Grožio formulė pagal Inidę Jasnauskaitę

Inidė Jasnauskaitė / asmeninio albumo nuotrauka
Autorius: Jūratė Ražkovskytė
Publikuota: 2020-02-24 08:00
„Būdama gal dešimties dalyvavau ilgiausių plaukų konkurse, manieji buvo 83 centimetrų ilgio. Nuo tol tik pakerpu plaukų galiukus, nedažau jų“, – vieną iš savo puošmenų įvardija mados tinklaraštininkė, modelis Inidė Jasnauskaitė (21). Vilniaus universitete sociologiją ir Vilniaus kolegijoje tarptautinį verslą studijuojanti mergina instagrame turi arti 20 tūkstančių sekėjų.

PABUDIMAS. Ryte nieko negaliu imtis. Kol nenuėjau į dušą, nenusiprausiau ir nepapusryčiavau, manęs geriau nekalbinti. Labai mėgstu plaktą kiaušinienę – beveik kasryt jos pasiruošiu, dar kavos ir pusryčiauju ramiai, neskubėdama.

VEIDAS. Vakarais, prieš prausdamasi po dušu, pirma veidą nuvalau „SVR Sebiaclear“ miceliniu vandeniu, skirtu riebiai ir mišriai odai. Prausiu tos pačios linijos bemuiliu prausikliu. Nusausinu kosmetinėmis servetėlėmis, kurių galima rasti kiekviename prekybos centre, – tik ne tuo pačiu kūnui skirtu rankšluosčiu, nes ant jo nusėda per daug nešvarumų, kad būtų galima šluostytis veidą. Taip apsaugau jį nuo bakterijų, virusų, bėrimo.

KREMAI. Paakių produktams, kremams nuo raukšlių esu kiek per jauna. Kasdienei priežiūrai man pakanka dieninio drėkinamojo gelinio veido kremo „Mixa Hyalurogel“ ir tos pačios firmos drėkinamojo naktinio veido kremo-kaukės.

KŪNAS. Keliskart per savaitę vakarais mėgstu pasilepinti „L’Occitane“ stangrinamuoju migdolų aliejumi. Oda pradėjo sausėti, todėl nepamirštu kas vakarą juo pasitepti.

PLAUKAI. Jiems skiriu daugiausia dėmesio. Vakare prieš miegą plaukus iššukuoju ir supinu į kasą, kad nesusiveltų. Jie garbanojasi, todėl ryte neatrodytų gražiai. Galvą plaunu kas dvi dienas. Juokauju, kad plaukams priemonių turiu daugiau nei veidui – naudoju ne tik „RICH Pure Luxury Intense Moisture“ šampūną, bet ir tos pačios firmos kondicionierių bei avižų kaukę „Gaia“. Pastarąją naudoju nuo vaikystės, ji man labai tinka. Nusausinusi plaukus dar patepu „Garnier“ arganų aliejumi, naudoju ir intensyviai maitinantį plaukų kremą „Kérastase Nutritive“. Normaliai jų būklei palaikyti vartoju vitaminus „TRX2“ su biotinu ir cinku.

VERTYBĖ. Nuo vaikystės turiu nuostatą, kad ilgi plaukai yra didelė vertybė. Esu tikra, kad instagrame būtent plaukai mane išskyrė iš kitų influencerių. Smagu, kai merginos keičia šukuosenas ir pačios keičiasi, bet savo plaukus per daug branginu, kad galėčiau nusikirpti.

KVEPALAI. Jeigu išeinu iš namų ir jau laiptinėje prisimenu, kad pamiršau pasikvepinti, grįžtu ir tai padarau. Be aromato šleifo jaučiuosi kaip nuoga. Šiuo metu mano mėgstamiausi – „Nishane Fan Your Flames“. Jais pasikvepinusi sulaukiu daug komplimentų.

STILIUS. Neturiu vieno, nes stilius yra nuotaikos dalykas. Šiandien galiu apsirengti visiškai juodai, o kitą dieną užsimanyti rožinės suknelės. Nes tokia bus nuotaika. Vis dažniau apsiperku internetu. Kai apžiūrinėju drabužį, iškart galvoju, su kuo jį derinsiu. Tarkime, sijonas turi tikti ir prie švarko, ir prie megztinio, ir prie glaustinukės. Negali pirkti drabužio, kad juo apsivilktum tik vieną kartą, – turi sukurti bent tris derinius su juo. Pastebėjau, kad mano sekėjams instagrame patinka, kai rodau, kokių drabužių ar daiktų nusipirkau, ką su kuo derinsiu.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Pusryčiai.

Kvepalai ir laikrodis.

Du litrai vandens per dieną.

Arganų aliejus plaukams.

Fizinis aktyvumas.

Naujausi straipsniai