Grožio formulė pagal Gintarę Songailę: dėl vieno išvaizdos pakeitimo sulaukė vyro moralo ir taip nebesielgia

Gintarė Songailė / „OKTO photography“ nuotrauka
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trijų berniukų mama, krepšinio trenerio Dariaus Songailos žmona Gintarė SONGAILĖ (26) atskleidžia paslaptį, kas jai padeda kasdien atrodyti dailiai ir be jokio nuovargio veide: „Miegas! Tik miegas daro tikrus stebuklus!“

Ne tik augini dvejų metukų dvynius Herkų ir Jorį, vos gruodį gimusį Vėją, bet ir vadovauji restoranui „Hooters“, kurio atidarymas jau netrukus. Kada spėji išsimiegoti?!

Šiuo klausimu esu tikrai labai apdovanota mama (šypsosi). Mano visi trys berniukai jau nuo trečio mėnesio naktį išmiega aštuonias valandas neprabudę, todėl bemiegių naktų nesu patyrusi. O gerai išsimiegojusi aštuonias valandas per parą, visada atsibusi ne tik švytinčia oda, nepatamsėjusiais paakiais, bet ir medžiagų apykaita bus greitesnė, turėsi daug energijos sportuoti ir dirbti.

Nereikia laukti, kol jūsų vaikui sueis dveji metai, kad pradėtumėte save mylėti. Savimi rūpintis reikia visada!

Rytais ir vakarais veido odą patepu „By Terry“ drėkinamuoju kremu. Makiažui valyti naudoju drėgnas valomąsias servetėles, paskui tiesiog palindusi po dušu veidą nuplaunu tekančiu vandeniu. Mano veido oda labai gera, neprobleminė, todėl visiškai nereikalauja kruopščios priežiūros – pakanka gerai sudrėkinti.

Kaip rūpiniesi ilgais šviesiais plaukais?

Kadangi mano plaukai linkę sausėti, naudoju „DSD de Luxe“ linijos intensyviai maitinantį šampūną ir kaukę. Po kaukės naudoju „Evo Fabuloso“ plaukus pilkinantį kondicionierių, nes iš visų mano bandytų tokių produktų šis mažiausiai sausina, suteikia maksimalų rezultatą ir pašalina šviesiaplaukių taip nemėgstamą geltoną atspalvį. Šlapių plaukų šaknis sutepu „Dikson“ produktų linijos „Move me“ geltoną atspalvį neutralizuojančiomis putomis. Šios putos plaukų visiškai nefiksuoja ir nesausina, bet puikiai pašalina geltoną toną nuo šaknų, kuris po dažymo šioje vietoje išryškėja labiausiai. Drėgnus plaukus gausiai supurškiu „Lakmé“ prekės ženklo stipriai drėkinančiu nenuplaunamu kondicionieriumi – jis neapsunkina plaukų, jie tampa lengvai iššukuojami ir švelnesni.

Galiausiai plaukus nuo pusės ilgio link galiukų sutepu „Kim Kardashian“ linijos aliejuku. Vengiu bereikalingo plaukų deginimo, todėl kasdien nenaudoju jokių džiovintuvų, tiesinimo žnyplių ar kitų karštų formavimo įrankių – nebent būna ypatinga proga, o jau tada atsiduodu į grožio meistrų rankas ir leidžiu eksperimentuoti. Dirbdama plaukus dažniausiai susuku į kuodą, o kas antrą savaitę kirpėjas grožio salone jiems atlieka stipriai maitinančią procedūrą.

Kardinaliai plaukų spalvos nesu keitusi, todėl visiška tamsiaplaukė niekada nebuvau, bet tamsesnė blondinė – taip. Retsykiais plaukus patonuodavau, todėl jie įgaudavo platininio ar karamelinio atspalvio. Praėjusią vasarą plaukus gerokai patrumpinau ir už tai išklausiau vyro moralo: prašė daugiau taip nedaryti, todėl artimiausiu metu jų trumpinti nebeketinu (nusišypso).

Ar rinkdamasi grožio priemones ir lankydamasi grožio salonuose labai išlaidauji?

Daugiausia atsieina plaukų priežiūros produktai, o kadangi neatlieku jokių ypatingų brangių grožio ritualų, nebandžiau ir naujausiomis technologijomis pagrįstų procedūrų, manau, kad tos investicijos tikrai nedidelės.

Gintarė Songailė / OKTO Photography nuotr.

Kokius dekoratyvinės kosmetikos produktus esi pamėgusi?

Veidą kasdien padengiu „Charlotte Tilbury Light Wonder Foundation“ kremine pudra, veido kontūrams formuoti, skruostams paryškinti turiu visą „Anastasia Beverly Hills Glow Kitty“ atspalvių paletę. Dabar mano kosmetinėje – „Benefit Roller Lash“ blakstienų tušas, o štai šešėlių ir vokų pravedimo priemonių nenaudoju visiškai.

Pastaruosius penkerius metus purškiuosi vieninteliais kvepalais – „D&G L’impératrice Pour Femme“. Juos perku pati arba iš oro uostų keliaudamas parveža Darius.

Kaip išsaugojai dailią figūrą po vaikų gimimo?

Susigrąžinti po gimdymo prarastas formas labiausiai padėjo genetika ir mano jaunas amžius. Žinoma, stengiuosi tinkamai maitintis ir sportuoti. Vienintelis mano patarimas moterims toks: nereikia laukti, kol jūsų vaikui sueis dveji metai, kad pradėtumėte save mylėti. Savimi rūpintis reikia visada! Kadangi po pirmojo nėštumo – kai laukiausi dvynių – pilvo, krūtinės ir sėdmenų zonose oda smarkiai sutrūkinėjo ir atsirado strijų, apsilankiau „Okeanijos“ grožio klinikoje. Ten strijos nuo mano kūno buvo panaikintos „Fraxel Dual“ lazeriu – rezultatas neįtikėtinas, nes po šių procedūrų oda vėl lygi ir stangri. Be kūno šveitimo ir drėkinimo losjonu, daugiau jokių ypatingų procedūrų nedarau.

5 grožio būtinybės:

  1. Aukštakulniai.
  2. Suknelės.
  3. Lūpų balzamas.
  4. Sutvarkyti plaukai.
  5. Mėgstami kvepalai.

Skaitykite daugiau