Grožio formulė pagal Ievą Daugirdaitę: „Prie veidrodžio sugaištu mažai laiko“

Ieva Daugirdaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Remigija Paulikaitė
Publikuota: 2018-12-17 08:00
„Mėgstu natūralumą. Todėl prie veidrodžio sugaištu mažai laiko“, – sako drabužių dizainerė Ieva DAUGIRDAITĖ (31).

VEIDAS. Daugiau investuoju ne į kosmetiką, o į maisto papildus, vidaus švarą, kuri paskui atsispindi ir išorėje. Paprastomis dienomis visiškai nesidažau, net blakstienų neryškinu tušu, nes jis dirgina akis. Todėl vakare dažniausiai pakanka veidą nuprausti vandeniu. Naudoju želės konsistencijos „Esthederm“ prausiklį, „Eucerin“ micelinį vandenį. Patinkanti priemonė – „Filorga Scrub & Mask“. Tai – šveitiklis ir kaukė. Iš pradžių produkto reikia užtepti ant drėgnos odos ir apie minutę masažuoti. Paskui dešimt minučių palaukti ir nuplauti. Kai nesidažau, šią priemonę naudoju kartą per savaitę. O jei būnu su makiažu, jį visada nuvalau miceliniu vandeniu ir „Filorga Scrub & Mask“.

Mano oda mišri. Nemėgstu kremų, nes jie odą riebina ir suteikia nepageidaujamo blizgesio. Todėl šiltuoju metų laiku veidą drėkinu labai lengvais kremais, emulsijomis. Vasarą mano favoritas – drėkinamasis „Filorga-Lift Designer“ serumas, atvėsus orams jį pakeičiau į lengvos konsistencijos kremą „Filorga Time-Filler“.

MAKIAŽAS. Jei reikia makiažo, veidą padengiu be galo lengvos tekstūros „Mac Studio Face and Body“ pudros emulsija. O „Dior“ pudrą naudoju kaip maskuoklį: ja perbraukiu kaktą, nosį, smakrą, skruostus. Blakstienas ryškinu „Chanel“ tušu. Lūpoms dažniausiai užtenka paprasčiausio balzamo.

KVEPALAI. Jų turiu daug, keičiu pagal nuotaiką. Daugelis kvepalų bendri su vyru, nes man patinka kvepintis vyriškais aromatais. Šiuo metu mano mėgstamiausias aromatas – „Kilian Love, Don’t Be Shy“. Patinka kūną tepti lengvai aromatizuotais kūno kremais – kartais ir kvepalų nebereikia. Dabar naudoju „Korres“ iš „Crème de la Crème“, patinkančių randu ir iš „Rituals“.

PLAUKAI. Man atrodo, kad kuo yra ilgesni, tuo paprasčiau plaukus prižiūrėti. Užtenka kas porą mėnesių patrumpinti jų galiukus. Visada ant rankos turiu gumelę, kad prireikus juos galėčiau susirišti. Mano plaukai nereiklūs, todėl naudoju paprasčiausius šampūnus ir balzamus, tarkim, „Dove“ ar ekologiškus firmos „Eubiona“. Patinka „Rene Furterer“ plaukų priežiūros priemonės.

MITYBA. Atsikėlusi visada pirmiausia išgeriu stiklinę drungno vandens. Mane jis atgaivina. Paskui – du puodelius juodos nesaldintos kavos. Kitaip neatsibundu. Žinau, kad blogai, bet man labai skanu tirpi kava. Dieną visada turiu buteliuką paprasto vandens, o vakare esu priklausoma nuo gazuoto mineralinio.

Valgau viską, bet jaučiu, kiek ir ko noriu. Mano racione yra ir daržovių, ir nesveiko maisto, baltymų, angliavandenių. Vyras iš manęs juokiasi, nes saldumynus ypač mėgstu valgyti po vidurnakčio.

DRABUŽIAI. Spintose daugiausia – džinsų, patogių palaidinių, golfų, džemperių. O labiausiai patinka švarkai, po jais vilkiu paprastus trikotažinius marškinėlius. Galiu atrodyti mažiau graži – svarbu, kad jausčiausi patogiai, kad drabužiai netrukdytų bendrauti ir dirbti. Išskirtiniais atvejais, kai kur nors išeiname su vyru, norisi pasipuošti. Tada atsiranda ir suknelių, ir aukštakulnių, elegantiškesnių elementų. Kartais smagu ir pačiai pasikeisti, ir aplinkai save kitokią parodyti...

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Stiklinė drungno vandens ryte.

Šypsena. Būtina ir dėl savęs, ir dėl kitų.

Plaukų gumelė. Ji visada man ant rankos.

Natūralumas. Daugelis nustemba mane pamatęs pasidažiusią.

Nevaržoma laisvė. Tai yra būsena, kurią gali suteikti patogūs drabužiais, batai.

Naujausi straipsniai