Grožio formulė pagal Ireną Starošaitę: „Jeigu švyti akys – moteris jau graži“

Irena Starošaitė/Asmeninio albumo nuotr.
Jūratė Ražkovskytė
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Nesvarbu, kokių kūno formų, plaukų spalvos ar ūgio yra moteris, jeigu švyti akys – ji jau graži“, – įsitikinusi dainininkė Irena Starošaitė (50).

PLAUKAI. Taip drastiškai nusitrumpinau plaukus pirmą kartą gyvenime. Prieš tai buvau susipynusi kasytes – ir Žilvinui patinka toks mano stiliukas, ir kelionėse patogu. Bet šįkart per ilgai užsibuvau su tomis kasytėmis, todėl šiek tiek pagadinau plaukus. Pajutau, kad noriu pokyčių: „Kerpam ežiuku.“ Kirpėja net rankomis sumojavo: „Oi, ne! Man gaila!“ Sutarėme, kad nutrumpins kiek įmanoma.

PAPILDAI. Jau dvylika metų geriu kompanijos „NeoLife“ papildus. Tapau ištikima kliente po to, kai šie papildai padėjo man atsikratyti šienligės, kankinusios daug metų. Dabar nuolat vartoju papildus: kartais geriu kalcį ir omega-3 – plaukams pagerinti, kartais – vitaminus E ir C – odai paskaistinti ir energijai padidinti.

VEIDO ODA. Kai prieš dvejus metus „NeoLife“ pasiūlė naują produktų liniją – priemones veido odai, iškart išbandžiau. Šios firmos makiažo valiklis, pienelis, tonikas, serumas ir kremas dabar užima garbingą lentyną mano vonioje. Patinka, kad juos paprasta naudoti, reikia labai nedidelio kiekio, visi kremai ir serumai greitai susigeria. Seniau esu pirkusi ir brangesnių, ir pigesnių kremų – didelio skirtumo nepastebėjau. Tiesa, nuo vieno pigaus kremo ant veido buvo atsiradusi odos erkutė – bjaurus reikalas, kol išsigydžiau. O pradėjus naudoti „NeoLife“ veido priemones, oda džiugina, toks jausmas, kad nesensta.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Geriausia man – kompanijos MAC. Kai daug judi scenoje, ypač kai koncertuoji vasarą, svarbiausia, kad grimas nenubėgtų. Tačiau kasdien dažausi visai mažai – tik blakstienas perbraukiu. Dažniausiai perku „L’Oréal“ blakstienų tušą, vis dėlto tobulo dar nesu atradusi.

SPORTAS. Seniau tik aukštakulnius pripažinau – ir net labai labai aukštais kulnais. Tačiau prieš trejus metus pradėjusi žaisti padelį, pamėgau sportbatukus. Apskritai sportas, judėjimas man yra labai svarbūs: bent dukart per savaitę žaidžiu padelį, šoku, sportuoju.

SVORIS. Pavydžiu tiems, kas gali valgyti viską ir nestorėti. O aš, jei nuo jaunystės nebūčiau prisižiūrėjusi, nežinia, kokio dydžio dabar būčiau. Sunkiausia, kad viena namuose turiu atidžiai rinktis, ką dėti į burną. Kitiems namiškiams, nors ir ką valgytų, į kūną neina.

STOKHOLMO DIETA. Pastarasis bandymas lieknėti buvo pagal Stokholmo dietą. Man ji visai tiko, nes gamini pagal būtent tau suderintus patiekalų receptus. Devynias savaites valgiau laikydamasi griežto grafiko, per tą laiką nukrito devyni kilogramai. Šios dietos net dieta nevadinčiau – tai normali mityba, nes valgyti gali beveik viską. Buvo kelios išimtys: reikėjo atsisakyti baltos duonos, bulvių, makaronų, alkoholio. Bet jei užsimanau, išsiverdu nedaug visagrūdžių miltų makaronų. Blynelius gali atstoti viso grūdo tortilijos, šiek tiek galima ir visagrūdės duonos. Atsisakiau cukraus ir saldžių kepinių, nebent kartais pasilepinu gabalėliu šakočio. Išmokau nevartoti daug druskos: įvairūs prieskoniai ar vienas su kitu derantys produktai sukuria puikų skonį ir druskos tiesiog netrūksta. Dabar šios dietos taip griežtai nebesilaikau, bet kartkartėmis išsitraukiu receptus ir pasigaminu siūlomų patiekalų.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS:

Vonia ar bent dušas.

Plaukų džiovintuvas.

Tamsi plaukų spalva.

Sportbačiai.

Geros mintys ir nuotaika.

Skaitykite daugiau