Grožio formulė pagal aktorę Ingridą Toleikytę: „Nemėgstu rutinos, tad reguliariai valgyti nemoku“

Ingrida Toleikytė/Martyno Stankaičio nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

„Invazinių grožio procedūrų nesu atlikusi ir kol kas nesiruošiu to daryti. Myliu savo kūną ir esu jam dėkinga“, – natūralų grožį vertina pagrindinį vaidmenį dramoje „Leónė. Bėganti į šviesą“ atlikusi aktorė Ingrida Toleikytė (28).

ODA. Man pasisekė, kad iš gamtos gavau ganėtinai gerą odą. Kasdien veidą prausiu paprastu vandeniu ir naudoju veido bei paakių kremus su natūraliu rožių ekstraktu „ROSE Original“.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA. Makiažas yra mano rojaus kampelis – lyg kokia terapija, tad dažausi kiekvieną dieną. Bet ne dėl to, kad be jo jausčiausi negraži, – tiesiog patinka dažytis ir bandyti naujus produktus. Labai mėgstu raudoną lūpdažį – jau dešimt metų jis mano geriausias draugas. Siūlau visoms merginoms atrasti tobulai tinkantį raudoną lūpdažio atspalvį ir drąsiai naudoti. Raudonos lūpos yra seksualu, mes – moterys ir to reikia nepamiršti. Mėgstamiausios makiažo priemonės – matiniai lūpų dažai „L’Oréal“ ir „Jeffree Star Cosmetics Celebrity Skin Velour Liquid Lipstick“, lūpų blizgis „NYX Filler Instinct“, lūpų pieštukai „Essence“ ir NYX, o blakstienų tušą renkuosi „Maybelline“ arba „Essence“. Makiažo pagrindas – „L’Oréal True Match“, bronzantą naudoju „Max Factor“, skaistalus – „Essence“, spindesio suteikia „Revolution Highlight Reloaded Time to Shine“. Per šventes mėgstu blizgučius ant vokų.

PLAUKAI. Jie trumpi, tad plauti tenka gana dažnai – du tris kartus per savaitę. Kadangi turiu gruziniško kraujo, mano plaukai natūraliai tamsūs ir jų nedažau. Vis keičiu šampūnus, bet visais atvejais jie – gydomieji, stiprinantieji. Atradimas – „Recepty babuški Agafji“ šampūnai su žolelių ekstraktu. Nuo jų mano plaukai kaip niekada sveiki, stori ir žvilgantys.

MITYBA. Nemėgstu rutinos, tad reguliariai valgyti nemoku. Vasarą būna etapas, kai valgau sveikai, vartoju daugiau daržovių, vaisių, virtos mėsos ir geriu daug vandens, o žiemą natūraliai norisi ko nors riebesnio. Taigi, leidžiu sau viską.

Ingrida Toleikytė/Asmeninio archyvo nuotr.

SPORTAS. Į sporto salę nevaikštau, nes be priežiūros ar spaudimo ten nieko taip ir nenuveikiu. Bet labai mėgstu šokti – likusi viena namie 30–40 minučių skiriu šokiui. Beveik kiekvieną dieną nueinu apie 10 tūkstančių žingsnių, bet didžiausias sportas – trejų su puse metų sūnus Žakas, jis man neleidžia užsisėdėti vietoje.

KVEPALAI. Jau penkeri metai mėgstamiausi mano kvepalai yra „Lady Gaga Fame. Black Fluid“.

MANIKIŪRAS. Be jo jaučiuosi lyg be nagų. Meistrė, pasivadinusi „Nail Art by Melika“, tikriausiai yra mano metų atradimas – manikiūrą pamilau be proto! Šiuo metu man patinka žaisti su baltu ir juodu nagų laku.

5 grožio būtinybės

Poilsis.

Veido ir paakių kremai.

Daug vandens.

Kokybiškas maistas.

Fizinis aktyvumas.

Skaitykite daugiau