Grožio formulė pagal Eglę Jackaitę: kreminę pudrą išmoko naudoti pamačiusi netikusį draugės pavyzdį

Eglė Jackaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Kuo mažiau esu pasidažiusi, tuo sau labiau patinku“, – prisipažįsta aktorė Eglė Jackaitė (42). Gamta jai nepašykštėjo gražios odos ir dailios figūros, tad belieka kuo ilgiau tai išsaugoti.

Kokia kūno procedūra tau pati mieliausia?

Žinoma, masažas! Gerus masažus labai mėgstu ir vertinu, mėgaujuosi jais visose pasaulio šalyse, į kurias tik nuvažiuoju. Indijoje, Tailande, Jamaikoje, Filipinuose, Amerikoje jie buvo nepamirštami, bet ir Lietuvos masažo meistrams galėčiau išsakyti nemažai pagyrų. Sveikatos problemų, ačiū Dievui, kol kas neturiu, probleminių kūno zonų – irgi ne, tad gydomųjų, anticeliulitinių ar limfodrenažinių masažų man kol kas nereikia: labiausiai patinka atpalaiduojantys, aromaterapiniai, kurie suteikia malonių pojūčių, leidžia atitrūkti nuo rūpesčių ir nuskraidina mintis kažkur toli – greičiausiai į rojų!.. Labai apsidžiaugiau, kai mano bičiulė Rūta Lodienė, atidariusi masažo saloną Palangoje, pakvietė tapti jo reklamos veidu: dabar ten esu laukiama bet kuriuo metu ir galiu mėgautis visomis procedūromis, tad man tai – didžiausia palaima.

Rodos, dailios kūno linijos tau duotos pačios gamtos, ir nereikia nei ypatingų sporto šakų, nei dietų, kad jas išsaugotum?

Taip, man pasisekė: neprivalau lieti prakaito sporto salėje, kad išlikčiau liekna. Artimieji juokiasi, kad metai bėga, o mano kūnas taip ir lieka paaugliškas. Žinoma, veidas ir akys išsako, kiek man metų: visgi žvilgsnis jau nebe dvidešimtmetės, jame atsispindi patirtis ir branda, bet kūne, laimei, to dar nesimato. Už tai reikia dėkoti ne tik genams, bet ir sveikam gyvenimo būdui: gana sveikai maitinuosi, jau ketverius metus nevalgau mėsos ir nevartoju alkoholio. Nuo pat paauglystės įpratau iš ryto išgerti dvi stiklines šilto vandens su citrina: be šio ritualo neįsivaizduoju savo dienos. Kartais nueinu į sporto salę padirbėti su asmenine trenere, bet nesilaikau griežto grafiko. Sporto mano gyvenime ir šiaip netrūksta: važinėju dviračiu, plaukioju irklentėmis, jėgos aitvarais, žaidžiu tenisą. Esu sportiška iš prigimties.

Taip, man pasisekė: neprivalau lieti prakaito sporto salėje, kad išlikčiau liekna.

Kaip rūpiniesi veido oda?

Šaldytuve visuomet turiu rožių vandens: juo atgaivinu veidą iš ryto, pasipurškiu ir dieną. Kremų man rekomenduoja kita gera draugė Nora Lapinskienė: ji vadovauja grožio klinikai, pati yra pusė daktaro, tad jos rekomendacijomis labai pasitikiu. Šiuo metu naudoju „Phytomer“ dieninį ir naktinį kremą: gerai susigeria, puikiai drėkina, maloniai kvepia ir pripildo mano odą įvairiausių stebuklų. Patinka ir „Novexpert“ kūno priežiūros linija. Vasarą tepu veidą kremu su SPF 50 apsauga nuo saulės. Anksčiau, prisipažįstu, man tai mažiau rūpėjo: aš juk jūros vaikas, didžiąją dalį gyvenimo praleidau Klaipėdoje, dabar apskritai gyvenu beveik kopose ir saulę labai myliu. Kūno nuo saulės spindulių ypač nesaugau, nepuolu teptis losjonais vos išėjusi į kiemą, bet veidas kas kita: saulė jam labai kenkia, sendina odą, nuo jos gali atsirasti pigmentinių dėmių, tad apsauginis kremas būtinas.

Eglė Jackaitė

Esi išbandžiusi estetinių veido procedūrų?

Išbandžiau PRP procedūrą: ji visiškai natūrali, be jokių cheminių priedų, ir tikrai veiksminga. Procedūros metu į veido odą buvo leidžiama mano pačios kraujo plazma: teko ištverti daug adatėlių dūrių, bet rezultatas man patiko, oda tapo lygesnė, skaistesnė ir švelnesnė.

Kasdienis makiažas tau – įprasta rutina?

Kasdien dažausi minimaliai, lengvai galiu išeiti į gatvę ir be makiažo: kuo mažiau pasidažiusi, tuo sau labiau patinku, nes tuomet atrodau kur kas jaunatviškesnė. Atmintyje įstrigo vienas momentas: skaisčią žiemos dieną mieste sutikau draugę, ir toninio kremo sluoksnis ant jos veido buvo toks ryškus, kad negalėjau nuo jo atplėšti akių... Nuo to karto įsidėjau sau į galvą: makiažo pagrindas turi būti nematomas. Dėmeles ir smulkius netobulumus lengvai padengiu „Paese“ toniniu kremu: jį man rekomendavo bičiulė makiažo meistrė Olesia Žuravliova, jis nėra brangus, bet tikrai puikus. Renkuosi šiek tiek šviesesnę spalvą nei mano kūno spalva ir visuomet dienos šviesoje patikrinu, ar jo nesimato. Mano oda nėra riebi, sausos pudros makiažui sutvirtinti jai paprastai nereikia, bet jei televizijoje reikia panaikinti blizgesį – naudoju „Mary Kay“ pudrą.

Ką mieliau ryškini – akis ar lūpas?

Akis! Makiažo paslapčių mokiausi dar studijuodama aktorystę – grimo pamokos mums buvo privalomos. Išmokau vidinius vokų kampučius paryškinti šviesiais, išorinius – tamsiais šešėliais. Mėgstamiausi – pilki arba rudi „Chanel“ šešėliai ir pieštukas, kuriuo galiu brūkštelėti ir akis, ir antakius. Makiažui naudoju „OZ Design“ teptukus – jie labai patogūs. Blakstienas dažau „Max Factor Masterpiece Max“ tušu. Gamta manęs neapdovanojo išraiškinga lūpų forma, todėl joms skiriu mažiau dėmesio: kasdien pasitepu tik „Victoria Secret“ blizgiu. Tačiau išskirtinėms progoms turiu klasikinius raudonus „Chanel“ lūpų dažus: jais pasidažiusi pasijuntu ypatinga ir labai moteriška, nes jie taip tinka prie mažos juodos suknelės ir aukštakulnių!..

Kaip rūpiniesi savo plaukais?

Jais rūpinasi dar viena mano draugė – Renata Navickė, todėl Klaipėdoje į kirpyklas einu labai retai ir visas plaukų procedūras dažniausiai atlieku „Expert“ salone Vilniuje. Mano plaukams ypač patinka „Kerastase“ priežiūros priemonės. Spalvą jiems išrenka specialistai: anksčiau buvau ryški blondinė, o dabar džiaugiuosi natūraliu atspalviu.

5 grožio būtinybės

1. Dvi stiklinės šilto vandens iš ryto.

2. Kasdienė veido priežiūra.

3. „Ne“ mėsai, alkoholiui ir pesimizmui.

4. Aštuonių valandų miegas kasdien.

5. Meilė – ji leidžia akimis spindėti!

Aktorė Eglė Jackaitė pamėgo irklenčių sportą (14 nuotr.)
+8

Skaitykite daugiau