Grožio formulė pagal Aleksandrą Metalnikovą: prausiasi tik savo gamybos muilu

Aleksandra Metalnikova
Autorius: Gerda Prancūzevičienė
Publikuota: 2018-04-16 08:00
Nors dainingoji Lietuvos rusų dramos teatro aktorė, TV3 projekto „X Faktorius“ ir LNK – „Mes vieno kraujo“ dalyvė Aleksandra Metalnikova (37) kuklinasi, kad jokių ypatingų puoselėjimo priemonių nesiima, savų grožio burtų turi ne vieną.

Grimas. Šiuolaikinis teatro grimas nėra toks sunkus, odą graužiantis kaip sovietmečiu. Bet ir nuo šios kosmetikos oda labai pavargsta – juk su grimu išbūname penkias šešias valandas! Po spektaklio visų pirma grimą gerai nuvalau – nebijau vandens ir nusiprausiu su specialiu geliu. Paskui – serumas, maitinamasis ar drėkinamasis bei paakių kremai iš mano atrastos „Artistry“ linijos. Man tinka ir vaistinėje gaminama „Žiedės“ linija ypač jautriai odai. Kadangi oda „atidirba“ teatre, kasdien dekoratyvinės kosmetikos nenaudoju, išskyrus tušą.

Burtai. Mėgstu pasigaminti kremų, losjonų veidui ir kūnui. Labai paprastas mano receptas: sumaišau 100 mililitrų alyvuogių ar kosmetinio aliejaus, 15–30 lašų mėgstamo eterinio aliejaus –man labiausiai patinka levandų – ir 10–15 lašų A ir E vitaminų. Įtrinu išsimaudžiusi nusausintą, bet dar drėgną odą. Žiemą mėgstu veidui pasigaminti riebesnių kremų iš aliejų mišinio, kelių lašelių eterinio aliejaus, vitaminų, šilko peptidų, jūrų dumblių ekstrakto ir emulgatoriaus, kuris sujungia aliejų su vandeniu. Labai mėgstu virti muilus – tai mano hobis, kuris, manau, nudžiugina ir draugus. Su dukra naudojame tik savo gamintus. Labai geras šveitiklis ir minkštiklis – kavos tirščiai.

Plaukai. Esu natūrali blondinė, plaukų nedažau, vasarą nuo saulės jie tampa šviesesni, žiemą – tamsesni. Kartą dėl dalyvavimo vienoje laidoje ilgai įkalbinėjo juos pašviesinti. Sutikau. Džiaugiuosi, kad dažyti jau nuaugo. Teatre plaukus gerokai pakankina – vėlimai, šukavimai, džiovintuvai, formavimo priemonės... Namuose nieko nenaudoju, išsitrinkusi galvą šampūnu, galiukus patepu specialiu aliejumi. Mėgstu išskalauti „losjonu“ – į vieną litrą vandens įpilu penkis šaukštus obuolių acto: plaukai labai blizga, nesišiaušia. Dar mėgstu daryti... majonezines kaukes! Majonezą dažniausiai gaminu pati, bet tinka ir parduotuvinis – du jo šaukštus, pusę šaukštelio garstyčių miltelių, trynį ir šaukštą ricinų aliejaus gerai išmaišau, įtrinu į šaknis ir plaukus, palieku pusvalandžiui ir išplaunu.

Figūra. Dėl jos nieko ypatingo nedarau, nieko neatsisakau, stengiuosi maitintis dažniau nei tris kartus, mažomis porcijomis. Prieš spektaklį turiu pavalgyti likus ne mažiau kaip 5–4 valandoms, po spektaklio, atslūgus stresui, vakarienei mėgstu pasigaminti patiekalą, kuriame būtų daržovės ir baltymai ar daržovės ir angliavandeniai, bet ne angliavandeniai ir baltymai. Bent du kartus per savaitę lankausi sporto salėje – mėgstu ir treniruoklius, ir aerobiką.

Kvepalai. Šiuo metu sielai artimiausi „D&G Anthology L’Imperatrice 3“ – labai moteriškas, neryškus, švelnus, lyg vėjo dvelksmas. Dar patinka „Laura Biagiotti“ aromatas „Laura“, „Armand Basi In Red“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

5 grožio būtinybės:

Miegas.

Daug vandens.

Kruopštus grimo nuvalymas.

Pritaikytas kremas.

Pačios gamintos puoselėjimo priemonės.

Naujausi straipsniai