Grožio formulė pagal Akvilę Kisielienę: „Šypsena puošia labiau nei geras makiažas“

Akvilė Matukaitė-Kisielienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Remigija Paulikaitė
Publikuota: 2019-07-29 09:00
„Šypsena puošia labiau nei geras makiažas, – sako dainininkė, grupės „Queens of Roses“ narė Akvilė Kisielienė (29). – Aš dažniausiai esu gerai nusiteikusi. Stengiuosi būti atsipalaidavusi ir džiaugtis kiekviena diena.“

ODA. Liepos pabaigoje man sueis trisdešimt metų, bet atidžiau odos priežiūros priemones pradėjau rinktis tik prieš metus. Taip pat ėmiau sąžiningai bent kas mėnesį lankytis pas kosmetologę Justę Pavliukovičienę. Dabar jau negalėčiau dienos pradėti be veido, paakių kremo, o eiti miegoti nenusivaliusi veido, nepasitepusi nakčiai skirtu kremu. Jau išmokau, kad oda būtų švari, sudrėkinta. Kai pradėjau atsakingai ja rūpintis, pajutau ramybę, kad darau, ką galiu. Be to, ir vizualiai matau savo pastangų rezultatus.   

Kasdienei veido odos priežiūrai naudoju visą „pH formula“ priemonių liniją: prausiklį, dieninį ir naktinį kremą, „Filorga“ paakių kremą. Jau ne vienus metus man nepakeičiamas yra „Mary Kay“ akių makiažo valiklis. Kūno priežiūros priemonėms nesu labai išranki, dažnai renkuosi „Body Shop“ ar „Rituals“ produktus.

PLAUKAI. Atėjo laikas ir juos palepinti! Nes gražinantis koncertams, televizijos projektams plaukai  labai alinami. Stengiuosi juos atgaivinti, todėl renkuosi kirpimo meistrių siūlomas priemones. Dabar naudoju „Exitenn Silver“ šampūną ir kaukę, „Davines“ kondicionierių ir plaukų pienelį.

GRIMAS. Koncertams dažniausiai gražinuosi pati. Per tiek metų jau žinau, kas patinka, atradau priemones, kurios geriausiai tinka. Mano kosmetinė – pilna, bet jei užsuksiu į grožio priemonių parduotuvę, visada rasiu, kuo dar ją papildyti.   

Šiuo metu makiažo pagrindą renkuosi iš šių trijų – „By Terry Cover-Expert“, „Make Up For Ever Ultra HD“ arba „Cailyn BB Aque Glide“. Sausa pudra – „Sensai“. Veidui formuoti, skaistinti naudoju BECCA, „Make Up Store“ ir „Morphe“ priemones. Tausojantis ir maitinantis blakstienų tušas – „Clarins“. Lūpų dažus renkuosi labiau pagal spalvas, taigi jų mano kosmetinėje yra įvairių firmų. Šiuo metu mėgstamiausi MAC ir „Bobbi Brown“ lūpų pieštukai, „Chanel“ skaidrūs drėkinamieji lūpų dažai, tinkantys ir skruostams („Rouge Coco Lip Blush“), o kasdienai puikiai tinka lūpas drėkinančios priemonės iš „Filorga“ arba „L’Occitane“.

KVEPALAI. Man tai labai svarbu, nemėgstu sunkių, per daug ryškių kvapų. Vasarai pasirinkau natūralų, lengvą, gaivų gėlių „Elixir Roja Dove“.  

MIEGAS. Esu priklausoma nuo miego, jo kokybės ir kiekybės. Jei gerai pailsiu, tai rodo ir veidas, ir nuotaika. Tačiau dirbant tokį darbą atsigulti laiku – sudėtinga. Dažnai lovą pasiekiu paryčiais. Kai atsigulu beprotiškai vėlai, kad ir kiek miegu, vis tiek atsikeliu nepailsėjusi. Geriausiai pailsiu, jei guluosi apie vidurnaktį ir miegu 8-9 valandas. Na, o jei susivėlinu, nesigrauždama snaudžiu ilgiau. Turėdama laiko su malonumu sau leidžiu ir dieną prigulti pusvalandukui grožio miego.

MAISTAS. Daug kas klausia, kodėl esu tokia liekna. Gal turi įtakos genai ir maisto kiekis – daug man netelpa. Be to, valgau labai lėtai. Tačiau mano mityba nėra pagirtina. Nesu iš tų, kurie labai žiūrėtų, kad maistas būtų sveikas, jį normuotų. Man svarbu, kad būtų skanu. Patinka riebesni, lietuviški bulvių patiekalai, taip pat mėgstu jūros gėrybes. Daržovėms sakau „taip“, bet jos tikrai nėra pirmasis mano pasirinkimas. Dietos, iškrovos dienos man – nepažįstamas dalykas.

5 GROŽIO BŪTINYBĖS

  1. Geras miegas.
  2. Drėkinamasis veido kremas.
  3. Vos juntamas aromatas.
  4. Kartu esanti šeima.
  5. Daug džiaugsmo gaunu iš muzikos.

Naujausi straipsniai