Grožio formulė pagal Faustą Mariją Leščiauskaitę: „ Į rytinę veido priežiūros rutiną žiūriu rimtai“

Fausta Marija Leščiauskaitė/Tomo Kaunecko nuotr.
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Užkalnio žurnalo“ vyriausioji redaktorė Fausta Marija Leščiauskaitė (26) tiki, kad geras maistas, geri kraujo tyrimų rodikliai ir gera psichologinė būsena moters išvaizdai turi daugiau įtakos nei kosmetika. Visgi ir kosmetikos priemones ji renkasi kruopščiai bei atsakingai.

PLAUKAI. Juokauju, kad plaukų turiu lygiai tris, nes taip lėmė genetika: mano baba jų turėjo tris, mama irgi negali pasigirti vešlia šukuosena, tad ir man nėra ko tikėtis. Nemažą gyvenimo dalį juos tiesinau, bet kai pradėjo slinkti ir netekau maždaug pusės, nusprendžiau, kad tai visgi nėra gražu. Išbandžiau visas priemones, net hormoninius vaistus – šiek tiek padėjo. Dabar mane gelbsti „Bioderma“ šampūnas „Node DS+“, kurį pasiūlė gydytoja: naudoju jau kelerius metus ir mano galvai dar niekada nebuvo taip gerai. Plaukų nedažau. Aišku, kartais natūrali spalva nusibosta ir užsigeidžiu tapti, pavyzdžiui, pilka blondine, – bet tikriausiai tuomet liktų ne trys, o du plaukai, todėl tokius norus atmetu.

RUTINA. Į rytinę veido priežiūros rutiną žiūriu rimtai ir improvizacijomis neužsiimu. Rytais veidą prausiu prausikliu „Neostrata PHA 4“, tuomet nusivalau „Exuviance“ drėkinamuoju toniku, o tada tepu „Exuviance Vespera Bionic“ serumą, kuris stipriai drėkina. Jį pradėjau naudoti gyvendama Amerikoje, kai nuo skrydžių ir pakitusio klimato išdžiūvo oda. Kartais užsitepu kaukę: turiu „Exuviance Bionic Oxygen“ ir „Anna Lotan“. Nepamirštu ir kremo su SPF: saulės labai saugausi, nes esu jai alergiška.

Fausta Marija Leščiauskaitė/Tomo Kaunecko nuotr.

BE KAUKĖS. Šiuo metu dažausi turbūt mažiausiai per savo gyvenimą – gal suaugau?.. Kreminę pudrą naudoju tik retsykiais – kai einu į renginį, kur, žinau, mane fotografuos. Turiu dienai skirtą lengvą „Exuviance“ pudrą, beveik nekemšančią porų, ir tvirtą kaip uola MAC, skirtą vakarui. Skruostus paryškinu NYC kontūravimo pieštuku, akių liniją – bet kokiu juodu pieštuku. Dešimt metų mėgau priaugintas blakstienas, gal prieš metus lioviausi, bet nepastebėjau, kad man tai būtų pakenkę. Prieš porą mėnesių išbandžiau blakstienų rietimo procedūrą, tad dabar visais tušais jas įmanoma padažyti vienodai gražiai: šiandien panaudojau geltoną „Maybelline“, turiu ir MAC.

LŪPOS. Turiu gal dvidešimt lūpų dažų, mėgstu ryškiai rožines, net barbines spalvas. Iš Monikos Pundziūtės nusižiūrėjau „NYX Powder Puff Lippie“ – labai jį mėgstu. Turiu ir „Pupa“, YSL, „Maybelline“ lūpų dažų – juos pirkau ne dėl firmos, o dėl spalvos, visi yra ryškiau ar šviesiau rožiniai.

NAGAI. Pati moku nusilakuoti nagus tik ypač kreivai, laukiu, gal kada nors ateis tokia mada. Kol kas ji neatėjo, todėl kas dvi ar tris savaites manikiūrininkė Rima iš „Sfinkso“ man daro ilgalaikį manikiūrą. Paprastai renkuosi natūralią nagų spalvą – labai šviesiai rožinę.

KVEPALAI. Vieni mėgstamiausių yra „Jo Malone“ „Lime Basil & Mandarin“ – visiškai citrusinis nebanalus kvapas. Man labai patinka citrusų kvapai, jų turiu visą seriją. Šiuo metu „Crème de la Crème“ viršūnėse aptiksite „Initio“ „Oud for Greatness“: paprastai nemėgstu to, kas patinka visiems, arba tik manau, kad to nemėgstu, bet šiuo kvapu žaviuosi. Dar patinka „Chanel Platinum Egoiste“ – teoriškai jis vyriškas, bet mes juk žinome, kad nebūna vyriškų ir moteriškų kvepalų. Man jis kvepia kaip vaikiškas „Johnson’s Baby“ šampūnas – matyt, nostalgija.

5 grožio būtinybės

1. Geri kraujo tyrimų rodikliai.

2. Tinkama veido priežiūros rutina.

3. Geras maistas.

4. Geras miegas.

5. Gera psichologinė būklė.

Skaitykite daugiau