Grožio formulė pagal Dalią Belickaitę: „Daugelis mano, kad sportininkai sveikai maitinasi“

Dalia Belickaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-20 08:00
„Man žmogus gražus, kai yra laimingas, kai šypsosi, skleidžia geras emocijas, – sako krepšininkė, televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė (22). – Tačiau puiku, kai merginos saikingai paryškina savo natūralų grožį.“

PLAUKAI. Jų nedažau ir tikrai specialiai negarbanoju. Juokiuosi, kad plaukai atrodo geriausiai, kai sulyja. Tuomet jų nereikia tepti jokiomis priemonėmis – patys gražiai susibanguoja. Gal jau reikėtų kirptis, bet kelerius metus to nedarau, nes bijau, kad vėl per daug nutrumpins. Tada plaukai visai susigarbanoja ir sutrumpėja...

Šiuo metu juos plaunu ir tepu „Natura Siberica‎“ šampūnu ir kondicionieriumi. Draugas padovanojo „Miriam Quevedo“ šampūną, kremą ir plaukams malonų kvapą bei blizgesį suteikiančią priemonę – man jos labai patinka. Stengiuosi rinktis kuo natūralesnę plaukų kosmetiką. Skirtos garbanėms Lietuvoje nedaug, todėl gana dažnai ką nors siunčiuosi iš užsienio. Dabar išbandau dvi „Shea Moisture“ kaukes, nenuplaunamą „Kinky-Curly“ kondicionierių.

Dalia Belickaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Dalia Belickaitė/Asmeninio archyvo nuotr.

VEIDO ODA. Maniau, kad man dar per anksti rūpintis oda, bet kosmetologė pasakė, kad nesvarbu, kiek metų, – ją visada reikia prižiūrėti, tik būtina pasirinkti tinkamas priemones. Prieš metus pabandžiau „Babor“ kremą ir nebeįsivaizduoju, kas mano veido odai tiktų geriau. Dabar turiu visą šio prekės ženklo priemonių liniją: nuo plausiklių, šveiktiklių, tonikų, kremų iki serumų, kaukių. Man geriausias poilsis – namie daryti visokias veido procedūras. Matau, kad tai tikrai veikia – oda tampa gaivesnė.

MAKIAŽAS. Paprastą dieną dekoratyvinės kosmetikos nenaudoju. Jei visgi reikia pasigražinti, prie veidrodžio užtrunku dešimt minučių. Dabar naudoju „Maybelline Lash Sensational“ tušą, NYX antakių pieštuką, skruostams ryškinti turiu „Anastasia Beverly Hills“ veido kontūravimo paletę, lūpoms – „Victoria’s Secret“ blizgį arba koralų spalvos MAC lūpdažį. Birios ar kreminės pudros nenaudoju ir net neturiu – juk ji paslėptų mano strazdanas, o man jos patinka.

SPORTAS. Krepšinis buvo visas mano gyvenimas, svajojau būti geriausia Lietuvos krepšininke. Tačiau patyriau tris rimtas traumas ir dabar profesionaliai sportuoti bijau. Skaudu, kad taip atsitiko, bet pamažu su tuo susitaikau. Mankštinuosi kasdien, o kartais net ir du sykius per dieną. Treniruojuosi ir namie, ir sporto klube, o kartais miške bėgu krosą. Smagu, kad dabar galiu atlikti tuos pratimus, kurie man patinka, o ne kurie privalomi.

Trečius metus Lietuvos sporto universitete studijuoju sveikatingumą ir asmeninį treniravimą. Tad kaip mankštintis, žinau ir iš asmeninės patirties, ir iš mokslų. Aš ir ilsiuosi aktyviai: vos tik turiu laisvo laiko, su sese lekiame tai paspirtukais pasivažinėti, tai tinklinio ar teniso pažaisti.

Dalia Belickaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Dalia Belickaitė/Asmeninio archyvo nuotr.

MAISTAS. Daugelis mano, kad sportininkai maitinasi labai sveikai. Stengiuosi rasti balansą. Po picos ar kebabo prisimenu rytines košes, salotas su vištiena. Bėda, kad esu saldumynų ir bandelių mėgėja. Papietavusi dažniausiai noriu deserto. Kartais bandau save drausminti, bet atsisakyti visų gyvenimo malonumų nenoriu.

Kasdien stengiuosi išgerti iki dviejų litrų vandens. Kai sportuodama jo neturiu, iš sykio pajuntu, kad kažkas ne taip. Kartą dėl dehidratacijos buvau nualpusi. Tada supratau, kaip atsakingai reikia gerti vandenį. Kai nepamirštu vandens, ir oda tampa gražesnė, ir savijauta geresnė.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

Šypsena ir laimės jausmas.

Garbanoti plaukai.

Vanduo.

Fizinis aktyvumas.

Minimalus bruožų paryškinimas. 

Naujausi straipsniai