Grožio formulė pagal Indrę Stonkuvienę: patinka tai, kas neatima laiko

Indrė Stonkuvienė / „Eglė Liepa photography“ nuotr.
Autorius: Gerda Prancūzevičienė
Publikuota: 2018-07-02 06:18
TV laidų vedėja, internetinių – „#MoterųPasaulyje“ ir „#MamųPasaulyje“ – kūrėja, verslininkė Indrė STONKUVIENĖ (32) juokiasi, kad ir jai kartais nutinka taip, kaip vienai jos kuriamų personažų, – tuo pat metu tenka ir dantis valytis, ir kojas skustis: „Juk savęs puoselėjimas atima siaubingai daug laiko!“

Mityba. Esu susitaikiusi, kad mano figūra buvo ir bus moteriška. Laukdamasi abiejų vaikų buvau priaugusi po 30 kilogramų. Vienoms tinka sporto salė ir sveika mityba, o man – nepatinka. Mano charakteris toks, kad užuot kilnojusi „metalus“ pasileidžiu muziką ir šoku su vaikais. Man vienas didžiausių malonumų skaniai pavalgyti. Ir valgau, ką noriu, nes nėra blogų produktų ar patiekalų, yra blogi kiekiai. Nesikoncentruoju į dietas, nes visi draudimai paskatina atvirkštinę reakciją. Valgau, ką noriu, bet savęs už tai nebaudžiu, nes baudimas prideda dar du kilogramus. Reikia mėgautis tuo, ką darai, ir lankytis procedūrose!

„Eglė Liepa photography“ nuotr.
„Eglė Liepa photography“ nuotr.

Procedūros. Esu iš tų moterų, kurioms privalomi manikiūrai, pedikiūrai. Kirpykla – dienos iššūkis, nes negaliu ramiai nusėdėti vienoje vietoje. Aš mėgstu daryti viską greitai, patinka tai, kas neatima laiko. Grožio ir estetikos studijoje „Visible Beauty“ atradau greitą ir produktyvų būdą: stojau į amžiną kovą su celiulitu pradėjusi lazerines kūno apimčių mažinimo procedūras. Tai visiškai neskausmingas odą stangrinantis „paketas“: lazeris, masažai, įvyniojimai ir ultragarsas su specialiu geliu. Tave išmatuoja prieš procedūrą ir po jos – rezultatas akivaizdus! Stengiuosi studijoje apsilankyti bent kartą per savaitę.

„Eglė Liepa photography“ nuotr.
„Eglė Liepa photography“ nuotr.

Oda. Ten pat atlieku drėkinamąsias veido procedūras. Grožio studijoje priežiūros priemones parenka mano veido ir viso kūno prižiūrėtoja – ji mato, ką šiuo momentu man reikia naudoti, pavyzdžiui, „L’Occitane“ šlamučių veido kremą „Divine“. Taip pat naudoju „Dior“ kremus, gelius, kitas „L’Occitane“ veido ir kūno priežiūros priemones.

Makiažas. Jei nereikia filmuotis, ilsinu odą, drėkinu ir vaikštau be makiažo. Dėl to gaunu daug žinučių iš sekėjų: Kaip faina tave matyti natūralią, nepasidažiusią ar ką tik atsikėlusią anksti ryte ir užtinusią...“ Savo auditoriją aš imu ne išoriniu, o vidiniu grožiu. Bet tai nereiškia, kad esu nevala ir man nerūpi, kaip atrodau. Tiesiog mano prioritetas nėra ryte atsikėlus pirmiausia pulti darytis makiažo, o tada pasirodyti vyrui – ne ne, jau kokią ėmei, tokią ir turėk!

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

Plaukai. Gyvenime nesu dažiusi plaukų kirpykloje! Mes su mamyte viena kitą dažome gal kokia 15 metų! Labiausiai mano plaukai kenčia prieš filmavimus nuo tiesinimų, rietimų, deginimų, kartais per dieną net dukart keisdavo šukuoseną! Kai pamatau, kad lūžinėja galai, nueinu į kirpyklą ir netaupydama nukerpu – pastarąjį kartą net 10 centimetrų pasitrumpinau. Kad plaukus atgaivintų, sudrėkintų, kirpykloje man deda kaukes, įtrina specialias kapsules. Pati naudoju „L’Occitane“ stiprinamąjį plaukų galiukų aliejų.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Gerti daug vandens.

Drėkinti veidą.

Atlikti kūno apimčių mažinimo procedūras.

Valgyti, ką noriu, ir savęs už tai nebausti.

Mylėti save tokią, kokia esu.

Naujausi straipsniai