Grožio formulė pagal Beatą Nicholson: „Grožis – tai vidinis spindesys, kaip blakstienų jo nepriklijuosi“

Beata Nicholson / Dovilės Jakštaitės nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-02-10 18:00
„Televizijoje tikrai esu ne dėl savo išvaizdos“, – nusijuokia TV laidų vedėja, žinoma kulinarė Beata Nicholson (36) ir po akimirkos priduria, kad televizijoje dirbančios moterys paprastai būna aktyvios ir užsiėmusios, tad nebūtinai turi marias laiko grožiui puoselėti.

Nuo ko prasideda tavo rytas?

Paprastai – nuo dušo, galvos plovimo ir plaukų džiovinimo bei veido kremo. Aštuonis kartus iš dešimties iš namų išeinu nepasidažiusi. Ir vyrui esu gražiausia, kai pasidažau mažiau arba būnu visiškai nepasidažiusi. O kai pasidažau ryškiau, jis juokauja, kad galėjo man paskolinti volelį (juokiasi). Apskritai maloniausias ryto ritualas man yra vežti vaikus į mokyklą.

Jei laukia renginys ar vakarėlis, pasidažai pati?

Profesionaliai padarytas makiažas yra rimtas reikalas. Tikra stebukladarė, kuri pelenę paverčia karaliene, yra Vilma Garliauskienė. Pati irgi moku pasidažyti, bet savo sugebėjimus vertinu vidutiniškai. Neturiu kantrybės, todėl dažausi greitai – vis tiek manau, kad ne išvaizda man atveria duris. Juolab kad ir grožis prasideda nuo vidaus – kai nesi laiminga, sunku būti gražiai. Grožis – tai vidinis spindesys, kaip blakstienų jo nepriklijuosi.

Plaukams skiri ypatingą dėmesį?

Neturiu kantrybės, todėl dažausi greitai – vis tiek manau, kad ne išvaizda man atveria duris.

Galvą plaunu kasdien ir kartais šis užsiėmimas mane nervina, bet negaliu eiti nešvariais plaukais. Man atrodo, kad kiekvienai moteriai svarbu turėti gerą plaukų džiovintuvą. Prieš kurį laiką nusipirkau brangų profesionalams skirtą GHD ir nė kiek dėl to nesigailiu. Priemones taip pat naudoju pačias įvairiausias: nuo šaknis pakeliančių „Kevin Murphy Body Mass“ iki visokių aliejų ir plaukų lako.

Filmavimų dienomis kiekvieną rytą pradedu nuo puodelio kavos ir plaukų šukavimo salone „Blanco Beauty“ pas plaukų stilistą Jevgenijų Trafimovą – su juo mes smagiai pasikalbame ir pasijuokiame. Kartu salone susitvarkau ir nagus – pasidarau manikiūrą, pedikiūrą. Mėgstu vaikščioti basa, todėl man tai svarbu. Grįžtant prie plaukų: kadangi esu tamsaus gymio ir natūralūs mano plaukai yra tamsūs, juos reikia šviesinti.

Škotiškos šventės „Burnso naktis“ svečiai.
Škotiškos šventės „Burnso naktis“ svečiai.

Veido odos priežiūrai taip pat reikia nemažai laiko?

Paprastai turiu kokius du tris kremus. Neseniai pradėjau naudoti „La Colline“ serumą, taip pat esu pamėgusi „Dior“ kremą „Capture Totale. Dream Skin“. Laikydamasi kosmetologės nurodymų šveičiu ir veidą, ir kūną. Beje, kosmetologę Andželiką iš grožio kampelio „Vanilė“, pas kurią stengiuosi apsilankyti bent kartą per mėnesį, atradau per seserį – būtent iš jos išgirstu daugiausia rekomendacijų apie grožio specialistus. Andželika man nuolat primena, kad veido prausimas yra viena svarbiausių procedūrų. Todėl prieš eidama miegoti tik kruopščiai jį nusiprausiu ir patepu naktiniu kremu „Lancôme Génifique“. Tačiau svarbiausias dalykas puoselėjant grožį, manau, yra miegas – jei neišsimiegosi, jokie kremai nepadės.

Prižiūrėti kūno odą ne mažiau svarbu?

Ne vienus metus kūno procedūras darausi pas kosmetologę Veroniką. Čia taip pat stengiuosi užsukti kartą per mėnesį. Su sese juokaujame, kad pas ją – kaip pas prezidentę: jei užsirašiusi neatvyksi, teks laukti kito mėnesio...

Dažniausiai perku, kai turiu daug laisvo laiko, – oro uoste ar atostogaudama užsienyje. Vaidinasi, apsiperku ne taip ir dažnai – kas pusmetį.

Namuose mėgstu tik pagulėti vonioje. Kasdien kūną išsitepu kremu „Bliss Body Butter“, nes nemėgstu, kai oda būna sausa. Grožio dienų namuose niekada nerengiu. Man grožio ir laimės diena yra tuomet, kai galiu būti namuose, tvarkytis, eiti pasivaikščioti su vaikais ir šunimis. Man tai – laimė, o be laimės juk nėra grožio (bent jau mano pasaulyje).

Kosmetiką perki ekspromtu ar tik, kai ko nors prireikia?

Dažniausiai perku, kai turiu daug laisvo laiko, – oro uoste ar atostogaudama užsienyje. Vaidinasi, apsiperku ne taip ir dažnai – kas pusmetį. Negalėčiau pasakyti, kad ir kosmetikos naujienomis labai domiuosi: neskaitau straipsnių, veikiau pamatau ir, jei patinka, nusiperku.

Kaip renkiesi kvepalus?

Užsukau pas kvepalų kūrėją Aistį Mickevičių. Papasakojau jam, kas man patinka, prasitariau, kad einu iš proto dėl figų kvapo. Kol uosčiau, kas patinka ir kas ne, Aistis sukūrė kvepalus specialiai man. Figos, šampanas... Dabar šie kvepalai – skaniausi pasaulyje, ir tai buvo geriausia dovana sau.

Škotiškos šventės „Burnso naktis“ svečiai.
Škotiškos šventės „Burnso naktis“ svečiai.

O kosmetinę į rankinę įsimeti kasdien?

Įsimetu tik tada, kai išeinu iš namų nepasidažiusi. Joje visada yra drėkinantis kremas, suteikiantis atspalvį (labai mėgstu „Laura Mercier Tinted Moisturizer“ ir „Chanel CC Cream“), taip pat – antakių šešėliai ar pieštukas, lūpų pieštukas „Make Up For Ever“, „Mac“ akių pieštukas ir skaistalai, odos blizgis „Laura Mercier“, „Chanel“ tušas ir šepetėliai, kurių – daugiau, nei reikia.

Esi maisto guru. Kaip manai, maistas turi įtakos grožiui?

Niekas neprieštaraus, kad labai svarbu žiūrėti, ką valgai. Stengiuosi valgyti kaip įmanoma daugiau daržovių, žuvų ir namuose gaminto maisto. Paprastomis dienomis stengiuosi neragauti pyragų ir visokių saldainių, bet jei užsimanau ko nors saldaus, suvalgau juodojo šokolado. Arba jį suvalgo namiškiai ir man nebelieka (šypteli).

Sportas – ne mažiau svarbus?

Mėgstu sportuoti, bet esu truputį tinginė. Namuose turiu bėgimo takelį, tad einu juo arba bėgu klausydamasi muzikos ar mėgstamų radijo laidų. Neseniai pradėjau lankytis visai netoli mano studijos atsidariusiame sporto klube „Impuls“. Norėčiau daugiau sportuoti, bet kadangi vaikus vežu į mokyklą ir pasiimu, privalau labai atidžiai planuoti laiką, kad jo dar liktų ir sporto klubui.

O juk kartais daug lengviau kreiptis į plastinės chirurgijos specialistus: vienas kitas dūris, pjūvis ir – problemos kaip nebuvę!

Manau, šiais laikais labai perspaudžiama su tomis grožio operacijomis, ypač kalbomis apie jas. Tiesą sakant, kartais norisi apsiverkti ir nusisukti nuo moterų, kurios siaubingai perlenkia lazdą „pūsdamos“ lūpas ir krūtis. Užtat protingos moterys nieko neperspaudžia – niekada net neįtarsi, buvo kas daryta ar ne. Pati bent kol kas apie plastines operacijas negalvoju. Manau, nei kremai, nei peiliai – niekas nepadės, jei nesijausi gerai savame kailyje.

5 grožio būtinybės

  1. Gerai išsimiegoti.
  2. Gerti daug vandens ir valgyti tai, ko norisi.
  3. Geras rankų kremas, jo turi būti visur – vonioje, virtuvėje, mašinoje.
  4. Lūpų blizgis, ir jis visada – po ranka.
  5. Nepykti ir nesipiktinti.
Škotiškos šventės „Burnso naktis“ svečiai.
Škotiškos šventės „Burnso naktis“ svečiai.

Naujausi straipsniai