Grožio formulė pagal Eglę Straleckaitę: „Vidinė moters būsena atsispindi išorėje“

Eglė Straleckaitė
BEATRIČĖ JUREVIČIŪTĖ
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Vidinė moters būsena atsispindi išorėje. Nors grožis visais laikais buvo didelė jėga, perdėto dirbtinumo nemėgstu – buvimas tokiai, kokia esi, o ne savęs maskavimas kiekvieną moterį paverčia išskirtine“, – įsitikinusi profesionali šokėja Eglė Straleckaitė (26).

ĮKVĖPIMAS. Gerbiama sportinių šokių trenerė Jūratė Norvaišienė. Ji visada pasitempusi, ryški, stilinga – tikras džiaugsmas akims. Dar viena mane įkvepianti moteris – mama. Nuo vaikystės svajojau būti tokia kaip ji.

KŪNAS. Tobulas rytas prasideda treniruote: krosas, riedučiai, sporto salė arba boksas. Tuomet – gaivus dušas. Kūno prausimosi priemonėms neteikiau daug reikšmės, kol negavau dovanų „L’Occitane“ migdolų dušo aliejaus, – nuo tada naudoju tik jį. Kūną palepinu „Aromàma“ rožių žiedų vandeniu.

Puikiai atpalaiduoja ir kūno masažai. Šiuo metu baigiu kavitacijos ir vakuuminio masažo kursą – labai geros procedūros prieš vasaros sezoną. Tiesą pasakius, gimus dukrytei dar labiau pradėjau rūpintis išvaizda, nors kitos šviežios mamos kaip tik linkusios save pamiršti.

VEIDO ODA. Galbūt juoksitės, bet tikiu didesniu priemonių veiksmingumu, kai jas naudoju to paties prekės ženklo linijos, o ir vienodo dizaino flakonėliai vonios spintelėje atrodo patraukliau (šypsosi). Šiuo metu išrikiuoti dermatologinės kosmetikos „Dermedic“ veido odos priežiūros produktai. Dar nuo tada, kai šokau profesionaliai ir dalyvaudavau varžybose, įpratau vos grįžusi namo kruopščiai nusivalyti makiažą. Rytais ir vakarais veidą nuprausiu antibakteriniu valomuoju geliu, o atgaivinu drėkinamuoju kreminiu geliu – jis nepalieka riebumo jausmo. Keista, bet šis kasdienis prausimosi ir kremo tepimosi ritualas verčia jaustis gaiviai ir lengvai.

PLAUKAI. Mano plaukai silpni, todėl dukart per mėnesį juos lepinu naktine namine kauke, kurią iš alyvuogių, ricinų ar kanapių aliejaus ir medaus susimaišau pati. Tenka miegoti su rankšluosčiu ant galvos – ne itin patogu, tačiau ko dėl grožio nepadarysi (nusijuokia). Atradimas – sausų plaukų galiukų aliejus su spanguolių ekstraktu iš „Uoga Uoga“. Kartais vartoju ir „Trx2“ vitaminus plaukams.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Visos moterys turėtų mokėti tinkamai pabrėžti veido bruožus. Kasdien naudoju „Dior Forever“ arba „Mary Kay“ kreminę pudrą, „Bourjois“ skaistalus. Blakstienas vakarais tepu ricinų aliejumi – gal todėl jos tokios ilgos, tačiau kasdien jų nedažau. O kai pasidažau, jaučiuosi turinti didesnę žvilgsnio galią (juokiasi). Esu išbandžiusi įvairiausių blakstienų tušų, bet nepakeičiamas – „L’Oréal Million Lashes“. Vasaromis renkuosi baklažanų spalvos „Yves Saint Laurent“ tušą, nes šviečiant saulei labai gražiai išryškėja akys. Lūpas tepu permatomu blizgiu – mėgstu juos dažnai keisti.

AROMATAS. Geri kvepalai – vienas svarbiausių dalykų. Šiuo metu mėgstamiausių sąraše – „Delina by De Marly“.

DANTYS. Atkreipiu dėmesį į tiesius ir baltus dantis. Ne kartą balinau savus lazeriu ir kapomis, todėl šiandien savo šypsena esu patenkinta.

MANIKIŪRAS. Rankų ir kojų nagus tvarkausi visus metus. Gražu, o spalvos ir švaros jausmas teikia džiaugsmą.

5 grožio būtinybės:

Sportas.

Prižiūrėti dantys ir nagai.

Mėgstami kvepalai.

Gerai nuteikiantys žmonės šalia.

Spindintys plaukai.

Skaitykite daugiau