot“ ir pačios mėgstami „Lancôme“.

Redos Mickevičiūtės nuotr.
Redos Mickevičiūtės nuotr.

Dažnai kreipiatės į kosmetikes?

Kartkartėmis... Buvo laikotarpis, kai lankydavausi gydomosios kosmetologijos centre, dabar kartais užsuku pas „Beža Familia“ specialistes. Jos padaro procedūras, kokių reikia, ir vėl mano veidas džiaugiasi. Tačiau tai tikrai nėra reguliarūs vizitai. Pajuntu, kad norėtųsi, reikėtų – ir užsiregistruoju.

Tikrai reguliariai – kas mėnesį – einu dažyti plaukų.

Kartą šovė mintis nusidažyti plaukus žaliai. Jei būčiau ėjusi pas specialistus, gal jie man būtų taip ir nudažę, bet bandžiau pati ir nepavyko.

Ar prisimenate, kiek metų esate raudonplaukė?

Jau kokia dvidešimt metų tai tikrai. Kartą šovė mintis nusidažyti plaukus žaliai. Jei būčiau ėjusi pas specialistus, gal jie man būtų taip ir nudažę, bet bandžiau pati ir nepavyko. Todėl teko tą pačią dieną greituoju būdu vėl persidažyti raudonai. Nors – ir ryžai kiekvienas kirpėjas nudažo kitaip.

Prieš keletą metų atradau kirpimo meistrę Tatjaną Trusilienę, ji rado man tinkamus dažus, turi savo formulę ir žinau, kad visada pataikys taip, kaip reikia. Be to, jos panašios struktūros plaukai, ji irgi raudonai dažo savo garbanas. Taip pat pati išbando ir rekomenduoja priemones, kad mano natūralios garbanos gerai atrodytų.

Su plaukais yra reikalų, bet ko jų priežiūrai negaliu nusipirkti... Jei plaukus tiesiog išplaučiau ir iššukuočiau, tai atrodyčiau kaip Ala Pugačiova senais laikais... Dabar juos plaunu „Keune“ garbanotiems plaukams skirtu šampūnu, naudoju šio prekės ženklo kondicionierių, retkarčiais – kaukę. Tačiau vienas svarbiausių dalykų man – plaukų fiksavimo priemonės, mat panaudojus netinkamą garbanos gali sulipti, ištįsti arba kaip tik – išsipašyti. Tad po ilgų ieškojimų naudoju firmos „Revlon“ plaukų apimtį didinančias putas arba bičiulio plaukų stilisto Olego Berezino atrastą naujieną – „My Salon“ specialų aliejų.

Kartą prieš daug metų vienas kirpėjas buvo man ištiesinęs plaukus, tačiau pamačiau ir supratau, kad tai ne aš.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kokie kvepalai geriausiai atskleidžia jūsų charakterį?

Turiu jų visą būrelį. Aromato pasirinkimas priklauso nuo to, kaip tą akimirką jaučiuosi. Vakar purškiausi Chanel „Chance“, šiandien – Giorgio Armani „She“. Vakarui galiu rinktis Narciso Rodriguez „For her“, Calvin Klein „Obsession“, Gucci „Rush“ ar Hermès „Faubourg 24“.

Yra spalvų, kurios jums nepatinka?

Ne visos spalvos ar jų atspalviai man tinka. Tarkim, patinka mėlyna spalva, bet šalti jos atspalviai – niekaip netinka. Tas pats su kai kuriais žaliais atspalviais. Nepatinka neoniai tonai, į kuriuos žiūrint net akys įskausta.

Būna dienų, kai nesirengiate ryškiai?

Gal kartais būna?.. Tačiau jei vilkiu juodus džinsus ir juodą golfą, bet paltas – ryškiai žalias, tai kokios spalvos ta mano diena?

Kiek įtakos gerai savijautai, išvaizdai turi maistas?

Be abejo, daug. Tačiau aš tik ką suvalgiau picą. Tai ne pats geriausias maistas, bet nesigraužiu, nes žinau, kad tikrai negreitai picą valgysiu vėl. Mano pagrindinė taisyklė – nepersivalgyti ir įsiklausyti, ko nori organizmas. Jei svajoju apie saldainį ar picą – pirmyn: paskui gal norėsiu daržovių ar mėsytės. Tačiau jei nesu alkana, tikrai neisiu su visu būriu kolegų valgyti vien dėl to, kad dabar pietūs.

Kažkada bandžiau lankytis vienos kitos dietos. Net tokia mada kažkada buvo! Tada ir įsitikinau, kad geriau valgyti visada normaliai, be streso.

Ar jūs sporto aistruolė?

Ar aistruolė – nežinau, tačiau taip, anksčiau lankiau karatė, Tailando boksą ar bent jau ėjau į treniruoklių salę. Tačiau šiuo metu – gėda, jau koks pusmetis nesportuoju. Kartkartėmis apsilankau pas puikų kineziterapeutą Egidijų Tutkų. Tuo metu, kai jis mane masažuoja, malonumo būna nedaug, bet paskui jaučiuosi labai gerai. Tam niekada negailiu laiko. Netrukus jis ketina atidaryti savo sporto salę. Ketinu eiti pas jį mokytis taisyklingai sportuoti: ne kenkti sau mankštinantis bet kaip, o padėti. Kadangi tas žmogus padėjo mūsų sportininkams siekiant pasaulio rekordų, tikiu, kad žino, ką daro.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

  1. Tvarkingi, nenublukę, gražiomis garbanomis krintantys plaukai.
  2. Paryškintos blakstienos.
  3. Sveika oda.
  4. Gera fizinė būsena, kuri būna pasportavus.
  5. Tos dienos savijautą atitinkančios spalvos drabužiai.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Naujausi straipsniai