Grožio formulė pagal Editą Mildažytę: „Jaučiuosi graži tada, kada noriu“

Edita Mildažytė / LRT nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-10-30 08:00
Vasarą dekoratyvinę kosmetiką beveik pamiršusi Edita MILDAŽYTĖ (51) prasidėjus naujajam LRT sezonui į makiažo meistrės kėdę sėda dažniau nei anksčiau dėl naujos savo televizijos laidos „Editos šou“. „Kai buvau jauna, visiems bandžiau įrodyti, kad esu protinga, o dabar tenka įrodinėti, kad galiu būti graži“, – kvatoja ji ir priduria, jog dėl savo grožio dirba mažokai.

Kokių geros išvaizdos ritualų laikotės?

Pirmiausia – vaikščiojimas, o vaikščioti smagiausia su tikslu. Turiu labai fainą masažistę, iki kurios nueiti ir pareiti – septyni kilometrai. Nueinu, padaro puikų viso kūno masažą, paršliopinu atgal – neblogas kompleksas išeina. Jį kartodavau po keletą kartų per savaitę, bet vasarą apleidau.

Draugės kartą paklausiau: „Daiva, o kodėl tu nesidažai?“ – „Kad man jau nebepadeda.“ Man gal irgi? Su dekoratyvine kosmetika yra du keliai: arba naudoji ją labai kokybišką, o kad gautum efektą, turi dažyti geri vizažistai, arba pati vos pasiryškini lūpas ir akis.

Tiesą sakant, jau daugiau kaip metai sau skiriu tiek dėmesio, kiek nebuvau skyrusi niekada, nes neturėjau laiko. Juk net ir tas pats vaikščiojimas iš dienos atima bent dvi valandas. Kartais – ir daugiau. Sykį Papėje jūros pakrante nuėjau 22 kilometrus. Ir visai nesunkiai. Nužingsniuotus kilometrus suskaičiuoja telefonas.

Nuo ko prasideda jūsų rytas? Kas suteikia energijos?

Nuo šalto vandens su citrina ir kavos. Kai turiu citrinos, į stiklinę įsispaudžiu daugiau, kai neturiu, gerai būna ir skūrą pamirkyti.

Beje, pamėginau gerti Šiuslerio druskas, skirtas raiščiams, sąnariams ir nagams bei plaukams. Turiu pasakyti, efektas tikrai didelis: pagražėjo oda, nagai tapo tvirtesni, plaukai, ir taip greitai augę, pradėjo augti dar greičiau. Tai gal ir nelabai gerai, kirptis ir dažytis reikia dažniau (šypteli).

Tie greitai augantys plaukai reikalauja daug dėmesio?

Visiškai nieko. Bet čia – genetika. Tėvo plaukai buvo labai geri, mamos – taip pat. Iš esmės kartą per mėnesį pakanka juos nukirpti ir nudažyti. Na, dar kartais išsiplauti (juokiasi). Stilistė Evelina, su kuria pernai dirbau, įsitikinusi, kad mano amžiaus moterims šukuosenų nebereikia. Ji turėdavo visokių aliejukų ir pritepdavo mano plaukus, kad susigarbanotų bent jau eteriui. Taigi negaliu sakyti, kad jokių priemonių plaukai nėra matę. Kerpuosi pas Valerijų Gigevič, o dažytis einu pas savo seną kirpėją, nes labai patinka jos dažai. Ir visada pataiko spalvą.

Kremų etiketes skaitote atidžiai ar renkatės pagal prekės ženklą?

Kadangi mano marti – gydytoja dermatologė, ji pasako, ko man reikia. Pataria ir kosmetologė Gražina, kuriai kartą per tris savaites prisiduodu atlikti kapitalinį remontą – nuo depiliacijos iki pedikiūro. Ir ten surenku visus Vilniaus pletkus. Tiesiog ten sueina visi, kurie pletkina.

Dabar mano vonios lentynoje „Filorga“ veido kremas – labai gera šito gamintojo kosmetika, rekomenduota marčios.

Daugybė metų televizijoje neatgrasė nuo dekoratyvinės kosmetikos?

Atgrasė. Tokios labai fainos draugės kartą paklausiau: „Daiva, o kodėl tu nesidažai?“ – „Kad man jau nebepadeda.“ Man gal irgi? Su dekoratyvine kosmetika yra du keliai: arba naudoji ją labai kokybišką, o kad gautum efektą, turi dažyti geri vizažistai, arba pati vos pasiryškini lūpas ir akis. Moku du dalykus – padaryti akių pravedimus ir nusidažyti blakstienas.

Kokias priemones naudojate kasdien?

Jei galiu nesidažyti, tai ir nesidažau. Prieš filmavimus grimuoja profesionalai, o kai kameros išjungiamos, iškart nusivalau. Tiesą pasakius, net neturiu dekoratyvinės kosmetikos – jos man pirkti neapsimoka, nes ne darbo reikalais ją naudoju taip retai, kad viskas pasensta ir išmetu. Be to, su kosmetika reikia mokėti elgtis, prie jos priprasti. Nes jei jau prisitaikau lūpų dažus, žiūrėk, kitą sezoną mada pasikeičia: reikia dažytis dviem atspalviais tamsesniais ar kokiais nors perlamutriniais. Arba, jei pasiūlo išmėginti naują tušą, kitą dieną būtinai nuo jo perštės akys.

Kaip lepinate kūno odą?

Masažais. Jei nenueinu pas savo gerąją masažistę kokią savaitę, net skauda viską. Nedarau jokių pilingų, oda nusišveičia ir išsivalo, kai nueinu į pirtį. Iš kūno priežiūros priemonių man labiausiai patinka „L’Occitane“ migdolų aliejus – labai skaniai kvepia ir gerai susigeria.

Regis, lieknėjate toliau?

Nieko aš nebelieknėju, nieko nebedarau, bet, galvoju, gal dar padarysiu. Kol kas tik vaikštau. Savo išvaizdai apskritai skiriu mažai dėmesio, nors visi mano kitaip. Būtų smagu nueiti į sporto salę. Tai tikrai nebūtų plaukimas, nes baisiai nemėgstu chloruoto baseino vandens. Nuo jo akys tampa raudonos ir labai džiūva oda. Man patiktų treniruotės su svarmenimis ar bet kas kitas.

Kada moteris būna graži?

Tada, kai laiminga. O aš pati jaučiuosi graži tada, kada noriu. Tai susiję su pasitikėjimu savimi, sėkme, meile, kita emocija – bet kuo.

Kodėl dažna neriasi iš kailio, mėgindama sustabdyti laiką?

Jei neklystu, tas pats buvo aktualu ir antikoje. Šis moterų troškimas visada buvo susijęs su galimybėmis. Juk gyveni ir supranti: šitos durys jau užsidarė, kitos – taip pat. Baleto, ko gero, jau nebešoksi, į kosmosą nebeskrisi, dar kažko nebepadarysi. Kadangi žmogų sutinkam pagal rūbą, išlydim pagal protą, tai bent jau trumpą akimirką norisi kitus „apgaut“.

5 grožio būtinybės

  1. Kūno masažas.
  2. Kosmetologė – kas trys savaitės.
  3. Rytais – vanduo su citrina.
  4. Vaikščiojimas.
  5. Į pasaulį žiūrėti mylinčiomis akimis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai