Grožio formulė pagal Ievą Swan: „Anksčiau turėjau rimtų odos problemų“

Ieva Swan / Naglio Bieranco nuotr.
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Turbūt ne man vienai taip: metams bėgant, mano makiažas tampa vis paprastesnis, kuklesnis, jo vis mažiau matyti, – šypteli tinklaraštininkė, socialinių tinklų žvaigždė Ieva Swan (28). – Kartais net baisu darosi: gal greitai visai liausiuosi dažytis?..“

ODA. Jau galiu džiaugtis, kad veido oda švari ir lygi. Anksčiau turėjau rimtų problemų: ėmiau netoleruoti kai kurių maisto produktų ir mane staiga pradėjo berti. Sąžiningai myniau kelius pas kosmetologus ir dermatologus, išbandžiau įvairias procedūras. Rūgštinis veido valymas padėjo, bet kartu ir sugadino odą: po tokios procedūros veidą reikia labai saugoti, ginkdie nesirodyti saulėje, o aš gana atsainiai į tai žiūrėjau – ne visada tepdavausi apsauginiu kremu nuo saulės. Ir ką gi – bėrimas dingo, bet atsirado pigmentinių dėmių. Rūgštinis veido valymas mažas dėmeles panaikindavo, tačiau rasdavosi naujų. Išgelbėjo vizažistė – patarė, kad pigmentines dėmes veiksmingai naikina vitaminas C. Yra begalė kremų ir serumų su šiuo vitaminu – juos ir naudoju, jie padeda labiau nei rūgštinis valymas. Sureguliavau mitybą, apribojau pieno produktus ir glitimą – oda už tai padėkojo. Ir, žinoma, naudoju apsaugines priemones nuo saulės: atostogaudama nuo ryto iki vakaro tepuosi kremu su SPF 50, mano dekoratyvinės kosmetikos priemonėse irgi yra SPF filtrų. Iki šiol kas mėnesį kosmetologė atlieka veido valymą, tik jau nebe rūgštinį.

RYTAS. Iš ryto veidą prausiu „Biodermos“ prausikliu. Anksčiau kiekvieną kartą nusipraususi naudodavau ir toniką, bet jis baigėsi – ir jokio skirtumo nejaučiu. Užtat kruopščiai naudoju serumus: šiuo metu tai „Eucerin“ su vitaminu C. Paskui tepu drėkinamąjį kremą „Mixa“: pigus, bet man tinka. Mėgstu drėkinamąsias veido kaukes – ypač žaliąją „Kiehl’s“ su avokadais, ji tikrai labai gera.

Ieva Swan/Naglio Bieranco nuotr.

VEIDAS. Mano makiažas būna dviejų tipų – intensyvesnis, kai reikia eiti į renginį ar vakarėlį, ir kasdienis, kuris metams bėgant paprastėja. Dažnai net nematyti, kad esu pasidažiusi. Abiem atvejais naudoju mineralines pudras „bareMinerals“: dienai pakanka vien birios, o vakarui užsitepu gerai maskuojančią skystąją pudrą „bareMinerals BarePro“ ir sutvirtinu ją biriąja. Blakstienas dažau „Idun Minerals“ tušu, antakius – „Maybelline Tattoo Brow“ dažais. Antakiai man svarbu: veido oda gali būti ir nedažyta, bet jie – būtinai. Kartais veidą kontūruoju „Benefit“ bronzantu. Lūpoms atradau idealų „Isadora“ lūpų blizgį: graži spalva, natūraliai atrodo, ilgai išlieka. Vokų šešėlių nenaudoju, jei reikia – einu pas vizažistę.

PLAUKAI. Pasikerpu kas mėnesį. Taip dažnai darau ne tik dėl to, kad mama – kirpėja: pastebėjau, kad nuolat kerpami plaukai greičiau auga, tapo sveiki. Plaukus dažau natūraliais „Schwarzkopf Essensity“ dažais, naudoju „Nature Box“ žaliosios linijos šampūną ir kondicionierių.

KVEPALAI. Dabar madingi įvairūs nišiniai kvepalai, bet mano mėgstamiausi išlieka „Chopard Enchanted“.

MANIKIŪRAS. Tvarkingi nagai man labai svarbu, jie tarsi etiketė. Kiekvieną mėnesį meistrė juos lakuoja kietuoju geliu – ir visomis įmanomomis spalvomis.

5 grožio būtinybės

Ilgas miegas

Subalansuota mityba

Drėkinamoji veido kaukė

Tvarkingas manikiūras

Švarūs blizgūs plaukai

Skaitykite daugiau