Grožio formulė pagal Ingą Stumbrienę: „Niekada neatrodau bet kaip, nes tinkamai nesusitvarkiusi jaučiuosi nepatogiai“

Inga Stumbrienė / Evelinos Dzienaitės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-08-07 08:00
​​​​​​ Liekna, aukšta ir visada pasitempusi. Taip kasdien atrodo dviejų vaikų mama Inga STUMBRIENĖ (33), dėmesio savo išvaizdai negailinti ne tik išskirtinėmis progomis.

Inga, kas jums yra didžiausia moters puošmena?

Ilgi ir gražūs plaukai, todėl jiems skiriu daug dėmesio. Kadangi manieji yra kaskart šviesinami, privalau juos prižiūrėti taip, kad visada išliktų žvilgantys ir stiprūs. Išbandžiau daugybę priemonių ir jau žinau, kas jiems tinka idealiai: tobulai atkurianti ir šviesius plaukus maitinanti kaukė „L’Oréal Absolut Repair“. Kasdien plaudama plaukus naudoju ir tos pačios linijos šampūną, drėgnus jų galiukus patepu „Reviline Revigloss Cristalli Liquidi“ aliejuku, kuris palengvina šukavimą. Šukuosenai formuoti renkuosi vidutinės fiksacijos, ilgai išliekantį ir apimties suteikiantį „Matrix Volume Fixer“ plaukų laką.

Niekada tamsiais plaukais nenorėjau būti. Kadangi mano oda yra šviesi, veido bruožai švelnūs, šviesiaplauke būti man tinka labiausiai.

Paprastai pavasarį plaukams labai trūksta naudingų medžiagų, todėl vakarais naudoju „Nioxin Intensive Treatment Night Density Rescue“ lašus, kurie ne tik stabdo plaukų slinkimą, bet ir skatina augimą. Plaukams stiprinti tris kartus per dieną geriu vitaminus „Pantogar“. Buvo laikas, kai plaukai po šukavimo karštomis žnyplėmis tapo itin pažeisti ir net galvojau apie jų trumpinimą, bet, laimei, mano plaukų meistrė patarė įsigyti ir kelis kartus per savaitę plaukus tepti „Leonor Greyl“ palmių aliejumi, jis ir išgelbėjo mane nuo gresiančių kardinalių išvaizdos pokyčių. Nuo šiol šis aliejus yra nepakeičiama mano plaukų puoselėjimo priemonė.

Jus visi įpratę matyti šviesiais plaukais. Gal kada buvote ir tamsiaplaukė?

Niekada! Nes niekada tamsiais plaukais nenorėjau būti (nusišypso). Kadangi mano oda yra šviesi, veido bruožai švelnūs, šviesiaplauke būti man tinka labiausiai. Apskritai mano mėgstamiausios spalvos yra šviesios.

Daug investuojate į grožį?

Tiek, kiek reikia tam, kad gerai jausčiausi. Dauguma grožio procedūrų patikiu profesionaliems meistrams: kirpėjams, vizažistams, masažo specialistams, kuriuos gerai pažįstu ir kuriais visiškai pasitikiu. Kūno odą tik visai neseniai pradėjau lepinti masažais, pilingo ir drėkinamosiomis procedūromis. Namuose kūną esu pratusi patepti tik kūno kremu. Nė karto nesu bandžiusi aparatinių grožio procedūrų. Kiekvieną rytą ir vakarą odą būtinai palepinu drėkinamuoju „Sothys“ kremu, rytais paakius patepu drėkinamuoju kremu „Mesoestetic Energy C Eye Contour“. Kas antrą vakarą odą palepinu drėkinamąja „Sothys Hydra-Lissant“ veido kauke.

Ko jūsų kosmetikos krepšelyje rastume daugiausia?

Didžiąją jo dalį dabar sudaro mano labai pamėgti ir tobulai tinkantys jūros mineralų pagrindu pagaminti „Jane Iredale“ produktai: veido bazė, biri ir kompaktinė veido pudros, skaistalai, šešėliai, lūpų dažai. Dieną dažniausiai lūpas patepu blizgiu – svarbu, kad jis ne tik žėrėtų, bet ir gerai drėkintų, ilgai išliktų. Šiuo metu kosmetinėje turiu kelių atspalvių „Dior“ ir „Chanel“ blizgių. Vakare lūpų dažus renkuosi labai atidžiai, kad būtų kokybiški: gerai drėkintų ir ilgai išliktų. Esu labai patenkinta „Jane Iredale Lip Fixation“ lūpų dažais. Turiu ir mėgstamiausią blakstienų tušą – „Lancôme Hypnôse“: puikiai ilgina, tankina ir užriečia. O štai akių kontūro pieštukas man visai nereikalingas, jo niekada ir nenaudoju.

Kvietimų į renginius neatsiginate, o juose visada atrodote susitvarkiusi nuo galvos iki kojų. Pasiruošti vakarėliams – tikras darbas! Jis ilgai trunka?

Maždaug keletą valandų. Makiažą ir šukuoseną visada patikiu profesionalams, kurie puikiai žino, ką aš mėgstu, o ko ne. Įprastą dieną stengiuosi veidui duoti ramybę ir nuo kosmetikos gausos jis ilsisi: užtenka gero lūpų blizgio ir blakstienų tušo. Nesvarbu, paprasta diena ar vakarėlis, niekada neatrodau bet kaip, nes tinkamai nesusitvarkiusi jaučiuosi nepatogiai.

Pažvelgus į jus nekyla klausimo, ar žiūrite, ką dedate į lėkštę, – liekna figūra išduoda tinkamus mitybos įpročius.

Moters išvaizda, jos grožis – harmoninga visuma, todėl svarbu ne tik naudojamos veido ir kūno odos priežiūros priemonės, bet ir sveika bei aktyvi gyvensena. Mano gerai savijautai svarbiausia yra miegas, sveika mityba ir sportas. Visada stengiuosi miegoti bent aštuonias valandas, rytą pradedu stikline vandens, kad pažadinčiau organizmą, tada trisdešimt minučių skiriu mankštai namuose, kad išjudinčiau raumenis ir sustiprinčiau kūną. Dieną stengiuosi valgyti tris ar keturis kartus mažomis porcijomis, vakarienės prisėdu likus maždaug keturioms valandoms iki miego. Mano valgiaraštyje dominuoja vaisiai ir daržovės, paskui – žuvys ir paukštiena. Ir – labai mėgstu saldumynus, tačiau jais mėgaujuosi saikingai.

5 grožio būtinybės

1. Subalansuota mityba.

2. Aktyvi gyvensena.

3. Poilsis.

4. Skaisti oda, žvilgantys plaukai, sutvarkyti nagai.

5. Teigiamos emocijos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai