Grožio formulė pagal Dianą Vapsvę: „Veido masažai mažina raukšles“

Diana Vapsvė
Jūratė Ražkovskytė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Niekad nesijaučiau moteriškesnė ir gražesnė nei dabar“, – tikina drabužių dizainerė Diana Vapsvė (35) ir priduria, kad brandi moteris yra graži su visais savo netobulumais.

NETOBULUMAI. Tai – ne apie išvaizdą, o apie charakterį, būdą. Bent jau mano charakteris tikrai nėra tobulas (juokiasi).

OPERACIJOS. Niekad nesvajojau apie grožio injekcijas ir operacijas. Nelabai supratau dažnos moters noro gultis po peiliu dėl to, kad turėtų didžiulę krūtinę. Užtat teko ryžtis atvirkštinei operacijai – krūtų šalinimui dėl didžiulės grėsmės susirgti krūtų vėžiu. Operavausi ne dėl grožio, o dėl sveikatos. Džiaugiuosi, kad išdrįsau apie tai atvirai papasakoti: sulaukiau daugybės moterų palaikymo. Daug kas prašė patarti, kaip tvarkytis su nauju kūnu, kaip išgyventi skausmingą pooperacinį laiką, kaip psichologiškai priimti save naują. Juk po tokių operacijų vyksta ne tik kūno, bet ir kur kas didesni gyvenimo pokyčiai. Kalbėdama ir klausydama tų moterų pasijutau kur kas stipresnė ir nebevieniša.

Diana Vapsvė / Monikos Požerskytės (Pix studija) nuotr.

VEIDAS. Po operacijos papilkėjusią, pavargusią veido odą reikėjo atgaivinti: kosmetologė atliko „Hydrafacial“ valomąją ir jauninamąją procedūrą. Tačiau nesu dažna kosmetologijos kabinetų lankytoja. Ilgokai ieškojau tinkamo veido kremo: maniau, kad mano oda yra mišri, ir pirkdavau atitinkamus. Bet vis stebėdavausi, kodėl jie ne taip tepasi, nemalonūs, nėra efekto. Tik visai neseniai kosmetologė paaiškino, kad mano veido oda yra riebi, pasiūlė tinkamą kremą ir visos problemos baigėsi. Dabar veidą drėkinu „Collistar“, „Lierac“ arba „Filorgos“ gamintojų kremu riebiai odai. Taip pat porą kartų per savaitę naudoju „Biocel“ lakštines drėkinamąsias ir regeneruojamąsias veido kaukes.

VEIDO MASAŽAI. Tai darausi beveik kiekvieną vakarą: masažuojamais judesiais gerai įtrinu naktinį kremą. Svarbu, kad veidas būtų padrėkintas ir nesausas, jog neištampytum odos. Girdėjau, kad veido masažai mažina raukšles, stabdo senėjimą, stangrina odą. Darau tai jau beveik pusę metų, tad teigiamus pokyčius matau.

DRĖKINIMAS. Vasarą stengiuosi šiek tiek įdegti, tuomet galiu nesidažyti. Užtat nuolat drėkinu ir veido, ir viso kūno odą – naudoju kūno sviestą iš „Rituals“.

SPORTAS. Daug kas mano, kad aš intensyviai sportuoju, nes mano rankos yra raumeningos, o pilvas – plokščias. Tačiau tai – greičiau aktyvios jaunystės palikimas. Nuo vaikystės dešimt metų lankiau imtynes, dziudo. Baigiau sportuoti 18-os metų ir nuo to laiko nė karto nebuvau sporto salėje. Tačiau gyvenu aktyviai, darbas nėra sėdimas, daug lakstau. Vienintelis mano sportas – limfodrenažiniai masažai. Jie palaiko organizmo tonusą, normalizuoja gana žemą mano kraujo spaudimą, šiek tiek naikina celiulitą, stangrina odą. Kartais žmonės šiuos masažus vadina tinginių sportu.

PLAUKAI. Silpniausia mano kūno dalis. Kai buvau jauna, ilgus plaukus pindavau į storą gražią kasą. Nežinau, kas ir kada man juos taip smarkiai sugadino, bet dabar esu trumpaplaukė ir niekaip negaliu atsiauginti kasų. Plaukų sveikatą palaikau mezoterapija – dariau gydomąsias procedūras su vitaminais ir papildais plaukams. Labai padėjo, sustiprino juos – jau po pirmų trijų kartų pastebėjau, kad plaukai atrodė tvirtesni ir kur kas greičiau augo. Efektą matau ir naudodama lietuvių gamintojų „FenoQ“ hialurono skystus papildus. Dar, žinoma, labai svarbu turėti gerą plaukų meistrą: manuosius dabar prižiūri Valerijus Gigevičius. Pražilau vos 22-ejų, todėl dažyti plaukus turiu nuolat. Kad ir kaip norėčiau, neleidžiu sau tapti blondine, – nenoriu plaukų dar labiau nualinti.

 

5 GROŽIO BŪTINYBĖS:

  1. Stiklinė šilto vandens su citrina.
  2. Tvarkingas manikiūras ir pedikiūras.
  3. Be dušo ir nesusitvarkius plaukų į gatvę neišeiti.
  4. Vasarą nesidažyti.
  5. Nuolat drėkinti odą.
Skaitykite daugiau