Grožio formulė pagal Ievą Stasiulevičiūtę: „Niekas taip gerai nemaskuoja patamsėjusių paakių kaip ryškios lūpos! “

Ieva Stasiulevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Gerda Prancūzevičienė
Publikuota: 2018-07-09 08:00
Jei vakar sutikote TV ir radijo laidų vedėją Ievą STASIULEVIČIŪTĘ (29) ilgais šviesiai plaukais, tai nereiškia, kad šiandien atpažinsite, nes gali būti nusirėžusi kasas ir persidažiusi!
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Plaukai. Mano eksperimentų, susijusių su kirpimais ir spalvomis, priežastis – plaukų stilistas Kęstas Rimdžius! Nuolat tiesinami, garbanojami, šviesinami ir vėl tamsinami plaukai reikalauja priežiūros – įvaizdžio namuose „Kukla Beauty Box“ darausi plaukų SPA procedūras. Čia man parenka visas priemones. Naujausias atradimas – „Balmain Hair Couture Leave-In Conditioning Spray“. Ši priemonė taip gerai pakelia plaukus nuo šaknų, kad išėjusi iš namų atrodau kaip po kirpyklos, ji nepakeičiama, jei vakare reikia atgaivinti šukuoseną.

Niekas taip gerai nemaskuoja patamsėjusių paakių kaip ryškios lūpos!

Antakiai. Labai džiaugiuosi, kad paauglystėje namuose neradau pinceto. Niekada nei pati jų pešiojau, nei kitiems leidau tai daryti. Mano antakių forma visiškai natūrali.

Oda. Pirmą veido kremą pirkau būdama 23-ejų. Man nepakeičiama „La Mer“ kosmetika. Jei odai reikia intensyvesnio drėkinimo, tepu kaukę, serumą, stengiuosi apsilankyti veido masaže, kuris daromas su šia kosmetika. Kas visuomet aktualu merginoms, kai saulė nelepina, arba priešingai – kaip šiais metais, kai vasara užklupo netikėtai, – įdegio kosmetika! Šiuo klausimu galiu drąsiai konsultuoti, nes, kad ir koks būtų metų laikas, visuomet vaikštau nuogomis kojomis ir segiu sijonus, o kojos atrodo tobulai įdegusios, nes naudoju „Fake Bake“ įdegio kosmetiką.

Tai Dievo kūrinys skubančioms – yra tekę pakeliui į renginį net automobilyje išsitepti. Tolygiai padengia odą, netepa drabužių, nuostabi spalva – jokių 50 oranžinių atspalvių! Kojos atrodo kaip nufotošopintos!

Makiažas. Jis turi būti, bet skirtingas, kai einu į filmavimo aikstelę ar vėlyvų pusryčių su draugais. Svarbiausia – kuo natūralesnė pudra, kuri ne tik maskuoja, bet ir nekemša porų, – renkuosi skystą „La Mer Soft Fluid Long Wear“ ir dar „Sensai Flawless Satin“. „La Mer“ skaistalai arba „Caron Sparkling Powder“ biri pudra – priemonės su šviesą atspindinčiomis dalelėmis, kurios suteikia odai švytėjimo.

Niekas taip gerai nemaskuoja patamsėjusių paakių kaip ryškios lūpos! Lūpdažiai – YSL matinis Nr. 7 ir „Mac Retro Matte“ – „Slipper Orchid“, o kai norisi klasikos – nepakeičiama „Dior“ matinė raudona.

Ritualai. Mano atradimas – limfodrenažiniai masažai! Kai norėjau atsikratyti kelių priaugtų kilogramų, išbandžiau įvairų sportą ir mitybą. Na, skaniai valgyti man neuždrausit, o jei bandysit, tai suvalgysiu jus! Sportas, kilogramų ir centimetrų skaičiavimas kėlė didelį stresą, priaugau dar kelis kilogramus. Limfodrenažiniu masažu sudomino Diana Vapsvė, kuri atidarė studiją, – jau beveik metai bent kartą per savaitę praveriu jos duris.

Sportas. Penktadieniais ir šeštadieniais šoku klube „Anna Mesha“ Kaune arba Vilniuje.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Miegas.

Kremas „La Mer Soft Cream“.

Mano vyro komplimentas.

Bent vienas aksesuaras, kuris visiškai nedera prie garderobo, – laikrodis, žiedas, plaukų segtukas ar ryškūs bateliai.

Švarūs plaukai.

Naujausi straipsniai