Grožio formulė pagal Ingą Žuolytę: „Mityba yra visa ko pagrindas“

Inga Žuolytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-24 09:00
„Mityba yra visa ko pagrindas, tai atspindi ne tik mūsų figūra ir savijauta, bet ir veido oda, – sako tinklaraštininkė, projekto „Daugiau nei mama“ iniciatorė Inga Žuolytė (24) ir prisipažįsta, kad gimus sūnui Gabrieliui niekaip nepavyksta susigrąžinti ilgus metus puoselėto sveikos gyvensenos ritmo. – Šiuo metu tikrai nesu pavyzdys.“

RITUALAI. Kiekvieną rytą veidą nuprausiu vandeniu, o nusišluosčiusi padengiu maitinamuoju arba drėkinamuoju kremu – tai priklauso nuo metų laiko.

PLAUKAI. Jokios specialios priežiūros jiems neskiriu, tiesiog kas antrą dieną – esant galimybei, stengiuosi tai daryti kiek įmanoma rečiau – galvą plaunu šampūnu, skirtu dažytiems plaukams, paskui tepu kondicionieriumi, kartkartėmis naudoju kaukę. Kas porą mėnesių apsilankau kirpykloje – patamsinu spalvą ir patrumpinu plaukų galiukus. Taip pat esu pamėgusi TRX plaukų priežiūros priemones iš „New Crush“.

DANTYS. Maždaug prieš dvejus metus juos balinau kapomis, tačiau jau kuris laikas to nedarau.

NAGAI. Jie yra labai silpni, kaip popierius. Tad jau apie trejus metus darausi gelinį lakavimą ir neketinu nustoti, nes taip nagai ne tik visuomet yra sutvarkyti, bet ir nelūžinėja.

VEIDO ODA. Nesu prisirišusi prie vieno prekės ženklo. Dabartinė veikla man leidžia išbandyti daugybę produktų, tai ir darau. Šiuo metu didžiąją dalį mano lentynėlės, kurioje – veido odos priežiūros priemonės, užima „Eucerin Dermopure“ linijos, skirtos į aknę linkusiai odai, produkcija: veido prausiklis, tonikas, raminamasis veido kremas. Taip pat didesnį dėmesį skiriu paakiams, todėl nuolat naudoju paakių kremą, dabar tai – „TONYMOLY Panda’s Dream“. Kas mėnesį stengiuosi aplankyti savo kosmetologę Mariją Gulijevą, ji parenka mano veidui tinkamiausias procedūras.

MITYBA. Šiuo metu tikrai nesu pavyzdys. Ilgą laiką mano maitinimosi įpročiai buvo idealūs, tačiau gimus vaikeliui išsimušiau iš sveiko gyvenimo būdo ir vis neberandu motyvacijos grįžti prie jo. Nors tiek mano oda, tiek savijauta rodo, kad tai padaryti būtina.

KVEPALAI. Patinka saldūs, gaivūs kvapai. Vieni mėgstamiausių – „Flora By Gucci“ ir „Guerlain Eau de Parfum Florale“.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Šiandieninis mano gyvenimo ritmas įpareigoja kosmetikos naudoti kur kas daugiau, nei norėčiau, todėl pasitaikius progai stengiuosi veido odą pailsinti. Neseniai dvi savaites atostogavau Kretoje ir nenaudojau dekoratyvinės kosmetikos. Šiuo metu mano mėgstamiausios priemonės – „MAC Studio Fx“ kompaktinė pudra bei makiažo pagrindas.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS:

Geras miegas.

Vanduo.

Mėgstami kvepalai.

Sveiki plaukai.

Nuoširdi šypsena.

Naujausi straipsniai